Venušiny kuličky pojmenované po starořímské bohyny krásy jsou téměř nestárnoucí klasikou více nebo méně oblíbenou v průběhu dějin. Podle některých správ byly původně používané japonskými muži během pohlavního styku. Od nich měly kuličky převzít ženy, které objevily jejich vzrušující a zdravotní účinky.

Narozdíl od starších předků, které byly vyrobené z dřeva, drahých kovů nefritu či polodrahokamů jsme prošli vývojem až po dnešní kousky z moderních hypoalergenních a jemných materiálů. Právě z takového jsou kuličky Romant YOYO rose.

Rostlinný design v sexu

V balíčku se nacházejí dvě kuličky. Použitým materiálem na obě kuličky je vždy lékařský silikon. První má jednu kuličku větší a lehčí a je určená pro první použití. Druhá je složená už z dvou kuliček, které jsou sice menší, ale v souhrnu těžší a díky tomu vytváří pomyslný vyšší level. Kuličky mají tvar malých pupenů s třemi vlnkami, které představují okvětné lístky.

Vedou z nich idealizované stonky, které slouží k lehčímu vytahování. Dostupné jsou v růžové a fialové barvě (zelená bohužel chybí – ta by byla nejtematičtější). Uvnitř každé kuličky je menší kulička, která způsobuje vibrace a dráždění pochvy.

VIDEO z rozbalování

Rozměry

Jedna kulička:

 • délka 14 cm,
 • šířka 3,4 cm,
 • hmotnost 32 g.

Dvě kuličky:

 • délka 19,1 cm,
 • šířka 3 cm,
 • hmotnost 52,5 g.

Z nástroje potěšení na nástroj pobavení

Kuličky na mě působily velmi pěkně a exkluzivně už od prvního rozbalení. Krásně působí zvolený design růže. Povrchová silikonová úprava je heboučká jako samotné květní lístky pravé růže. Díky této kombinaci jsem neměla žádné problémy se zaváděním. V případě potřeby samozřejmě není problémem použít lubrikant na vodní bázi (silikonový lubri-gel by povrch poškodil – a to je škoda).

Kuličky mi „sedly“ perfektně. Bez problému jsem s nimi mohla běhat celý den bez toho, aniž by jsem cítila, že někde tlačí, nebo mě bolí podbřišek. Menší kulička umístěná uvnitř je oproti jiným modelům co jsem zkoušela, velmi tichá. Takže ani při nákupu nemáte pocit, že „zvoníte“. Je ale faktem, že jsem nějaké intenzivnější otřesy kuliček necítila. Jeden pupen jsem téměř vůbec vědomně nevnímala. Oproti tomu dvojkulička už byla větší výzvou.

Vzrušivě tlačila na správná místa a díky vyšší váze jsem musela zatínat, často i podvědomě, svaly aby nevypadly. Nemůžeu zapomenout na jemně vypadající stopku sloužící k ulehčení vytáhnutí kuliček z klína. OD začátku jsem měla obavu, že by se mohla utrhnout. Bila se v mé hlavě tato myšlenka a nechuť tento „ocásek“ vyzkoušet naplno.

Problém vyřešil manžel, který po první prohmatání hračky samozřejmě musel vyzkoušet pružnost a začal stopku používat jako gumičku, kterou napínal a střílel ní po mně. Takže až potom jsem s čistým svědomím mohla prohlásit, že opravdu vydrží i poměrně drsné zacházení.

V souhrnu je tento kousek ideální pro ženy, které s kuličkami jen začínají a nejsou si jisté, jaký typ kuliček je pro ně vhodný. Tato hračka u mně na orgasmus určitě nestačí, ale je super jako vyzývavá připomínka, nebo jiná forma předehry. Cena mi přijde v porovnání s kvalitou až nízká. Jako každá žena mám ráda krásné věci a tyto pupeny určitě k nim patří.

Klady

 •  

  Tiché

 •  

  Dvě za dobrou cenu

 •  

  Dobře sa udržuje čistota

 •  

  Heboučké a odolné

Zápory

 •  

  Necítím vnitřní kuličku

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU