Je tma a ty vidíš jen zelenou spirálu. Pohybuje se okolo tebe a ty nevíš, kam vleze. Skleněné dildo, které ve tmě svítí? Ano! I s takovou vymožeností se dá pohrát.

Dostalo se mi do ruky skromné, dildo z borosilikátového skla, které svítí ve tmě, reguluje teplotu, takže je možné ho zahřát nebo schladit a efekt vydrží celkem dlouho a je super ať už na klasickou masturbaci, nebo anální hrátky.

Skleněných hraček mám celkem dost, a ráda poznávám nové, a svítící dildo pro mě novinkou je. Minimálně tak, jak ho momentálně držím v ruce.

Od A po Z

Transparentní, skleněné dildo s velmi zajímavou spirálou uvnitř. Samo o sobě je dildo moc hezké, ale když ho necháte chvilku na denním světle (není ani potřeba dávat přímo na sluníčko) tak i po 10 minutách dildo svítí po zanesení na temné místo a pak je ještě hezčí! 🙂

Sklo je velmi hladké a vizuálně je moc hezky udělaný úd. Dildo je z borosilikátového skla a abych pravdu řekla, musela jsem si vygooglit, co za sklo to vlastně je 😀 Jednoduše je to velmi tepelné a fyzicky odolné sklo.

Může i chladit

Dildo plně voděodolné, takže je možné si s ním pohrát vlastně kdekoliv. Masturbace s ním byla velmi příjemná a v tomto letním období je super si dildo právě trochu schladit. I můj zadeček si užil a i když mam radši menší hračky do zadečku, tak toto dildo bylo tak akorát.

Zjistěte kolik stojí Skleněné dildo Glow Smooth
ZJISTIT CENU

Sice není nejmenší, ale ne tak velký, aby to bylo nepříjemné. Na to, jak je malý, je ale poměrně těžký. Já osobně jsem si pro něj i vyhradila místo na poličce, protože vypadá opravdu moc hezky.

Pár čísel

  • Celková délka – 13,3cm
  • Použitelná délka – 11cm
  • Objem – 9,5cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Materiál a údržba

Borosilikátové sklo, které je odolné. Tepelně odolný, fyzicky odolný a vodotěsný. Super na hrátky ať už doma, nebo na pláži. Také je možné ho používat s jakýmkoliv typem lubrikačního gelu a i následná údržba je velmi jednoduchá. Jakýkoliv dezinfekční přípravek na čistění hraček, teplá voda a následné vysušení.

Tak jednoduché to je.

Osobní pocity

Hrátky s tímto dildem jsem si opravdu užila a kdo chce i při análních hrátkách zkusit víc, než jen malé ozdoby, toto je skvělá cesta.

Klady

Zápory

Velmi krásný design Těžší váha
Odolný
Menší průměr
Krásný i na poličku
Lehce svítí ve tmě
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: