Skleněná dvojka, která nebude nikdy sama – RECENZE dvojtého dilda

Dvojité dildo má nespočet využití – mohou si je užít slečny samy o samotě z obou stran, do klína či prdelky, … i zvídaví a zkušení pánové si s ním užijí (ale „jen“ zezadu). Ale co si ho užít naplno ve dvou?

U lesbiček či gayů je hraní jasné – oba konce v dírkách. A přirážet proti sobě, dokud nebude nadoraz u obou. Ale jak ho využít v heterosexuálním páru? Jak kombinovat oba konce? A jaké výhody má vlastně sklo u erotických hraček?

Tenhle kousek (s názvem Twister Love od Adam Eve) jsem si vybral podle vzhledu – přiznám se, neřešil jsem velikost, materiál a ani cenu. Vyhrál nádherný design. Klidně si takové dildo položím na poličku jako krásný artefakt, A při každé návštěvě mi budou cukat koutky zkažeností, když se bude někdo z návštěvníků zajímat o takový krásný jistě ručně foukaný kousek zajímat.

Pár čísel

 • délka celkem – 24 cm,
 • délka análního kolíku – 8 cm,
 • délka vaginálního dilda – 15 cm,
 • průměr žaludu – 3,4 cm,
 • průměr anální patky – 4,5 cm.

Jak ho lehce zavést?

Pokud si pánové chcete užít kratší konec ne nepodobný análnímu kolíku v prdelce, tak stačí trocha lubrikantu = sklo samo o sobě skvěle klouže. Partnerka vás při tom může pěkně honit či kouřit. Je to skvělá kombinace s kolíčkem rajtujícím v prdelce.

Nebo když si chcete užít spolu, tak stačí, aby si přítelkyně nasedla na druhý konec – jako s klasickým dvojtým dildem/straponem. Ale jak je skleněné dildo pevné, musíte najít nejlepší polohu/úhel pro průnik.

Nám se nejvíce osvědčila poloha, kdy jsem byl na zádech, vystrčenou prdelku nahoru (to že jsem měl spoutané ruce k nohou tomu jen pomohlo) a partnerka na mě nasedávala zády ke mně. Jó kdyby chtěla, mohla by se střídat na skleněném a reálném ptáku… Dle libosti a pevnosti.

Jestli by se daly použít oba najednou?

Bohužel úhel, který svírá po zasunutí do prdelky s penisem, mu znemožňuje, aby si partnera nasedla na oba. Jedině kdybyste k tomu přizvali ještě někoho dalšího – ale to už jsme zašli hodně v našich nesplněných sexuálních přáních. Tolik štěstí jsme s tímhle uměleckým dildem opravdu neměli. Snad třeba ho budete mít víc vy?

Neomrzí skleněný skvost i po měsících?

Za mě je to krásný kousek, který si rádi užijeme vícekrát – máme ho cca 3 měsíce a stále je s ním co vymýšlet, protože 2 konce = 2x více zábavy. A to jsem ani nezmínil, že skleněné hračky můžete chladit či nahřívat, takže si můžete hrát s vnímavostí těla na teploty. Dráždit či trestat studeným dildem? Rozhodnutí nechám na vás 🙂

Klady

 • Výrazný tvary na obou koncích

 • Drží v prdelce

 • Skvěle klouže i bez gelu

 • Vypadá jako umělecké dílo

Zápory

 • Vyšší váha

 • Logická neohebnost

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Marek N.
Marek N.
Marek je tu s námi krátce, ale přesto se nebojí ze sebe ukázat nejenom skvělé recenze a články z praxe, ale mnohdy i něco ze svého těla. Díky tomu jsou jeho recenze hodně naturalistické a odvážné. Stojí za to si je přečíst... i prohlédnout...
Marek N.
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *