Tenhle rampouch, jak vychází z překladu, je nádherná skleněná hračka, ručně foukaná z tvrzeného skla. Po vyjmutí z krabice (poznámka: hračce by opravdu slušelo nějaké pěkné černé pouzdérko, třeba krabička s víkem, protože vypadá velmi luxusně a vyndavat ho s papírové krabice je dle mě rouhání) se opravdu doslova zablyští svou křišťálovou průzračností a jednoduchým, ale dokonalým vzhledem.

Jednoduchost je v tomto největší přednost. Tento rampouch je tvořen 9 spojenými kuličkami velikostně od nejmenší po největší. Nejmenší kulička má pouhých 1,5 cm a největší má 4 cm. Rampouch je pak dlouhý celých 22 cm.

Tyto data jsou důležitá proto, že to z rampouchu dělá naprostou skvělou anální hračku. Ačkoliv výrobce jej uvádí jako skleněné dildo pro vaginální použití s možným análním, v mých očích je to prostě dokonalá anální hračka. A to i pro začátečníky!

Snadné vniknutí hned napoprvé

Díky tomu, že první kulička je takto malá, po správném lubrikovaní dojde naprosto k snadnému vniknutí. Není třeba hledat správný úhel, aby to nebolelo, ani opatrně zkoušet, jestli další milimetr už není moc, jako to je u různých kolíků. Prostě první kulička vklouzne úplně sama a už vás to mile rozparádí.

Potom už stačí jemně pomalu zkoušet jaká další je ještě akorát, kolik kuliček se do vás vejde. Kéž bych si takovou hračku pořídila, když jsem se svým zadečkem teprve začínala experimentovat.

Zjistěte kolik stojí Skleněné dildo Icicles
ZJISTIT CENU

Díky tomu je vhodné i pro zkušenější anální uživatele pro roztrénování zadečku, stačí jemně chvíli dráždit a pak hned rampouch otočit k největší, popřípadě vyměnit za větší hračku. Nebo ještě chvíli věnovat rampouchu a zkusit pomalu vytahovat a znova zavádět, kdy kuličky svou změnou velikostí úžasně dráždí.

A díky spojeným kuličkám, kdy se nejedná o celé, ale spojené kuličky, je ono dráždění mnohem snazší a jednoduší. Sama jsem se divila, kolik kuliček se najednou do mě vešlo, a bez předchozího roztrénování/roztažení zadečku i docela k velkým. Proto doporučuji hračku právě na ono roztrénování.

VIDEO z rozbalení v redakci

Nepřizpůsobí se ani o kus

Jedinou nevýhodou této hračky u mě je, že tím, že se jedná o takto dlouhý kus skla, který se uvnitř těla prostě nepřizpůsobí, se do mně (zatím) nevejde celý, a při velkém rozdráždění a opojení musím hračku otáčet a hrát si od největší kuličky. Což ale brzy být nevýhodou nemusí, protože hračka k rošťačení přímo svádí.

Navíc můj drahý muž je pokud se jedná o anální hrátky, poněkud hrrr. Prostě jak je vzrušený neovládá se a i když mi předtím tisíckrát odpřisáhne, že opatrně, prostě se tam snaží nacpat, co nejrychleji a co nejvíc… protože prostě chlap. Věřím, že takových je hodně. Proto tuhle hračku můžu vřele doporučit, právě proto, že se dovnitř bude dostávat postupně po kuličkách. Což pomalu a něžně roztáhne zadeček a pak už se dá řádit dle libosti.

Je to sklo. Což kromě přirozené vodotěsnosti a s tím spojené možnosti si s ním hrát ve sprše, ve vaně v bazénu… lze i měnit jeho teplotu. Ať již schováním do ledničky, aby bylo pěkně studené (do zadečku skvělá záležitost), nebo naopak nahřát v teplé vodě, aby mělo přirozenou teplotu, či dokonce hřálo. Teplota je úžasný stimulant, například i v kombinaci s hřejivými či chladivými gely.

A bonus nakonec, sklo se skvěle čistí, žádné nečistoty, žádné pachy, stále ta křišťálová čistota a dokonalost.

Klady

Zápory

Postupné roztahování zadečku Nepřizpůsobí se tvarem
Sklo se skvěle čistí Nemá obal na uložení
Dildo skvěle přenáší teplo/chlad
Různé průměru kuliček na obou stranách
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: