Anální kolíčky mohou mít různé barvy, tvary i materiály. Tento je skleněný a ve tvaru kytičky. Že jsou skleněné hračky super, asi ví každý (neporézní materiál, dobře se čistí, snadno se dá nahřát nebo naopak zchladit).

Růžový kolíček s patkou ve tvaru květinky (od značky Icicles, který máme častěji v recenzích právě pro jeho ručně vyráběná skleněná dilda) jej předurčuje k použití ženami.

Máme porovnání

Kolíčků máme doma několik, nejraději mám ty silikonové, ovšem pokud si můžu vybrat materiál, tak miluji sklo. Tady na vás z krabičky (která má přední stranu průhlednou) vykoukne devíticentimetrový kousek skla, který je opravdu nádherný.

Dostatečná patka

Není nikterak široký (v nejširší části má jen 3 cm), plynule se zvětšuje, stopka je dostatečně velká. Neměly by mít problémy tedy ani začátečnice. Pro pokročilé to bude spíše jemný začátek pro něco většího, takže brzy přesedlají na větší a větší průměry.

Patka ozdobí váš zadeček a partner či partnerka, takže budou mít pěkný výhled. Jelikož je sklo hladké samo o sobě, jde kolíček zavést i bez gelu.

Výhody skla

Skvěle se navíc čistí a nemá žádný zápach/vůni. Při nošení není kolíček díky své velikosti ani trošku nepříjemný. Dobře drží na svém místě a příjemně stimuluje zadeček.

Bereme ho jako takový anální šperk, protože po zavedení je ze zadečku vidět právě ta krásná skleněná kytička. Což je velké plus a vzhledem k barvě i tvaru je to spíše dívčí šperk.

Klady

  •  

    Krásné růžové sklo

  •  

    Květinka jako patka

  •  

    Vlastnosti skla

Zápory

  •  

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU