Venušiny kuličky! Spoustu z nás lákají, jsou však zahaleny mnoha otázkami. Erotická hračka nebo pomůcka pro posílení pánevního dna? Pouze pro nošení přes den či také okořenění hrátek v páru? Prozkoumala jsem kuličky blíž! Pojďme se na ně podívat.

První setkání

Objednala jsem si kuličky Vibe Therapy Fascinate v růžové variantě. Velmi brzy přišel diskrétní balíček, který obsahoval krabičku s kuličkami, látkový sáček na uskladnění kuliček a malý vzorek lubrikačního gelu jako dárek. Kuličky jsou vkusně zabalené v (téměř nedobytném) plastovém pouzdře, a to velmi originálním způsobem, který na první pohled zaujme. Líbí se mi design kuliček, který je dokonalým spojením elegance a roztomilosti.

Seznamte se

Venušky mě jednoznačně překvapily svou velikostí. Z obrázku na netu, těšíc se na kuličkové potěšení, si těch 3,6 cm v průměru představíte trochu menší. Kuličky jsou celé pokryté silikonem, což bylo pro mě při výběru důležité. Na rozdíl od kuliček s použitím více druhů materiálu, jsou tyto kuličky snadno omyvatelné a hygienické, neboť silikon je velmi příznivý na údržbu. Velmi oceňuji, že i po delší době používání je vzhled stále stejný a kuličky vypadají jako nové.

V kuličkách jsou dvě menší kuličky. Pokud jste četli diskuze o tom, že jsou kuličky hlučné, s těmito kráskami budete v diskrétním bezpečí. Nikdy jsem žádný nežádoucí zvuk pohybu malých vnitřních kuliček nezaznamenala (ani zvláštní pohledy lidí kolem, co to tady drnčí).

Naopak výrobci trochu nevychytali délku šňůrky – v kombinaci s její nepoddajností, jsem řešila otázku, kam s ní. Nakonec jsem si ji dala směrem ke klitorisu, což je příjemná vychytávka, doporučuji.

Potěšení na veřejnosti

Zavedení kuliček si žádá být vzrušená a vlhká nebo mít gel po ruce. Ideální se mi zdá si kuličky této velikosti zavést po orgasmu, kdy jsme vlhké a uvolněné. Zavedení první kuličky je vždy trochu o trpělivosti, pak se to však zlomí a při vsouvání druhé už cítím jen příjemný tlak. Již chvilku po prvním zavedení jsem si větší velikost oblíbila a pochopila její význam.

Díky ní cítím příjemné zaplnění, které je obohaceno o jemné pohyby vnitřních kuliček, které až hladí. Nečekejte žádné intenzivní dráždění, kouzlo kuliček je v příjemných něžných pohybech, které si můžete vychutnat kdekoliv mezi lidmi a zpříjemnit si tak pracovní poradu, ranní běh či nakupování s kamarádkou.

Obohacený sex

Po čase mého užívání si Venušek jsme s partnerem cítili, že je v sexu něco jinak. On si užíval silnější sevření, já intenzivněji vnímala každý jeho kousek penisu. Jiné je to, že při stažení poševních svalů cítí pevnější stisk, což popisuje jako zvýšení vzrušení a umocnění prožitků, obzvláště proto, že jsem přirozeně získala schopnost se stahy účelněji pracovat a díky tomu cíleně podpořit jeho slast.

Já jsem si začala při tomto stahování svalstva více užívat jeho šířku, neboť díky běžnému nošení a jemnému vlnění jsem vnímavější k tomu, co uvnitř cítím, prožitek je intenzivnější. Kuličky zkrátka vnesou do sexu umocněnou vnímavost ke každému pohybu a schopnost cíleně podpořit oboustrannou slast.

Kuličky v kostce

Tyhle půvabné Venušky mohu vřele doporučit především ženám, které jsou sexuálně aktivní a nebudou mít problém s větší velikostí kuliček. Příznivý efekt v sexu se nedá vyhlížet a každý večer očekávat, jestli už. Prostě jednoho dne to pocítíte. Kuličky jsou vhodné na běžný pohyb mezi lidmi a rozhodně už jen ten pocit zaplnění je vzrušující a udržuje v příjemném naladění a těšení se na postelové hrátky.

Tak na nic nečekejte a dopřejte si během dne příjemné vnitřní vlnění a svému partnerovi intenzivnější rozkoš.

Klady

 •  

  Tichost

 •  

  Celkově příjemné provedení

 •  

  Snadná údržba

 •  

  Kvalitní silikon

 •  

  Příznivé účinky na milostný život

 •  

  Příjemná cena

Zápory

 •  

  Větší velikost

 •  

  Náročnější zavádění

 •  

  Nepoddajné provedení koncové šňůrky

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU