Dnes pro vás mám opravdovou lahůdku. Dostala jsem k dispozici na vyzkoušení a následné zrecenzování skleněné dildo. Ano opravdu skleněné. Samozřejmě se jedná bezpečnostní sklo, které by mělo být nerozbitné (upřímně přiznávám, že jsem nezkoušela s ním třískat o podlahu jestli se rozbije).

Skleněné dildo jako ďáblův jazyk? A proč ne!

GLASSVIBRATIONS je firmou, která toto skvostné dildo vyrobilo. Když už ho nebudete využívat pro své sexuální hrátky, může v klidu odpočívat na poličce, kde bude považováno případnou návštěvou za dekorativní doplněk.

Název dilda je Devil´s Tongue, tedy v překladu ďáblův jazyk. Při prvním pohledu na dildo, každý uzná, že to je název více než vhodný.

Sklo je totiž vytvarováno do podlouhlého tvaru s výraznými zoubky na povrchu, které připomíná opravdu jazyk. Potěšilo mě očko na širším konci dilda, díky kterému se může dobře držet a nevyklouzává z ruky.

Dildo Devil´s Tongue je sice těžší než klasické hračky, které jsem měla v rukou, ale rozhodně se nejedná o něco, co byste mohla používat místo činky. Celková délka dilda je 21 cm, průměr je proměnlivý díky tvaru, ale pohybuje se kolem hodnot 1,5 až 4,2 cm.

Výrazné zoubky – nekousnou vás?

Zoubky na „jazyku“ mě rozhodně potěšily, protože zavádění je velmi intenzivní právě díky těmto výstupkům, které krásně masírují vnitřek pochvy. Také při vnějším dráždění povrchu jsou tyto výstupky velmi vítané. Pouhé přejíždění mě navnadilo tak, že jsem dildo bez ostychu vyzkoušela na první zasunutí až nadoraz.

Celkové hodnocení

Na skleněné hračce Devil´s Tongue mě potěšilo několik věcí. Za prvé omývání povrchu a případné dezinfikování je naprosto bez problémů, protože sklu nemůžete nijak výrazně „ublížit“.

Za druhé sklo dobře reaguje na teploty, takže pokud si chcete přichystat netradiční zážitek, nechte dildo na chvíli zchladit v mrazáku. Poté pouhé přejíždění chladným sklem po vašem těle, kroužení kolem bradavek, či samotný zásun se stanou něčím, na co jen tak nezapomenete.

Klady

 •  

  Dráždivý tvar

 •  

  Výrazné výstupky

 •  

  Očko pro držení

 •  

  Skleněný materiál

 •  

  Klouže i bez lubrikantu

Zápory

 •  

  Větší hmotnost

Bohužel dildo Devil´s Tongue je vyprodané, ale můžete zkusit jiná skleněná dilda:

DO OBCHODU