Venušiných kuliček jsem už pár vyzkoušela. S provázkem i bez něj, menší i větší, lehčí i těžší, ale zatím nikdy ne takto malé. Navíc s přívlastkem pro pokročilé. Vždy jsem měla za to, že pro pokročilé jsou těžší kuličky. Silver Balls ovšem mojí představu poněkud nabouraly. Co myslíte, oprávněně?

Balení

Pěkné, elegantní a nenápadné balení. V kartonové “dárkové” krabičce najdete v polstrování uložené plastové pouzdro, které má zřejmě imitovat broušené sklo. Nevypadá vůbec zle a za cenu, za kterou se kuličky prodávají, materiál pouzdra nelze hanit.

Uvnitř jsou kuličky uloženy v černém polstrování, které znemožňuje jejich pohyb a nedochází tak k nežádoucím zvukům během přepravy. Není třeba se obávat ani samovolného otevření pouzdra, na to je nutné vyvinout trochu síly. Celkový dojem z balení mám velmi dobrý a právě i díky tomu jsou kuličky v kabelce připraveny téměř neustále.

Materiál a parametry

 • Materiál: Leštěná nerezová ocel
 • Průměr kuličky: 1,8cm
 • Hmotnost kuličky: 50g
 • Počet kuliček: 2 (samostatně bez provázku)

Jaké mám kuliček pocity?

Kuličky jsou malé, zatím nejmenší které jsem zkoušela, navíc s hladkým povrchem a na zavedení to chce grif. Tím spíš chcete-li zavést kuličky hlouběji. Hodně prokluzují mezi prsty, ale to není nic co bych chtěla kritizovat, je to prostě věc cviku. Po prvním zavedení jsem o nich skoro nevěděla.

Jak jsou malé a ne příliš těžké, usadily se na svém místě a držely. Doma jsem je nosila, bez nejmenších problémů. Když jsem s nimi vyrazila ven, ze začátku jsem na ně sice myslela, ale po chvíli se moje myšlenky stočily jinam a já na ně úplně zapomněla.

Ovšem jen dokud jsem jednu neucítila, jak se snaží vyklouznout ven. Přes veškerou snahu jsem tomu prostě nedokázala zabránit a kulička byla o pár chvil a pohybů později venku.

Došlo mi, že tedy tolik pokročilá zase nejsem. Když jsou kuličky uvnitř, na rozdíl od větších a těžších exemplářů o nich nevím a to je poněkud nezvyklé. Pokud se ale dostanou ke kraji, mám opravdu co dělat udržet je na místě a to je nezvyklé ještě o něco víc.

Zpátky k domácímu cvičení!

Aby moje snažení o udržení kuliček uvnitř bylo trochu úspěšnější, je pro mě nutné se vrátit zpátky k intenzivnějšímu domácímu cvičení. Na procvičování vaginálního svalstva a pánevního dna existují tzv. Kegelovy cviky.

Trochu zklamání je, že ani při těchto cvicích, jsem kuličky dosud pocitově vůbec neregistrovala. Na cvičení mám raději kuličky, které uvnitř mají schovanou další kuličku. Vnitřní způsobuje při každém pohybu zachvění té vnější a to pomáhá tomu, že v podstatě neustále vnímám jejich polohu a podle toho zatínám svaly.

Je ale samozřejmě možné, že potřebuji pouze více cvičit a výsledek přijde časem. Pak snad to samé budu zvládat i s takovými drobečky jako jsou Silver Balls.

Alternativní využití

Další vhodné využití může být při předehře, kdy se využije možnost nahřát nebo zchladit kov na požadovanou teplotu. My máme nejraději, pokud jeden z partnerů má zavázané oči, svázané ruce a nohy tak, aby se nemohl hýbat.

Se zchlazenými kuličkami je pak jednoduché bloudit po celém těle a navozovat velmi příjemný a vzrušující pocit. Zvláště, je-li cesta kuliček zakončena na teplem sálajících partiích.

Při hraní s teplotou kuliček je ale dobré to příliš nepřehánět a začínat raději opatrně.

Takto malé kuličky je možné mít zavedené i během sexu. Někdy se dostanou do polohy, kdy oběma přidávají na vzrušení, někdy zase do poloh kdy o nich ani jeden neví. Nikdy nám ale nepřekážely.

Závěr

Za balení dávám velké plus, stejně tak za materiál kuliček. Z hlediska hygieny, údržby i variant nahřátí, či zchlazení jsou Silver Balls dobrá volba. Velikost a hmotnost je prostě jaká je. Někomu bude vyhovovat, někomu ne. Celkově tedy kuličky svůj účel splnily a za cenu, za kterou jsou k dostání to rozhodně není marná investice. Já je ale občas budu střídat i s nějakými většími.

Klady

 •  

  Cena

 •  

  Materiál

 •  

  Pouzdro

Zápory

 •  

  Pro mě až příliš malé

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU