Dvojité dildo má nespočet využití – mohou si je užít slečny samy o samotě z obou stran, do klína či prdelky, … i zvídaví a zkušení pánové si s ním užijí (ale „jen“ zezadu). Ale co si ho užít naplno ve dvou?

Umělecké dvojité dildo ze skla – jaké má výhody?

U lesbiček či gayů je hraní jasné – oba konce v dírkách. A přirážet proti sobě, dokud nebude nadoraz u obou. Ale jak ho využít v heterosexuálním páru? Jak kombinovat oba konce? A jaké výhody má vlastně sklo u erotických hraček?

Tenhle kousek (s názvem Twister Love od Adam Eve) jsem si vybral podle vzhledu – přiznám se, neřešil jsem velikost, materiál a ani cenu. Vyhrál nádherný design. Klidně si takové dildo položím na poličku jako krásný artefakt. A při každé návštěvě mi budou cukat koutky zkažeností, když se bude někdo z návštěvníků zajímat o takový krásný jistě ručně foukaný kousek zajímat.

Pár čísel

  • délka celkem – 24 cm,
  • délka análního kolíku – 8 cm,
  • délka vaginálního dilda – 15 cm,
  • průměr žaludu – 3,4 cm,
  • průměr anální patky – 4,5 cm.

VIDEO z rozbalování v redakci

Jak ho lehce zavést?

Pokud si pánové chcete užít kratší konec ne nepodobný análnímu kolíku v prdelce, tak stačí trocha lubrikantu = sklo samo o sobě skvěle klouže. Partnerka vás při tom může pěkně honit či kouřit. Je to skvělá kombinace s kolíčkem rajtujícím v prdelce.

Zjistěte kolik stojí dvojité skleněné dildo Twister Love
ZJISTIT CENU

Nebo když si chcete užít spolu, tak stačí, aby si přítelkyně nasedla na druhý konec – jako s klasickým dvojtým dildem/straponem. Ale jak je skleněné dildo pevné, musíte najít nejlepší polohu/úhel pro průnik.

Nám se nejvíce osvědčila poloha, kdy jsem byl na zádech, vystrčenou prdelku nahoru (to že jsem měl spoutané ruce k nohou tomu jen pomohlo) a partnerka na mě nasedávala zády ke mně. Jó kdyby chtěla, mohla by se střídat na skleněném a reálném ptáku… Dle libosti a pevnosti.

Jestli by se daly použít oba najednou?

Bohužel úhel, který svírá po zasunutí do prdelky s penisem, mu znemožňuje, aby si partnera nasedla na oba. Jedině kdybyste k tomu přizvali ještě někoho dalšího – ale to už jsme zašli hodně v našich nesplněných sexuálních přáních. Tolik štěstí jsme s tímhle uměleckým dildem opravdu neměli. Snad třeba ho budete mít víc vy?

Neomrzí skleněný skvost i po měsících?

Za mě je to krásný kousek, který si rádi užijeme vícekrát – máme ho cca 3 měsíce a stále je s ním co vymýšlet, protože 2 konce = 2x více zábavy. A to jsem ani nezmínil, že skleněné hračky můžete chladit či nahřívat, takže si můžete hrát s vnímavostí těla na teploty. Dráždit či trestat studeným dildem? Rozhodnutí nechám na vás 🙂

Klady

Zápory

Výrazný tvary na obou koncích Vyšší váha
Drží v prdelce Neohebnost (pochopitelná vzhledem k materiálu)
Skvěle klouže i bez gelu
Vypadá jako umělecké dílo
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den, nevím jestli byste mi mohli odborně poradit. Mám skleněné dildo z pyrexu, ale hrot – špička se mi odřela, byl tam škrábanec prstem cítit, tak jsem se ji snažila zaleštit jemnou houbičkou a mikrovláknem. Nezdá se tam už ostrá hrana, ale to místo je takové teď trochu matné jakoby nezaleštěné a tím lehounce drsné. Nevím, jestli myslíte, že by šlo takto bezpečně používat? Případně jestli nevíte, jak sklo zcela doleštit, anebo třeba na něj použít návlek? Nevím jestli je to dobrý nápad, jak ho zužitkovat a nevyhodit. Nějak mě je ho za ty peníze líto. Pokud byste něco poradili, budu vděčná, moc děkuji. Terka.

Hezký den, děkujeme za vaši zprávu – pokud je to opravdu pyrex, tak ten ani při rozbití nedělá ostré hrany, ale spíše tupé kousky, takže to by nemělo být problematické. Pokud vy máte pocit, že je tam ostrá hrana není, tak bychom ho klidně dál používali – ta drsnost by odpovídala, že jste to zahladila = na druhou stranu je mi trochu záhadou, jak by se vám u pyrexu podařilo srovnat škrábanec houbičkou a mikrovláknem = to byste ho spíše vyleštila, ale že byste srovnala výčnělek? To by nebylo snad možné ani u nápodob skla, nějakých akrylátů, které se tu a tam prodávají v podobném designu, ale typicky je to u nich napsané.

Každopádně – pokud vy sama necítíte hranu, nebáli bychom se – každopádně to poškození bylo nějakým pádem?

Děkujeme moc za upřesnění. 🙂

Dobrý den, moc děkuji za zprávu. Spíše jsem to špatně napsala, byla to taková vystouplá vlasečnice, jakoby ostrá řasa. Nepoznala jsem ani lupou jestli je to prasklinka anebo se tam neco jiného přihodilo, ale bylo to něco na skle navíc, co bylo i po přejetí prstu ostré a i nehet to obrušovalo. Jemnou houbičkou jsem prstem po místě přejížděla, až se řasa zahladila, ale zůstalo tam ono drsnější a matné místo. Tak leštím leštím mikrovláknovým hadříkem a ta drsnost lehce mizí, ale nemyslím, že už se dále mění. Nijak to více asi nevyleštím. I když se to zdá v pohodě, tak si pořád nejsem na té řekněme „mikroskopické“ úrovni jistá. Přeci jen sliznice není kůže na prstu. Je to značky Glassvibrations. Děkuji moc za ochotu.

Glassvibrations jsou skvělá německá firma, snad i jedni z prvních, takže tam bych jejich materiálu věřil – naštěstí. 🙂 To, že to obrušovalo nehet zní už dost ostře, je dobře, že jste si toho všimla – matné/drsnější místo ale poté zní už dost bezpečně a staticky. Jen aby se ta situace nerozvinula do větší praskliny = takže bohužel asi více sledovat, uchovávat hračku v bezpečí/klidu. A snad se už nebude opakovat.

Pokud už to necítíte na prstu, tu hranu, že by vás měla ranit, tak ani jinde nebude problém dle mě – jen to může určitě narušit vaši důvěru vůči takové hračce, bohužel.

Jinak skleněné hračky se dají skvěle dezinfikovat, takže ikdyby to byla rýha = nakonec bezpečná a tupá = tak nečistoty se dají vždy vyčistit vařící vodou, je to přeci jenom varné sklo. 🙂

Spolupracujeme: