Venušiny kuličky jsou příjemným pomocníkem, kterého si oblíbila většina žen. Jedná se o erotickou pomůcku určenou k posílení pánevního dna, která však působí i příjemnou potěchu.

Většinou jsou tvořeny dvojicí kuliček (o průměru 2-5 cm) které jsou spojené (provázkem, tyčinkou apod.). Samotné kuličky mají v sobě ukryty ještě jedny menší, které při pohybu narážejí do stěn vnějších kuliček a tím vytvářejí vibrace. Venušiny kuličky se zavádějí do pochvy a při pohybu těla (chůze/běhu/skákání) vytvářejí příjemné vibrace.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak použít venušiny kuličky

Venušiny kuličky (mohou být tvořeny 1, 2 či 3 kuličkami) se jednoduše zavádějí do vagíny – pokud není žena dostatečně vzrušena, může si pomoci pomocí zvlhčovacího gelu. Následné používání kuliček je jednoduché – nositelka s nimi zavedenými může jít například na procházku, věnovat se domácím pracem, zkusit se projít po schodech…

Klady

Zápory

Diskrétní dodání Musíte si počkat 1-2 dny na zásilku
Posílení dna vzrušivě i bez
Velký výběr napříč druhy
I netypické značky
Designované typicky ženami
Prokazatelný vliv na pánevní zdraví
Možné nosit i na veřejnosti

Kuličky jsou určené pro posilování pánevního svalstva, ale také jako erotická hračka pro erotické vzrušení. Jejich nošení je vhodné na pár hodin, určitě nejsou vhodné pro trvalé nošení.

Materiály venušiných kuliček

Nejlepším materiálem pro tyto zdravotnické/sexuální pomůcky jsou: silikon, sklo a keramika. Nejběžněji dostupným z těchto materiálů je lékařský silikon. Je hypoalergenní (nevyvolává alergické reakce), dobře se čistí (může se vyvařit) a je tvarově i barevně stálý. Neobsahuje žádné škodlivé látky (jako gel).

Zkušenosti s venušinými kuličkami bývají většinou pozitivní – z toho důvodu je mnohé gynekoložky předepisují jako zdravotnickou pomůcku – stejně lehce je můžete zakoupit i v dobře vybavené prodejně drogerie. Venušiny kuličky už patří do našeho života. Takže jestli uvidíte na ulici slečnu, která se na všechny usmívá a vypadá plná energie… zapřemýšlejte, jestli nemá v klíně ukryté maličké vrnící tajemství…

Spolupracujeme: