Dlouho se mi v nabídce sexshopů líbil – krásné černé sklo, výrazné kouličky, jedna za druhou. Ve fantazii jsem si přehrával, jak budu zkoušet jednu či druhou stranu a postupně se uvolňovat = je to za mě anální dildo/kolík, kdyby to nebylo hned jasné.

Něco nesedělo

A když přišel, něco mi na balíčku nesedělo. Víte co? Byl neskutečně malý. To už jsem tušil, že je někde problém… A taky, že ano. Je to prcek. Ne, že je to maličké dildo, ale fakt mrňous. Podívejte se na samotné fotky a video z rozbalování.

Prostě se mi ztratí v dlani. Takže jsem rovnou mohl zapomenout na nějakou drezúru a trénink mé neposlušné prdelky. Tohle je totiž roztomilý otvírák pro začátečnické nezbedy, kteří se bojí análního sexu. A chtějí něco pro start.

Pár čísel

  • Celkově 12.5 cm
  • Použitelná délka 9.5 cm
  • Proměnlivý průměr 1.5-3 cm

Jednoduše a rychle

Takže to vezmeme jednoduše a rychle. Je to Icicles, jeden z prvních výrobců skleněných erotických hraček z borosilikátového skla (neboli tvrzený Pyrex). To je velmi odolné, tvrdé a když už se rozbije = a že se musíte snažit, tak se nerozbije na ostré střepy, ale na tupé kusy.

Takže toho se bát nemusíte. Za druhé je nádherně hlaďoučké, takže pro většinu situací nepotřebujete ani lubrikant. Na tu prdelku možná trochu jo, ale s trpělivostí byste to zvládli i bez něj.

PRO tip: Na anální hrátky vždy používám kondom = nemusíte čistit všechny záhyby a vše je tak jednodušší a čistší.

Zjistěte kolik stojí Minidildo Icicles 66
ZJISTIT CENU

7 kuliček, od nejmenší po největší. Jejich průměry najdete v této recenzi někde u sekce Pár čísel. Když je uvidíte, pochopíte, že i můj palec na fotce není o moc tenčí než samotná patka či kulička dilda. Tohle je opravdu spíše mini dildo a je jen moje blbost, že jsem si to za ty roky nikdy nepřečetl na sexshopu.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Mají i větší, ale rovnější

Existuje od Icicles větší varianta, řekněme rovná, kterou jsme tu testovali, a ta je normálně veliká. Ale u téhle se mi líbilo její zakřivení a taky proměnlivý průměr. Tak jsem podvědomě čekal stejnou velikost.

Pozor na patku!

A u té by ta poslední kulička byla rozhodně výzvou – byt by se s ní muselo začínat, protože tady logicky není žádná patka, která by zabránila zakousnutí = bacha. Jak je to ještě prcek, tak o to více je to nebezpečnější, že vklouzne více, než byste si přáli.

Klady

Zápory

Nádherně zpracované sklo Miniaturní velikost
Černo-modrá barva
Krásně klouže
Proměnlivý průměr
Lehké zakřivení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Vibratory.net Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: