Anální hračku jsme tu dlouho neměli, takže to dnes pěkně napravíme. A rozhodně nebudeme u země, protože otestujeme novinku z řady Ceramix od koncernu Pipedream. Jak už název napovídá, tak anální kolík (v pořadí již druhý, takže nazvaný No 2.) není vyrobený z běžného materiálu. Jestli jste luštili správně, tak jste našli keramiku.

Anální kolíček na videu:

Možná se to nezdá, ale keramika je skvělý materiál nejenom pro váš oblíbený čajový servis a staromódní (leč krásné) vypalované dýmky, ale i pro erotické hračky. Vcelku překvapivý materiál, ale když už jsme si zvykli na sklo (borosilikátové skoro nerozbitné), tak proč do svého těla nepřijmout i trochu keramiky. Kór když je tak krásně glazovaná a má pěkný tvar.

Proč se vlastně někdo rozhodl, že bude vyrábět hračky jen z keramiky? Dřevo pochopím, je to nádherný přírodný materiál, sklo také – mnohé pomůcky z něj vypadají jako umělecká díla. Ale co s „obyčejnou“ keramikou? No podívejme se na ni. Podobně jako sklo dobře vede teplo/chlad, takže tu máme fire/ice play. Nahřejeme kolík či ho zchladíme ve studené vodě? Je to jen na vás…

Paradoxně se tentokrát podařilo vyrobci využít nechtěnou vlastnost materiálu k dobru – pokud jste ve škole chodili na keramické kroužky, tak jste nejspíše přišli na to, že větší objekty z keramiky musí být duté, aby při vypalovaní nepraskly.

Hra s horkem a chladem neomrzí

Takže si to shrnmě – máme výrobek, který musí být dutý a krásně vede teplo/chlad. Už vám to dochází? Stačilo ke kolíčku dodat silikonový špunt a můžete ho dle libosti naplnit horkou/studenou vodou a pěkně ji tam nechat pod špuntem.

Zjistěte kolik stojí Anální kolík z keramiky Ceramix
ZJISTIT CENU

A to do té doby, dokud se vám znelíbí a vy ji nevyměníte za jinou teplotu. Tleskám – při použití je to skvělé – kdo zná používání análních hraček (a vlastně i obyčejných), tak nejspíše zná nepříjemné studené pomůcky, které vám pronikání do těla zrovna neulehčují.

Vždy bylo lepší je nahřát. A teď si představte, že je krásně horká jako voda z kohotku. To se uvolňuje hned lépe a tělo skoro jako by ho přijímalo rádo – vítej v zadečku.

Pár čísel:

  • Nejmenší průměr 1 cm.
  • Největší průměr 4 cm.
  • Celková délka 8,8 cm.
  • Užitná délka 7,8 cm.

K dobré tepelné vodivosti a dutému tělu keramiky přidejte ještě jednu dobrou vlastnost – skvělou kluznost. Ale když říkám skvělou, tak myslím opravdu skvělou. Pro anální hrátky stačí jen trocha lubrikantu – glazovaný povrch kolíčku Ceramix už vše ostatní udělá za vás.

Paradoxně jakýkoliv materiál kromě keramiky, skla a ocele (ano i takové hračky existují) drhne – více či méně – třeba matný silikon a gel poměrně dost.

Stojí tahle hračka za koupi?

Suma sumárum kolík Ceramix krásně klouže a můžete ho nahřát/zchladit (to druhé spíše jako trest pro subinku, než jako radostnou odměnu). Kolík je k tomu všemu pozitivnímu ještě perfektně zabalený v mnohavrstveném pěnovém bloku – museli by na něm tančit kozáčka 3 udatní Rusové, aby se mu něco při přepravě stalo.

Můžeme mu něco vytknout? Tvarově je ideální pro lehce pokročilé – přeci jenom jeho nejširší průměr je 4 centimentry (to není zas tak málo).

Ale zase má krásně se rozšiřující průměr, takže do zadečku klouže postupně. Na konci má samozřejmě tolik potřebnou patku proti zaklouznutí. Zde bych možná viděl raději trochu větší (aspoň o půl až jeden cm).

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Anální kolík Ceramix No. 2
Recenzi napsal: Petr S.
Testováno: od 10. prosince do .
Výsledek: Ideální hračka pro začátečníky i mírně pokročilé s análním sexem
Užití hračky: Díky skvělé kluznosti, dobrému tvaru a možnosti ho nahřát je skvělý jako předehra před sexem – ale i jeho samotné využití stojí za to
Moje hodnocení: 4,9 z 5 (doporučuji)

Skoro by se tím zabránilo rizika, že ho při hoodně uvolněných hrátkách do sebe pojmete celého a také by se ještě lépe držel. Ale to už je spíše hledání nepodstatných chybek, aby nebyla recenze jen pozitivní a nadšená. Ale pšššt nikomu to neříkejte, ale Ceramix No 2. alias „modroproužák“ se mi fakt líbí a musím vám ho doporučit.

Klady

Zápory

Tvar hlavičky Menší patka kolíku
Ideální průměr špičky pro zavádění
Keramický materiál - klouže i bez gelu
Skvěle zabalená hračka
Možnost nahřát/ochladit
Dobře těsnící silikonová zátka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tak to je zajímavá hračka. Docela mě to zaujalo. Ale stejně asi zůstanu pro jistotu u těch hraček co se nemůžou rozbít na ostré kousky. Každopádně děkuji za zajímavý článek 🙂

Původně jsme se báli u skleněných hraček (měli jsme pár dild a vibrátor), ale po pár pádech na pevnou zem nás strach opustil. Musel byste se hodně snažit („když vás všechno zradilo, pomůže vám kladivo“), aby se rozbil. Ale chápu váš důvod:) díky za komentář.

Spolupracujeme: