Asi první věc, co se ti stane, pokud nemáš s dilatátory zkušenosti je, že se chytneš za rozkrok s pokřikem OUCH! a to jen při pomyšlení, že si něco máš strčit do močové trubice. Ale my, kteří jsme strach překonali, víme, že to může být více než zajímavá zkušenost. Tak nebuďte zaprděnci, pánové, a rozšiřte si obzory.

Technická kontrola před startem

Ještě než se čehokoliv dotkneš, je třeba zdůraznit, že v případě dilatátoru je hygiena na prvním místě. Věz, že infekci močových cest si nikdo z nás nepřeje, proto desinfikuj svůj dilatátor před a po každém použití. Lubrikant je samozřejmostí a osvědčilo se mi také nalít jej přímo do močové trubice.

Kvalita za rozumnou cenu!

Dilatátor je vyroben z kvalitního a příjemného latexu. Délka hračky je 13,5 cm, z toho cca 10 cm je možné zavést do trubice. Je ohebný a tudíž velmi poddajný – hodí se tedy i pro nováčka.

Zjistěte kolik stojí Vibrační dilatátor penisu s ovladačem Ouch!
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Připrav se, HRAJEM(si)!

Samotná aplikace je v případě tohoto modelu velmi jednoduchá. Než bys řekl švec, je to tam, ani nemrkneš. Samozřejmě postupuj opatrně a k tomu úměrnou rychlostí než si zvykneš na nový pocit. Zkoušej posouvat dilatátor nahoru a dolů, přitom vnímej svoje pocity. Ovladačem si můžeš zapnout vibrace – na výběr máš dvacet programů. Příjemnou zábavu:)

Slova na závěr

Je třeba dilatátoru trochu napravit reputaci. Mám dojem, že tato technika je v mém okolí poněkud zapovězená a jenom pouhá zmínka vyvolává prudké reakce. Sám se neřadím mezi absolutní fandy, nicméně je to pro mne zajímavá forma sebepoznávání a zkoumání vlastních hranic.

Dostanu určitě za pravdu, že je to už dost specifická věc, která neukojí kde koho. Nicméně, kdo rád experimentuje, kdo rád bádá po místech, kam se lidská ruka nedostala, ten by to měl alespoň zkusit.

Klady

Zápory

Materiál Kabel nelze odejmout
Provedení
Poddajnost
Velký výběr programů
Dobře vede vibrace
Snadná údržba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: