Mám k recenzi další erotickou pomůcku pro dámy a to další skleněné dildo. Je od stejného výrobce jako dříve recenzovaný Devil´s Tongue, tedy GLASSVIBRATIONS. Díky svému takřka uměleckému vzhledu budete moci po hrátkách a očištění dilda odložit ho na poličku, kde se bude vyjímat jako skleněný dekor.

Proč si vlastně pořídit nádherné skleněné dildo

Na délku má úctyhodných 22 cm a průměr dilda se pohybuje od 3,5 až 4,5 cm. Takže rozhodně splní nároky i těch nejnáročnějších žen (mužů?). Hlavní výhodou tohoto dilda je to, že můžete využívat pro pronikání oba konce. Jeden je rozšířená hlavice s podélnými výstupky a druhý menší je opatřen spirálkou.

Zjistěte kolik stojí skleněné dildo Violet Secret
ZJISTIT CENU

Díky svému tvaru se do vás „zavrtá“ a už nebude chtít, aby se dostal někdy ven. Výstupky na povrchu jsou opravdu velmi dráždivé a pronikání do vás je dost výrazným prožitkem.

Materiál tohoto dilda Violet Secret je bezpečnostní sklo, které by mělo být nerozbitné, takže se nemusíte bát, že se vám při nejbližší příležitosti rozbije. Tedy pokud ho nebudete používat k zatloukání hřebíků. Jeho váha také není úplně standardní, ale co byste taky čekali od robustního provedení skleněného dilda od GLASSVIBRATIONS.

Dokáže přejímat teplo i chlad

Výhodou skleněného dilda Violet Secret je jeho schopnost přejímat teplotu svého okolí, takže pro ozvláštnění vašich intimních chvil můžete dildo nahřát například v horké vodě, nebo ho nechat zchladit v mrazničce. Představte si, jak se budete cítit, když do vás bude zajíždět 22 cm horoucí kopí, nebo studený skleněný rampouch. Jistě vás to nenechá klidnou a vy si to pořádně užijete.

Dvojí použití?

Pokud jste se vyřádily dostatečně, tak tímto dildem můžete dráždit jak vagínku, tak i svůj análek. Případně můžete potrápit vašeho přítele. Pokud by se však vzpouzel, doporučuji ho nic netušícího přivázat k posteli a pak mu něžně pozlobit jeho zadeček. Jistě vám budou odměnou jeho přerývavé vzdechy při průniku tohoto dilda jeho úzkým zadečkem.

Klady

Zápory

Skleněný materiál Větší váha
Výrazné tvarování
Skvěle klouže i bez gelu
Oboustranné použití
Designový vzhled
Bohužel dildo Violet Secret je vyprodané, ale můžete zkusit jiná skleněná dilda:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Mno hned jak jsem ho viděla naživo v kamenném sexshopu, tak se ve mě zastavil dech. Hned jsem si představila co bych s ním vyváděla v postýlce. Na fotkách to ani nevyzní, ale je poměrně mohutný a váha (jak podotýká autorka) není nejmenší. Opravdu tohle je masivní hračka, která má velký potenciál mě udělat:)

Spolupracujeme: