Je to k neuvěření, ale když náš velký testovací šéf nabízel k recenzím dilatátory, byl o ně malý boj. Ono u mužských je to malinko těžké. Nejdřív se každý tváří, jak tohle ani moc nemusí, ale jakmile to lze za něco schovat, třeba za recenzi, ruce by si utrhali, jak by se „obětovali“.

A tak se nám dostala na testování sadička dilatátorů vhodná jak pro začátečníky (ačkoliv se to na první pohled nezdá) tak i pro pokročilé fajnšmekry.

A co je to ten dilatátor?

Jedná se o trubičku z různých materiálů a různých šířek a délek, která se zavádí do močové trubice penisu. Nejčastěji je přiřazována ke klinik hrátkám (kde je jistá podobnost s cévkováním močové trubice) i zde může být jistá ostýchavost u mužů k přiznání, že by je taková hračka lákala.

Ale hned na úvod podotýkám, že to nemusí mít nic společného s jakýmkoliv fetišem k hraní na doktorky, ale že je zde hlavním hrdinou masáž penisu zevnitř.

Co obsahuje sada

Tato sada obsahuje hned tři kousky hraček ze 100% lékařského silikonu, a to ve velikostech 12,9 cm, 7,5 cm a 5,5 cm. Šířky bohužel nikde uvedené nejsou, ačkoliv myslím, že je to mnohem podstatnější informace.

Odhadovým domácím měřením na pravítku je u nejdelšího šířka 5 mm v úzké části a 8 mm v nejširší; u středního pak 4 mm v nejužší a 6 mm v nejširší části; a u nejmenšího pak 5 mm v nejužší 1 cm v nejširší.

Praktická rada, pro začátečníky začít prostředním, pokročilejší nejdelší a nejkratší až když máte natrénováno. Nejkratší je v podstatě takový kolíček.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Bezpečnost především

Tato sadička je navíc úžasně bezpečná, mají zaoblené hladké špičky (nedojde k poranění) jsou tuhé ale ohebné a mají kroužky jako zarážku díky kterým se s nimi dobře manipuluje a kdyby náhodou, tak nevklouznou.

Zjistěte kolik stojí Dilatátor penisu
ZJISTIT CENU

Dají se vyvařovat (což vzhledem k hygieně opravdu doporučuji, a to především před použitím) snesou krátkou koupel ve vařící vodě, nebo pokud máte sterilizátor na flašky (po mimču) tak ideální možnost.

Jaký gel použít?

Jediné, s čím se rozcházíme s výrobcem, je gel. Jelikož se jedná o silikonové hračky vzhledem k materiálu je „nutné“ používat gel na vodní bázi. Je to z důvodu postupného ničení silikonového materiálu, stejně tak je nutné používat bezalkoholovou dezinfekci.

JENŽE gel na vodní bázi má tendenci na vzduchu zasychat a „cuckatět“, což opravdu v močové trubici není dobrá ani příjemná záležitost. Takže doporučuji i za cenu kratší životnosti hračky používat kvalitní gel na silikonové bázi ideálně anální typ, který má antiseptické účinky.

A jak probíhalo testování?

Manžel musel sám. Pro zavádění dilatátoru není erekce úplně žádoucí, ba naopak. Zavádění by mělo probíhat vyčištěnou a důkladně nalubrikovanou hračkou. Vsouvání NESMÍ bolet. Vše by mělo probíhat hladce a příjemně.

Po zavedení hračky pak už postavení byla hračka. Manžel byl nadšení z dvojitého dráždění a to jak zvenčí, tak zevnitř. Dráždění zevnitř dle slov a výrazů manžela probíhalo velmi intenzivně.

V momentě kdy už to bylo „moc“ dráždění, přílišné prokrvení a citlivost překročila určitou hranici a přestala být příjemná, byl dilatátor vytažen a pokračovalo se v hraní. Díky rozmasírování močové trubice zevnitř, však velmi intenzivní efekt pokračoval.

Dle slov manžel „a když ho pak vytáhnu a pokračuju v pumpování je to zevnitř fakt citlivý a rychlý a ten výstřik pak fakt hodně cejtím“.

Manžel si tedy hračku (hračky) opravdu velmi oblíbil, a to jak předehru, tak jako samoobslužnou záležitost nebo „natajňačku“

Sadu dilatátorů tedy doporučuji do každé domácnosti 😀

Tip na závěr: doporučuji si dojít na záchod před hraním, nečekat až po 😉

Klady

Zápory

Možnost vyvaření Materiál (kombinace s gely)
Materiál Chybí hladká, úplně začátečnická varianta
3v1
Funkčnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: