Venušiny kuličky jsou skvělým vynálezem, umožňují každé ženě zpříjemnění každodenních aktivit. Už jen ten pocit, že jdete na nákup, do práce, pracujete na zahradě nebo si jdete zacvičit a vaši vagínu masírují Venušiny kuličky, je velice zrušující a což teprve ten příjemný prožitek.

Venušiny kuličky Desi Pink Feelz Toys jsou od předního holandského výrobce. Jejich největší prioritou je výběr materiálu, při jejich výrobě byl použit klinický hypoalergenní silikon. Kuličky jsou spojeny stopkou, která slouží k vyndání kuliček z vagíny. Kuličky samy o sobě jsou nepohyblivé, pohyblivost jim zajišťuje stopka.

Video z rozbalování venušiných kuliček Desi Pink

Takovou sílu vibrací, kterou poskytují kuličky Desi Pink nabízí jen malá část dražších kuliček, navíc nedochází ke slyšitelnému chrastění kuliček jako u většiny jiných modelů.

Základem každé kuličky je jádro z pevného materiálu, ve kterém se ještě nachází malá kulička vyrobena z kovu. Povrch kuliček je vyroben z měkkého silikonu, po stranách jsou vyříznutá srdíčka. Barva kuliček a stopky je světle růžová, srdíčka mají barvu tmavší.

Venušiny kuličky použití

Kuličky může žena použít sama, například při masturbaci i s dalšími pomůckami (např. vibrátorem), může je nosit během dne, při různých aktivitách i sportech nebo je může využít při posilování svalstva poševního dna (díky tomu pak dochází k silnějšímu prožitku orgasmu).

Avšak může je použít i se svým partnerem pro zpestření sexu (např. má žena zavedené kuličky a muž dráždí ženě jazykem klitoris).

Venušiny kuličky recenze

Za pochvalu jistě stojí velice příznivá cena, tichost (nedochází ke chrastění), jemný design, který zaujme každou ženu, intenzivní vibrace a hypoalergenní materiál.

Za negativum lze považovat možnost zatečení vody do vyříznutých srdíček. Srdíčka se totiž dají vyjmout (sice těžce, ale dají), takže tekutiny mají možnost vniknout do prostoru mezi plastovým jádrem a silikonovým obalem. Některým také nemusí vyhovovat intenzivnější vibrace.

Při použití venušiných kuliček se doporučuje použít lubrikační gel na vodní bázi, silikonové oleje jsou pro použití nevhodné, mohou poškodit velice jemný povrch kuliček.

Venušiny kuličky Desi Pink bych se nebála porovnat s špičkou oboru – modelem Fun Factory Smartballs Teneo Duo. Ty ale nemají žádný problém ohledně zatékání tekutiny dovnitř. Jinak jsou to ale srovnatelné hračky. A my dobré hračky máme rády!

Klady

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Design

 •  

  Intenzita vibrací

Zápory

 •  

  Riziko vniku tekutin dovnitř kuliček

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU