Venušiných kuliček jsem už pár vyzkoušela. S provázkem i bez něj, menší i větší, lehčí i těžší, ale zatím nikdy ne takto malé. Navíc s přívlastkem pro pokročilé. Vždy jsem měla za to, že pro pokročilé jsou těžší kuličky. Silver Balls ovšem mojí představu poněkud nabouraly. Co myslíte, oprávněně?

Balení

Pěkné, elegantní a nenápadné balení. V kartonové “dárkové” krabičce najdete v polstrování uložené plastové pouzdro, které má zřejmě imitovat broušené sklo. Nevypadá vůbec zle a za cenu, za kterou se kuličky prodávají, materiál pouzdra nelze hanit.

Uvnitř jsou kuličky uloženy v černém polstrování, které znemožňuje jejich pohyb a nedochází tak k nežádoucím zvukům během přepravy. Není třeba se obávat ani samovolného otevření pouzdra, na to je nutné vyvinout trochu síly. Celkový dojem z balení mám velmi dobrý a právě i díky tomu jsou kuličky v kabelce připraveny téměř neustále.

Materiál a parametry

  • Materiál: Leštěná nerezová ocel
  • Průměr kuličky: 1,8cm
  • Hmotnost kuličky: 50g
  • Počet kuliček: 2 (samostatně bez provázku)

Jaké mám kuliček pocity?

Kuličky jsou malé, zatím nejmenší které jsem zkoušela, navíc s hladkým povrchem a na zavedení to chce grif. Tím spíš chcete-li zavést kuličky hlouběji. Hodně prokluzují mezi prsty, ale to není nic co bych chtěla kritizovat, je to prostě věc cviku. Po prvním zavedení jsem o nich skoro nevěděla.

Jak jsou malé a ne příliš těžké, usadily se na svém místě a držely. Doma jsem je nosila, bez nejmenších problémů. Když jsem s nimi vyrazila ven, ze začátku jsem na ně sice myslela, ale po chvíli se moje myšlenky stočily jinam a já na ně úplně zapomněla.

Ovšem jen dokud jsem jednu neucítila, jak se snaží vyklouznout ven. Přes veškerou snahu jsem tomu prostě nedokázala zabránit a kulička byla o pár chvil a pohybů později venku.

Došlo mi, že tedy tolik pokročilá zase nejsem. Když jsou kuličky uvnitř, na rozdíl od větších a těžších exemplářů o nich nevím a to je poněkud nezvyklé. Pokud se ale dostanou ke kraji, mám opravdu co dělat udržet je na místě a to je nezvyklé ještě o něco víc.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Zpátky k domácímu cvičení!

Aby moje snažení o udržení kuliček uvnitř bylo trochu úspěšnější, je pro mě nutné se vrátit zpátky k intenzivnějšímu domácímu cvičení. Na procvičování vaginálního svalstva a pánevního dna existují tzv. Kegelovy cviky.

Trochu zklamání je, že ani při těchto cvicích, jsem kuličky dosud pocitově vůbec neregistrovala. Na cvičení mám raději kuličky, které uvnitř mají schovanou další kuličku. Vnitřní způsobuje při každém pohybu zachvění té vnější a to pomáhá tomu, že v podstatě neustále vnímám jejich polohu a podle toho zatínám svaly.

Zjistěte kolik stojí Kovové Ben Wa kuličky Silver Balls
ZJISTIT CENU

Je ale samozřejmě možné, že potřebuji pouze více cvičit a výsledek přijde časem. Pak snad to samé budu zvládat i s takovými drobečky jako jsou Silver Balls.

Alternativní využití

Další vhodné využití může být při předehře, kdy se využije možnost nahřát nebo zchladit kov na požadovanou teplotu. My máme nejraději, pokud jeden z partnerů má zavázané oči, svázané ruce a nohy tak, aby se nemohl hýbat.

Se zchlazenými kuličkami je pak jednoduché bloudit po celém těle a navozovat velmi příjemný a vzrušující pocit. Zvláště, je-li cesta kuliček zakončena na teplem sálajících partiích.

Při hraní s teplotou kuliček je ale dobré to příliš nepřehánět a začínat raději opatrně.

Takto malé kuličky je možné mít zavedené i během sexu. Někdy se dostanou do polohy, kdy oběma přidávají na vzrušení, někdy zase do poloh kdy o nich ani jeden neví. Nikdy nám ale nepřekážely.

Závěr

Za balení dávám velké plus, stejně tak za materiál kuliček. Z hlediska hygieny, údržby i variant nahřátí, či zchlazení jsou Silver Balls dobrá volba. Velikost a hmotnost je prostě jaká je. Někomu bude vyhovovat, někomu ne. Celkově tedy kuličky svůj účel splnily a za cenu, za kterou jsou k dostání to rozhodně není marná investice. Já je ale občas budu střídat i s nějakými většími.

Klady

Zápory

Cena Pro mě až příliš malé
Materiál
Pouzdro
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jedna nevyužitá čtenářská recenze:

RECENZE: NECHTE PRACOVAT SVÉ PÁNEVNÍ DNO S KULIČKAMI HEAVY METAL

Venušiny kuličky možná můžou někomu připadat fádní, zvlášť v době, kdy můžete vybírat z rozmanitých tvarů a druhů pomůcek. Ovšem tyhle ocelové krásky s názvem HEAVY METAL Vás doslova uchvátí. Možná s nimi nezažijete rodeo, ale lze s nimi krásně procvičit pánevní dno a připravit se tak na vášnivou noc s partnerem.

Díky posilování pánevního dna, jak je také zmíněno v rozhovoru s lektorkou ze ŠPD (link na rozhovor), lze dosáhnout ještě intenzivnějšího orgasmu. Pojďme si tedy společně probrat osobní zhodnocení a jak z této pomůcky vytěžit maximum.

POPIS PRODUKTU VENUŠINY KULIČKY HEAVY METAL

Co mě zaujalo jako první je to, že kuličky Vám přijdou ve velmi, pěkném dárkovém balení, které si zachovají i po otevření krabičky. V krabičce najdete dvě ocelové kuličky (lesklému vzhledu prostě „straka“ jako já nemohla odolat). Každá o velikosti 1,8 cm. Dohromady tato dvojka váží 48 g a jsou jedny z lehčích variant. Pokud se již považujete za sex experta a tato váha by Vám nedostačovala, lze vyzkoušet variantu pro pokročilé s 226 g.

Jelikož jsem majitelkou již dvou variant Venušiných kuliček, důvod proč jsem se rozhodla pro další, byl ten, že mě zaujalo, že tyto kuličky nejsou propojené šňůrkou. Hned bylo jasné, že tento systém musím otestovat! Jestli Vás také zajímá, jak můžete kuličky poté vyndat, je to naprosto snadné. Díky tomu, že mají hladký povrch, je lze snadno vytlačit, případně si pomoci prstem.

Kuličky jsou voděodolné a lze je proto nosit prakticky kdykoli a kdekoli. Je jen na Vás, na které místo se s nimi vydáte. Co ale z vlastní zkušenosti mohu říci, udržet kuličky není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Takže z procházky na veřejnosti, s oběma kuličkami uvnitř Vaší pochvy se stává opravdová výzva!

JAK JE VYUŽÍT NAPLNO

Pokud si na to troufáte, určitě doporučuji své kuličky nosit zavedené na veřejnosti. Nic Vás nenažhaví tak, jako fakt, že ta „mrška“ může kdykoli vyklouznout a Vy v parku opravdu toaletu na zpětné zavedení nenajdete.

V případě, že Váš partner uvítá, každou novou hračku, kterou vlastníte, nebojte se kuličky zapojit také do hry. Kuličky lze použít jako masážní nástroj. Masáž je nuda? Pak je na chvíli vložte do mrazáku zchladit a vyzvěte svého partnera, aby Vám je zavedl. Vytvořte si vlastní pravidla hry, kdy pokud Vám jedna z kuliček vypadne, zatímco Váš partner bude stimulovat Váš klitoris, dostanete trest. Jaký? To už necháme na Vás.

Se souhlasem redakce jsem přidala i vlastní fotky:

https://www.lascivni.cz/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20190930_094735.jpg
https://www.lascivni.cz/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191013_110931.jpg

Spolupracujeme: