Konečně… konečně je tu dezinfekce od Whoop.de.doo. Je mi jasné, že ne každý bude tak jásat jako já – dezinfekcí je na trhu hromada, o jeden více nebo méně, to nikdo nepozná.

A víte co? Možná nepozná, ale čistící sprej byl přesně ten doplněk, který v nabídce Whoop.de.doo chyběl. Ano, kuličky a kalíšek můžete sice vyvařit (pokud máte vařící vodu po ruce), ale vibrátor už nevyvaříte. Navíc já jsem přesně typ člověka, který nechce nikde nic hledat nebo objednávat z x e-shopů (to je pro mě největší zlo).

Když si kupuju hračku, chci mít možnost k ni rovnou objednat doplňky.

Tak jdeme rozbalovat…

Whoop.de.doo čistící sprej je zabalený v bílé krabičce s červeným popisem – líbí se mi, že Anička Marešová drží tematiku červené a bílé (pokud se nejedná o nějaký speciální kousek). Na první pohled je jasné o jakého výrobce se jedná. A to mám ráda 😀

Samotný sprej je pak v lahvičce z pískovaného skla (matné a trochu hrubé na dotek oproti běžnému sklu).

Musím uznat, že je to povedený detail – působí to luxusněji.

S dezinfekcí v ruce…

I když je lahvička skleněná, není nijak těžká. Asi to bude tím, že se do ni vejde “pouze” 50 ml. Ve chvíli, kdy byste měli větší balení, by ta váha asi cítit byla.

Každopádně mě tohle malé balení nevadí. Já mám poměrně malé ruce a sprej mi do nich krásně padne. A díky tomu pískovanému sklu lahvička nijak neklouže a nemusíte se bát, že by vám omylem vyklouzla z ruky.

Navíc se toto balení vejde do kabelky a nemáte pocit, že s sebou taháte cihlu… a ještě jsem ho nerozbila, takže sklo je poměrně bytelné. Jenom s tou kabelkou prosím netřískejte a neházejte ji na zem, to by nevydrželo žádné sklo!

VIDEO z redakčního rozbalování:

A jdeme dezinfikovat…

Střička má příjemný odpor – musíte vyvinout mírný tlak (nic extrémního), takže se nestane, že by se vám sama stiskla (třeba v té kabelce).

Zjistěte kolik stojí Dezinfekční sprej Whoop.de.doo
ZJISTIT CENU

Také má rovnoměrný střik, který můžete regulovat podle vzdálenosti – když dáte dezinfekci blíž, pokryje menší část, když bude dál, postříkáte větší kousek. Třeba já na kalíšek stříknu celkem 4x a na kuličky 3x – 4x (záleží na tom, jak moc jsem důsledná).

Po nastříkání necháte dezinfekci chvíli působit a opláchnete vodou. Ale nebyla bych to já, kdybych si nevyzkoušela, jaké to je, když dezinfekci neopláchnete. Neštípe to, ani jsem z toho nebyla nijak podrážděná. To ovšem neznamená, že to tak máte dělat i vy. Dezinfekci prosím oplachujte 🙂

Vůně Cotton…

Dezinfekce je s vůni cotton. Většina věcí s touto vůní (prací prášky, aviváže,…) pro mě nevoní nijak – prostě bez vůně a zápachu. Každopádně vůně Whoop.de.doo dezinfekce mi připomíná tátovu kolínskou, takže po každém dezinfikování si na tátu vzpomenu (což nevím, jestli je úplně žádoucí) 😀

Nejdřív jsem byla z této vůně dost překvapená, a abych byla upřímná, vadila mi. Cítila jsem v ní hodně alkoholu a celkově ve mě neevokovala dezinfekci, ale jenom kolínskou. Na druhou stranu jsem si říkala, že i v té kolínské je alkohol k dezinfekci a když ho cítím i tady, je to důkaz, že opravdu funguje. Navíc jsem si na tu vůni už zvykla a někdy si sprej stříknu jen tak do prostoru.

Asi jsem ujetá.

Jako další plus beru to, že má docela malou spotřebu. Na to, že je to jenom 50 ml, mizí docela pomalu.

Závěrem…

Pokud si na Whoop.de.doo budete chtít něco objednat, rozhodně si k tomu přidejte i čistící sprej. Je fajn, je elegantní a malý, takže ho můžete nosit s sebou v kabelce. A na vůni si taky zvyknete – nebo se vám bude líbit od začátku:)

Klady

Zápory

Elegantní vzhled Vůně
Cestovní balení
Podle vůně, funguje
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: