Venušiny kuličky jsou skvělým vynálezem, umožňují každé ženě zpříjemnění každodenních aktivit. Už jen ten pocit, že jdete na nákup, do práce, pracujete na zahradě nebo si jdete zacvičit a vaši vagínu masírují Venušiny kuličky, je velice zrušující a což teprve ten příjemný prožitek.

Venušiny kuličky Desi Pink Feelz Toys jsou od předního holandského výrobce. Jejich největší prioritou je výběr materiálu, při jejich výrobě byl použit klinický hypoalergenní silikon. Kuličky jsou spojeny stopkou, která slouží k vyndání kuliček z vagíny. Kuličky samy o sobě jsou nepohyblivé, pohyblivost jim zajišťuje stopka.

Video z rozbalování venušiných kuliček Desi Pink

Takovou sílu vibrací, kterou poskytují kuličky Desi Pink nabízí jen malá část dražších kuliček, navíc nedochází ke slyšitelnému chrastění kuliček jako u většiny jiných modelů.

Základem každé kuličky je jádro z pevného materiálu, ve kterém se ještě nachází malá kulička vyrobena z kovu. Povrch kuliček je vyroben z měkkého silikonu, po stranách jsou vyříznutá srdíčka. Barva kuliček a stopky je světle růžová, srdíčka mají barvu tmavší.

Venušiny kuličky použití

Kuličky může žena použít sama, například při masturbaci i s dalšími pomůckami (např. vibrátorem), může je nosit během dne, při různých aktivitách i sportech nebo je může využít při posilování svalstva poševního dna (díky tomu pak dochází k silnějšímu prožitku orgasmu).

Avšak může je použít i se svým partnerem pro zpestření sexu (např. má žena zavedené kuličky a muž dráždí ženě jazykem klitoris).

Venušiny kuličky recenze

Zjistěte kolik stojí venušiny kuličky Desi Pink
ZJISTIT CENU

Za pochvalu jistě stojí velice příznivá cena, tichost (nedochází ke chrastění), jemný design, který zaujme každou ženu, intenzivní vibrace a hypoalergenní materiál.

Za negativum lze považovat možnost zatečení vody do vyříznutých srdíček. Srdíčka se totiž dají vyjmout (sice těžce, ale dají), takže tekutiny mají možnost vniknout do prostoru mezi plastovým jádrem a silikonovým obalem. Některým také nemusí vyhovovat intenzivnější vibrace.

Při použití venušiných kuliček se doporučuje použít lubrikační gel na vodní bázi, silikonové oleje jsou pro použití nevhodné, mohou poškodit velice jemný povrch kuliček.

Venušiny kuličky Desi Pink bych se nebála porovnat s špičkou oboru – modelem Fun Factory Smartballs Teneo Duo. Ty ale nemají žádný problém ohledně zatékání tekutiny dovnitř. Jinak jsou to ale srovnatelné hračky. A my dobré hračky máme rády!

Klady

Zápory

Lékařský silikon Riziko vniku tekutin dovnitř kuliček
Design
Intenzita vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Mám problémy s inkontinencí. Opravdu kuličky pomáhají s její léčbou?

Hezký den – ano i dle vyjádření gynekologů tomu tak je. Proto je mnozí předepisují jako pomocnou zdravotní pomůcku a jsou k dostání i v drogeriích (leč ne ty nejkvalitnější).

Dobrý večer,ráda bych se Vás optala proč ty Venušiny kuličky vylézají ven? Ráda bych si je koupila,ale slyšela jsem toto..:)

Hezký den,

může to být způsobené jejich nevhodným tvarem, případně volnějšími pánevními svalstvy. Partnerka co je testovala u nás všechny (https://www.lascivni.cz/tag/venusiny-kulicky/ ), tak s tím měla zpočátku také problém – ale časem se to zlepšilo, jak podvědomě začala zatínat svaly a tím je právě posilovat.

No,to je krásně napsáno ale když si takovou intimní věc koupím a nesedne mi to,co potom s tím?? Ale to nejde..Vždyť když se kamarádka usměje nebo zakašle jdo jí prý ven..

Tak ji „odepíšete“ jako špatnou investici – ze začátku se doporučuje koupit levnější model (pár set kč) a zjistit, jestli vám sedí. Ale to se dělá z důvodů, aby žena zjistila, jestli s ní dělají něco vibrace kuliček. Kamarádka může mít extrémně povolené svalstvo, tohle se běžně rozhodně nestává – právě pro takové případy by s nimi neměla otálet a měla by cvičit. I partner ocení lepší stisk – mohu potvrdit z mé zkušenosti.

Hezký den, proč necitim zadne vibrace s venusinima kulickama? mám kuličky microscopium z EroticC.

Buď nemáte kvalitní kuličky, nebo… patříte mezi ženy, které nevzrušují vibrace – je to zvláštní, ale jejich poměrně dost.

Tyto konkrétní neznám – zkoušela jste se s nimy projít? Ono je vždy lepší před první zkušeností s dražšími kuličkami koupit levnější v řádu stokorun, abyste zjistila, jestli „s vámi“ něco dělají, protože ne všem ženám dělají dobře a jsou vzrušivé vibracemi z kuliček. Ohledně vibrací – ty jsou vám příjemné například od vibrátoru?

Spolupracujeme: