Mám rád dráždění prostaty a análku celkově. Z vlastní zkušenosti však mohu říct, že pro efektivní dráždění prostaty jsou lepší hračky spíše tvrdší než měkčí. Většina silikonových, gumových a podobných hraček bývá až moc ohebná a měkká na to, aby mi prostatu správně stimulovaly. Proto jsem se rozhodl vydat cestou neohebných materiálů, konkrétně tohoto krásného skleněného dilda. A musím říct, že jsem rozhodně neudělal chybu.

Materiál, tvar a rozměry

Dildo Arts Clair Bleu je vyrobeno z tvrzeného skla, což je tvrdý a neporézní materiál. Je tedy snadný na údržbu, vydrží věky (pokud ho nerozflákáte – tvrzené sklo neznamená nerozbitné) a můžete ho mazat čímkoliv od vodních lubrikantů po WD-40 (to ale nedoporučuji, Vašemu tělu se to asi líbit nebude) a neublížíte mu.

Celková délka je 17 cm, použitelných je cca 15 cm. Průměr je v nejširší části 3,5 cm, zbytek těla má průměr 2,7 cm. Dildo připomíná tvar penisu, má tedy zvětšený žalud, je mírně zahnuté a po obvodu má vystouplou spirálu, která se obtáčí kolem dilda od žaludu až k patce.

VIDEO rozbalení v redakci:

Použití

Musím říct, že na tohle dildo jsem se hodně těšil. Nejen z nadrženosti, ale i proto, že má velice příjemný a pohledný design. A z nadrženosti taky. Takže hned, jak jsem ho donesl domů, jal jsem se ho vyzkoušet. Není to žádný obr, takže nepotřebujete žádnou extrémní přípravu, ale na sucho to také nepůjde.

Bez gelu to nepůjde

Takže hezky namazat (používám lubrikant Boy Butter, je ideální na masturbaci i anální hrátky), pustit si tématickou kinematografii a pustit se do akce. Vzhledem k tomu, že je hračka skleněná, a já si moc nelámal hlavu s tepelnou vodivostí, tak jsem byl hned na začátku „zchlazen“, ale není to nepříjemné, spíš to je zvláštní pocit. Potom, co žalud překonal svěrač, tak jsem s ním začal pomalu pohybovat dovnitř a ven a pomalu tlačit na prostatu.

Zjistěte kolik stojí designové dildo
ZJISTIT CENU

Zahnutí dilda mi v tom pomohlo a žalud odváděl skvěle svou práci přesně tam, kde měl. Tedy na prostatě. Díky neohebnosti dildo naráží na prostatu přesně pod úhlem, který si zvolíte, takže záleží na vás, jestli jí budete tvrdě drtit, nebo přes ní jen něžně klouzat. Bonusem je vystouplý povrch celého dilda, který při zasouvání a vytahování krásně dráždí svěrač, což mám moc rád a není tak divu, že na sebe mohutný výstřik nenechal dlouho čekat.

Pár věcí bych vytknul

Pár věcí bych však této hračce vytknul, a sice její délku, kdy 17 cm je trochu málo. Ne, že by to na prostatu nestačilo, ale občas jsem měl problém s manipulací, obzvláště ve chvíli, kdy vše klouže, a další věc je fakt, že by zahnutí dilda mohlo být trochu agresivnější.

Stávalo se mi, že se vevnitř otočilo o 180 stupňů a zahnutí nesměřovalo na prostatu, ale od ní. Avšak toto asi výrobci vyčítat nemůžeme, dildo není primárně určeno na prostatu.;) Ale s trochou praxe se dají i tyto dvě mouchy vychytat a za sebe můžu jednoznačně doporučit.

Klady

Zápory

Design Hůře se s ním manipuluje
Tvar a průměr – na prostatu téměř ideální
Materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: