Venušiny kuličky pojmenované po starořímské bohyny krásy jsou téměř nestárnoucí klasikou více nebo méně oblíbenou v průběhu dějin. Podle některých správ byly původně používané japonskými muži během pohlavního styku. Od nich měly kuličky převzít ženy, které objevily jejich vzrušující a zdravotní účinky.

Narozdíl od starších předků, které byly vyrobené z dřeva, drahých kovů nefritu či polodrahokamů jsme prošli vývojem až po dnešní kousky z moderních hypoalergenních a jemných materiálů. Právě z takového jsou kuličky Romant YOYO rose.

Rostlinný design v sexu

V balíčku se nacházejí dvě kuličky. Použitým materiálem na obě kuličky je vždy lékařský silikon. První má jednu kuličku větší a lehčí a je určená pro první použití. Druhá je složená už z dvou kuliček, které jsou sice menší, ale v souhrnu těžší a díky tomu vytváří pomyslný vyšší level. Kuličky mají tvar malých pupenů s třemi vlnkami, které představují okvětné lístky.

Vedou z nich idealizované stonky, které slouží k lehčímu vytahování. Dostupné jsou v růžové a fialové barvě (zelená bohužel chybí – ta by byla nejtematičtější). Uvnitř každé kuličky je menší kulička, která způsobuje vibrace a dráždění pochvy.

Rozměry

Jedna kulička:

  • délka 14 cm,
  • šířka 3,4 cm,
  • hmotnost 32 g.

Dvě kuličky:

  • délka 19,1 cm,
  • šířka 3 cm,
  • hmotnost 52,5 g.

Z nástroje potěšení na nástroj pobavení

Kuličky na mě působily velmi pěkně a exkluzivně už od prvního rozbalení. Krásně působí zvolený design růže. Povrchová silikonová úprava je heboučká jako samotné květní lístky pravé růže. Díky této kombinaci jsem neměla žádné problémy se zaváděním. V případě potřeby samozřejmě není problémem použít lubrikant na vodní bázi (silikonový lubri-gel by povrch poškodil – a to je škoda).

Zjistěte kolik stojí vibrující YoYo kuličky
ZJISTIT CENU

Kuličky mi „sedly“ perfektně. Bez problému jsem s nimi mohla běhat celý den bez toho, aniž by jsem cítila, že někde tlačí, nebo mě bolí podbřišek. Menší kulička umístěná uvnitř je oproti jiným modelům co jsem zkoušela, velmi tichá. Takže ani při nákupu nemáte pocit, že „zvoníte“. Je ale faktem, že jsem nějaké intenzivnější otřesy kuliček necítila. Jeden pupen jsem téměř vůbec vědomně nevnímala. Oproti tomu dvojkulička už byla větší výzvou.

Vzrušivě tlačila na správná místa a díky vyšší váze jsem musela zatínat, často i podvědomě, svaly aby nevypadly. Nemůžeu zapomenout na jemně vypadající stopku sloužící k ulehčení vytáhnutí kuliček z klína. OD začátku jsem měla obavu, že by se mohla utrhnout. Bila se v mé hlavě tato myšlenka a nechuť tento „ocásek“ vyzkoušet naplno.

Problém vyřešil manžel, který po první prohmatání hračky samozřejmě musel vyzkoušet pružnost a začal stopku používat jako gumičku, kterou napínal a střílel ní po mně. Takže až potom jsem s čistým svědomím mohla prohlásit, že opravdu vydrží i poměrně drsné zacházení.

Doplnění fotek z čtenářské recenze (viz komentář níže)

V souhrnu je tento kousek ideální pro ženy, které s kuličkami jen začínají a nejsou si jisté, jaký typ kuliček je pro ně vhodný. Tato hračka u mně na orgasmus určitě nestačí, ale je super jako vyzývavá připomínka, nebo jiná forma předehry. Cena mi přijde v porovnání s kvalitou až nízká. Jako každá žena mám ráda krásné věci a tyto pupeny určitě k nim patří.

Klady

Zápory

Tiché Necítím vnitřní kuličku
Dvě za dobrou cenu
Dobře sa udržuje čistota
Heboučké a odolné
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Recenze – Venušiny kuličky BOOM YOYO set 2v1 růžový

Wow, hned při rozbalování mi šel krásný pocit tělem. Venušiny kuličky jsem si přála opravdu dlouho, proto moje tělo reagovalo při rozbalování tak nedočkavě. Krabice, kterou jsme si vyzvedli od dopravce nebyla nijak sexuálně polepena a mi se nemuseli červenat při přebírání balíčku.

Pochvala za diskrétnost

První, čeho si všímám po otevření krabice, je krásná příjemná vůně silikonu. Žádný smrad uměliny, což mě velice mile překvapilo. Venušiny kuličky BOOM YOYO set 2v1 z internetové stránky sexshop.cz mi udělali radost.

Balení

Balení obsahovalo dva produkty, klasickou Venušinu kuličku a druhou dvoj kuličku. Je moc dobře, že se prodávají i takto pohromadě. Žena má možnost zkusit si nejdříve jednu a po určitém tréninku dvoj kuličku.

Materiál

Materiál je na pohled i na pohmat příjemný, hladký ale neklouzavý, takže vám krásně sedne do ruky při zavádění do vagíny. Kuličky nejen že krásně voní jsou příjemné na pohmat, ale jsou i elegantně ženské. Mají příjemně růžovou barvu, která neurazí žádnou ženu.

Jak jsem již avizovala, byla jsem velice nedočkavá, a tak jsme šli kuličky ihned vyzkoušet. Díky skvěle vymyšlenému dvoj balení jsme mohli nejdříve vyzkoušet jednoduchou kuličku samozřejmě za použití vhodného lubrikačního gelu. Kuličku mi můj Pán zavedl opatrně do vagíny a začala pohádka! Při hraní si s mým klitorisem jsem cítila, jak se kulička příjemně pohybuje uvnitř.

Jedna i dvě

Po nějaké době jsme přešli i na dvoj kuličku, kdy tento pocit byl mnohem intenzivnější! Dokonce jsem díky sexu, kdy jsem měla ve vagíně zavedenou dvoj kuličku, dosáhla neskutečného mokrého orgasmu. Kuličky jsou doporučovány i předními gynekology.

Zpevnění

Při používání Venušiných kuliček v běžném dni se zpevňuje pánevní dno, což pomáhá ženám při porodu a ženám vyššího věku proti úniku moči. Jako zpestření sexu, a právě i ze zdravotních benefitů doporučuji, jako žena ženě všema deseti.

Vaše Subinka

Spolupracujeme: