Balení tohoto kolíčku vypadá jako jakékoliv jiné – neublíží, nepřekvapí. Po otevření však narazíte na malý skleněný poklad a to ještě s přidanou hodnotou, ve tmě totiž po nasvícení zeleně svítí.

Kladem je design

Co vnímám jako obrovský klad je design. Jedná se opravdu o luxusní kousek. Sklo je velice příjemné, lehce udržovatelné. A díky jeho tepelným vlastnostem nabízí hrátky s chladem či teplem.

Při denním světle vidíte uvnitř drobné spirálky sestavené z malých teček. Překvapení však přijde ve tmě, kdy se tyto tečky rozzáří zeleným světlem, a namane se vám pohled na neskutečnou krásu.

Menší velikost

Tyto tečky jsou i v patce, takže kolíček okouzluje i při zavedení. Tvar je velice čistý. Prodává se ve dvou velikostech. Já měla možnost vyzkoušet menší. Ten mi velikostí připomíná větší palec. Zavádění bylo velice jednoduché díky materiálu.

Do zadečku vklouzne jako nic. Bohužel díky malé patce se můžete dostat do dvou poloh – bude vám zalézat dovnitř nebo naopak vylézat ven. Pokud si ho umístíte tam, kde má být, kolíček netlačí a je pohodlný.

Nejpříjemnější na zavádění

Pro mě byl jeden z nejpohodlnějších, jaké jsem kdy zkusila. Bohužel jsem byla první případ, kdy jsem měla neustálý pocit, že mi patka zalézá do zadečku. Pro někoho je však malá patka výhodou, jelikož nikde nepřekáží na rozdíl od jiných modelů.

Pokud hledáte na začátky s análními hrátkami něco malého a příjemného, zároveň krásného a neokoukaného, bude tento kolík jasná volba. Pokud jste již zkušenější, doporučuji vám sáhnout po větší velikosti.

Klady

 •  

  Materiál, který se lehce čistí

 •  

  Design a to, že svítí ve tmě

 •  

  Malá velikost

Zápory

 •  

  Velmi malá patka

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU