Pokud jste ještě neslyšeli o takzvaných Kegelových cvicích, honem to napravte, více se dozvíte například TADY. Jedná se o cvičení zaměřené na pánevní svaly, kterému se můžete věnovat klidně i při povalování na gauči. Nepotřebujete k němu sice žádné náčiní, ale upřímně, kuličky MINI BO dost pomáhají.

K čemu jsou cvičební kuličky?

Kegelovy cviky mají za cíl zpevnění pánevního svalstva. Ve stáří oceníte, že díky pravidelnému praktikování se vám například lépe drží moč, ovšem i v mládí mají svá využití. Mužům mohou zajistit lepší výdrž při sexu a ženy naučí pomocí svírání pánevního svalstva zlepšit celkový prožitek sobě i partnerovi.

Právě ženy mají v tomto ohledu výhodu, že cvičení jim mohou usnadnit kuličky, díky nimž nemusí zatínat svaly naprázdno, ale spíš se snaží zabraňovat vypadnutí této cvičební pomůcky. Už z toho zcela jasně vyplývá, že jsem kuličky pochopitelně nezkoušel já, ale jednalo se o společnou práci mě a mé ženy.

Kuličky nejsou pohromadě. V krabičce se nachází sada celkem pěti kousků, sestávající z měkkého pouzdra s „provázkem“ pro uchycení kuliček a čtyř kuliček samotných.

Už při letmém osahání bylo jasné, že nejsou všechny stejně těžké a krátké pátrání na internetu odhalilo následující hmotnosti:

  • modrá kulička – 15 g
  • oranžová kulička – 25 g
  • růžová kulička – 35 g
  • fialová kulička – 55 g

Jakou váhou máte cvičit?

Jak vidno, člověk si tedy může vybrat, jakou váhu má dnes chuť „vzpírat“ a s postupujícími zkušenosti se cvičením hmotnost zvyšovat. Rovnou se zde hodí zmínit jedna důležitá informace. Pokud hledáte klasické venušiny kuličky, toto není výrobek pro vás! Neobsahují totiž v sobě žádná pohyblivá tělíska vyvolávající při pohybu otřesy. Jedná se o na pohled podobný, ale přesto odlišný typ výrobku.

Co se vzhledu týká, zde vyjádřím ryze ženský názor, že výrobek je doslova pěkný. Elegantní, vesele barevný a současně s tím nenápadný. Dokonce i drobná krabička, ve které byl zavřený, je decentní a asi by moc nelákala pohled případného slídila. Velmi důležité je také zmínit, že jsou opravdu příjemné na dotek. Použité materiály působí mezi prsty jemně.

Kuličky jsou v zásadě určeny pro použití v jednom člověku. Už to, že je máte zavedené, pomáhá při cvičení samo o sobě, ale také je můžete zavést, a zatímco rukou se je snažíte vytáhnout, pánevními svaly tomu zabraňujete. To jde o dost lépe ve dvou a můžete si z toho udělat hru spojenou s kontrolou, jak dobře mezitím žena cvičila.

Zjistěte kolik stojí BOOM MINI BO
ZJISTIT CENU

Sama mě vyzvala, abych zkusil kuličky vytáhnout ven, zatímco má svaly uvolněné nebo zatnuté. Musel jsem uznat, že jí pomůcka s tréninkem pomohla opravdu bravurně, protože zatímco v prvním případě byly za chvilku venku, v druhém jsem měl co dělat. (Snad netřeba říkat, co se s touto nabytou schopností dá pak dělat.) Hra samotná spočívala pak v tom, že když se mi kuličky povedlo vytáhnout, dal jsem je zpět, přičemž jsem je „za trest“ posunul o kousíček hlouběji ne nutně prsty. Ostatně, zavedené kuličky a „mělký“ zásun se ukázaly jako dobré alternativní využití výrobku.

MINI BO mají mimochodem menší rozměry. Každá kulička má průměr jen tři centimetry a zavést šly velmi snadno. Když byla žena rozpálená, nebyl potřeba ani lubrikant. Jako se nejedná o výrobek pro milovnice venušiných kuliček, stejně tak nečekejte v tomto ohledu nějaké extrémní zaplnění. V první řadě to je přece jenom cvičební pomůcka a její rozměry jsou přizpůsobeny zamýšlenému použití.

Co s kuličkami po vyndání? Ačkoliv při použití drží v pouzdru pevně, vyndat jdou rychle a snadno. Co se čištění týká, jde téměř samo, protože výrobek se v zásadě skládá ze samých hladkých povrchů. Jakákoliv nečistota se nemá kde uchytit.

Stručně a jasně, pokud máte zájem vyzkoušet Kegelovy cviky, MINI BO se vám může stát cenným pomocníkem. A i pokud ne, využití se pro ně rozhodně najde.

Klady

Zápory

Vzhled po všech stránkách Ani jeden jsme na žádné nepřišli
Různé hmotnosti kuliček
Snadné čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: