Jste milovnicí sexuálních pomůcek a těžko se vám hledá něco, co by vás ještě překvapilo? Nepřestávejte číst. Máme pro vás něco, co ve své kouzelné skříňce slasti v ložnici ještě zaručeně nemáte. Kovové venušiny kuličky!

Venuše v rouše šedé myšky…

Nenápadné, jednoduché, možná až laciné. Přesně takto můžou působit kovové venušiny kuličky. A proč? Jedná se o dvě obyčejné stříbrné kuličky spojené černou šňůrkou, kterou máte chuť na první pohled odsoudit, že je to tkanička od bot.

Tento dojem podpoří ještě navíc uzlíky mezi jednotlivými kuličkami, které jsou zamotané vysloveně, jak se říká ,,na koleni“. Na konci provázku je placaté kovové poutko. Moc vás to nenalákalo, natož aby vzrušilo, že? Nenechte se odradit!

…s ďáblem v těle

Stačí však jeden dotek a rázem máte z kuliček jiný dojem. Chladné a hladké kuličky jsou nečekaně těžké. Tak moc těžké, že zprvu nevíte, jestli je to víc vzrušující nebo odrazující. A právě svou nekompromisností vás kuličky vábí, abyste se seznámili blíž.

Video z rozbalování:

Pár čísel

  • váha: 220 g
  • celková délka: 23 cm
  • průměr kuliček: 3 cm

Zásadní nedostatek

Provázek. Jak jsem již naznačila, volba spojujícího provázku nebyla příliš zdařilou. Mám k němu hned několik výhrad:

  • trochu škrábe, je nepohodlný
  • nehygienický – materiál provázku je náchylný na usazování nečistot a udržování kuliček v hygienickém a bezpečném stavu je tím pádem náročnější
  • uzlíky mezi kuličkami – tyto uzlíky by měly jednotlivé kuličky od sebe držet v určité vzdálenosti. Bohužel uzlíky nedoléhají na jednotlivé kuličky ke kterým patří a kuličky tak mezi těmito uzlíky lítají sem a tam. Nezdá se to jako problém – dokud vás tento zákeřný systém neskřípne!
Zjistěte kolik stojí Ocelové Ben Wa kuličky
ZJISTIT CENU

Zásadní potěšení

Nesnáze s provázkem vám však vyváží samotné kuličky. Po všech těch silikonových a hedvábných hračkách jsou tyto kovové kuličky velmi vzrušující změnou. Už jen proto, že je to pro tělo něco jiného a vplouváte tak do zatím neprozkoumaných vod. Kuličky udržují teplotu, takže můžete experimentovat s chladivými a hřejivými vjemy, svou tíhou se kuličky chovají trochu jinak než jejich měkké a lehčí sestry, což je přímou vstupenkou k dalšímu experimentování.

Všude s námi?

Venušiny kuličky se těší oblibě hlavně pro jejich možnost vyrazit s nimi z bytu ven. I s kovovými kráskami je to samozřejmě možné, je však důležité počítat s tím že s ohledem na jejich váhu, je tento zážitek spíše pro zkušenější ženy, které již s svým tělem umí pracovat a ví, co od hraček čekat.

Může se totiž jinak snadno stát, že vám kulička v nestřežené chvíli vyklouzne – hladká a těžká je na to dost. Drobnou komplikací může být také kovové poutko,které je dost velké a najít s ním jednu vlnu pro fungování v běžném životě vyžaduje čas a praxi.

Do toho?

Tyto kovové čertice rozhodně nejsou pro každou ženu. Začátečnicím bych doporučila věnovat se nejdříve lehčím a měkčím kuličkám se silikonovým povrchem. Avšak pokud chcete poznat nový level venušiného potěšení, jsou tyto kuličky stvořeny právě pro vás.

Klady

Zápory

Váha Provázek (jeho materiál a uzlíky)
Hladký povrch Náročné na udržení hygieny
Vydatné posílení svalů Velké poutko
Schopnost udržet teplotu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: