Poslední kuličky (Ben Wa Silver Balls), které jsem zkoušela byly zatím ty nejmenší. Pro zajímavost jsem se tentokrát rozhodla sáhnout na druhou stranu spektra, po těch dosud největších.

Tyto jsou navíc duté a uvnitř každé kuličky se schovává menší kulička, která při pohybu způsobuje vznik vibrací. Bylo se tedy na co těšit.

Parametry

  • Celková délka: 22 cm
  • Průměr kuličky: 5 cm
  • Hmotnost: 167 g

Balení

Kuličky jsou zabalené v kartonové krabičce z jejíhož vzhledu je ihned patrné co ukrývá. Také zde naleznete parametry obsahu. Po otevření krabičky vytáhnete tvarované plastové pouzdro s uloženými venušinými kuličkami.

Pro uskladnění doma tento způsob balení není špatný. Pokud ale rádi nosíte kuličky v kabelce, aby byly vždy po ruce, bude třeba se podívat po nějakém vhodnějším obalu.

VIDEO z našeho natáčení rozbalení:

První dojem

Věděla jsem, název sám o sobě dost prozrazuje, že kuličky budou opravdu velké. Ale když jsem je poprvé držela v ruce, napadlo mne, že jsem je možná podcenila a jestli budu vůbec schopná je vyzkoušet.

Materiál a konstrukce

Kuličky jsou vyrobené z kombinace materiálů ABS plast a silikon. Jak už jsme v některé z našich recenzí psali, tyto materiály a jejich kombinace nám zatím osvědčily nejvíce. Čištění a údržba jsou velice snadné a to i díky vodotěsnosti pomůcky.

Životnost silikonu se nám zatím u všech hraček osvědčila jako velmi dobrá. I u kousků, které používáme často a jsou s námi už roky, nezaznamenáváme žádné velké opotřebení. Na rozdíl od různých gelových, které se po určitém čase začali loupat.

Těla kuliček jsou z ABS plastu, který je poměrně tvrdý, díky tomu se při rychlejších pohybech vibrace (z nárazů vnitřních kuliček) opravdu lépe přenáší. Silikonová šňůrka je příjemná na dotek a při nošení nikterak nepřekáží. Já jsem její přítomnost ani nepociťovala.

V akci

Zavádění bylo díky velikosti a pravidelnému oblému tvaru malinko náročnější. Aplikaci nicméně neprovázely žádné bolestivé pocity. Nakonec se mi povedlo kuličky zavést a po menším srovnání uvnitř nebyl sebemenší problém jak v chůzi, dřepu či při sezení.

Zjistěte kolik stojí XXL venušiny kuličky Pinky Giants
ZJISTIT CENU

Při lehké chůzi já osobně vibrace z narážejících vnitřních kuliček nepociťovala. To se ovšem změnilo při klasické a svižnější chůzi, to už vibrace byly cítit. Je to příjemné, ale asi nepatřím k těm citlivějším, protože samotná vibrace ve mne nevyvolává nikterak slastné pocity.

Tvrzení, že kuličky nejsou při běžném nošení, nebo i při cvičení slyšet, musím vyvrátit. Člověk vedle vás, i když ne citelně, může při vašem rychlejším pohybu vnímat dunivé zvuky nesoucí se z vašeho směru.

Nejen pro zkušené

V popisu u distributora najdete, že XXL venušiny kuličky Pinky Giants nejsou vhodné pro ženy začátečnice, obzvláště pro ty které zatím nerodily. Začátečnice nejsem, ale porod za sebou nemám, ani nejsem žádná přebornice ve fistingu a kuličky jsem do sebe dostala bez větších problémů. Ano ze začátku aplikace byla náročnější, musela jsem hledat jak na to. Po prvním zasunutí a nalezení grifu, už šlo všechno dobře.

Zapomínala jsem na ně

Spíše má velikost vliv na něco jiného. Při běžném nošení jsem neměla problém, navzdory své váze kuličky neměly tendenci vylézat, to se mi stávalo jen při použití toalety. Naopak se mi spíše stávalo, že jsem kuličky nevnímala a nebýt občasného narážení vnitřních kuliček do obalu, zapomněla bych, že je mám.

Řekla bych, že je to u venušiných kuliček spíše nežádoucí jev, jelikož právě mírná potřeba kuliček “vylézat” nutí okolní svalstvo pracovat a držet kuličky na místě. Na trhu je velké množství typů této pomůcky i v různých váhových kategoriích.

V různých článcích se doporučuje začít u lehčích kuliček a váhu (obtížnost) postupně zvyšovat. Proto bych řekla, že tyto XXL kuličky jsou vhodnější jako jeden z vyšších levelů pro ženy, které se věnují fistingu, nebo ženy po porodu.

Závěr

Kuličky mi byly příjemné. Velice mi vyhovuje materiál a provedení kuliček. Ovšem kvůli jejich velikosti si je spíše schovám do šuplíku a vytáhnu ihned po návratu z porodnice. Jestli najdu stejné kuličky pouze v menším a lehčím provedení, určitě nebudu váhat je pořídit procvičování pánevního dna.

Klady

Zápory

Velmi příjemný materiál Slyšitelné pro blízké okolí
Dobrý přenos vibrací narážejících vnitřních kuliček Absence nenápadného snadno přenosného obalu
Vhodné pro ženy náročné na velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Spolupracujeme: