Kegelovy cviky: Pomozte si k lepšímu orgasmu

kegelovy cviky Mnozí ještě dnes neví, co se skrývá pod pojmem Kegelovy cviky. Díky těmto cvikům si muži i ženy mohou zkvalitnit sex a hlavně orgasmus, ale také vám pomohou při potížích s močovou ikontinencí, ženám usnadní porod atd.

Kegelovy cvik návod

Kegelovy cviky nejsou žádnou novinkou. Vyvinul je americký gynekolog Arnold Kegel, a to už roku 1948.

Celé cvičení spočívá ve zpevňování svalů v oblasti močové trubice, pánevního dna a pochvy. A proč je žádoucí zpevňování svalů v oblasti močové trubice, pánevního dna a pochvy? Účinky tohoto zpevnění se pozitivně odrazí především ve vašem sexuálním životě. Prokázanou skutečností je, že ženy mající pevné výše zmíněné svaly dosahují rychleji orgasmu, který je i mnohem intenzivnější.

Účinky Kegelových cviků

Celkově během sexu budou ženy prožívat větší vzrušení a větší bude i vaginální lubrikace. Zažijte i vy lepší orgasmy. Vaší investicí do nich bude jen jednoduché cvičení, které zvládne každá žena a které nezabere příliš času.

Účinek Kegelových cviků spočívá v tom, že se naučíte během sexu zcela vědomě zatínat potřebné svaly. Nejen při sexu však oceníte toto cvičení. Se zpevněnými svaly se vám, dámy, také bude lépe rodit a celkově jde o vhodnou prevenci močové inkontinence. Podobně příznivé účinky na vnitřní svalstvo pochvy mají erotické/zdravotní pomůcky typu ben wa či venušiných kuliček.

Cviky pro muže

A jak Kegelovy cviky pomůžou pánům? Díky nim se vám podaří oddálit ejakulace. Během sexu bude také větší vaše erekce a celkově si stejně jako ženy budete v posteli více užívat.

Zkuste i vy Kegelovy cviky, jistě je oceníte.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Hezký den – dvě jsou lepší, protože zajistí více procvičení pánevního svlastva
    Všechny, které jsme dvoukuličkové testovaly jsou v bočním panelu dole – z těch bych vám doporučila Nové Smartballs.

  2. zdravím, sháním, venušiny kuličky pro ženu, ael nevím jak je uplně vybrta, jeslti jednokuličku, nebo dvoukuličku atd. na posílení svalů…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *