Posilování pánevního dna mě vždycky zajímalo, proto jsem si pořídila jako první věc venušiny kuličky. Balení obsahovalo jen tři druhy kuliček a při nošení mi přišlo, že nemusím nijak aktivně zatínat svaly.

Posiluje se vždy s činkami, že?

Takže jsem si řekla, že to chce něco těžšího. Dostaly se mi do ruky vaginální činky od růžového slona a posilování mohlo začít.

Černo-růžový obal, ve kterém jsou činky schované, je velký asi jako malé pomelo. Na první pohled by mi nedošlo, že v tom je nějaká erotická pomůcka (napoví dokola omotaný papírový pruh).

VIDEO z redakčního rozbalování:

Obal je subjektivní

Obal se mi moc nelíbí, trochu jsem se bála, abych se neřízla o ostré hrany krabičky. Na designu si nedali vůbec záležet.

Je takový dost jednoduchý a neluxusní.

Návod na používání není u této pomůcky snad ani potřeba a nejdůležitější informace jsou právě na tom papírovém kusu, který se dá sundat.

Srdce, kterým se dá sundávat, se mi líbí nejvíc, protože jsou na něm mini obrázky sexuálních pomůcek. Opět mi chybí pytlíček na přenos pár kuliček s sebou třeba na dovolenou, abych nemusela brát všechny.

Zjistěte kolik stojí Vaginální činky Deluxe Petite Kegel Balls Sexy Elephant
ZJISTIT CENU

Balení obsahuje šest činek, které jsou vyrobené ze silikonu a uložené ,,na stojáka“. Mají tvar kapky s celkem dlouhou šňůrkou, která má na konci taky malou kapičku. Odlišeny jsou od sebe šesti odstíny růžové – od světlé až po lila (prý fuchsiová).

Různá váha

Nejsvětlejší je samozřejmě nejlehčí a nejtmavší je nejtěžší. Pokud má některá žena problém rozlišit odstíny některých barev, tak může mít problém. Ale všichni víme, že je to spíš
problém mužů:)

Rozdíl váhy se dá snadno poznat potěžkáním v ruce. Činky jsou bez zápachu a díky silikonu heboučké. Nedokážu si představit jiný materiál, protože tenhle je naprosto top.

Rozměry

  • Celková délka činky: 16,1 cm
  • Maximální šířka činky: 2,8 cm
  • Rozměry krabičky: 11 × 10 cm
  • Hmotnost: 50 g, 65 g, 80 g, 95 g, 110 g a 130 g

O samotném posilování

Venušiny kuličky mi přišly jako taková sranda, ale činky už tolik ne. Nějaké doporučení jak často a nebo jak dlouhou dobu posilovat jsem si přečetla. Zavedení je díky hladkému povrchu úplně bez problémů (ani žádný lubrikační gel jsem nepotřebovala).

Necítila jsem, že by mi nějakým způsobem vadily a ani šňůrka netlačí, když mám kalhotky. Tvarem mi dost připomínají spermie a to mě ze začátku pobavilo. Barevné rozlišené váhy činek mi přišlo logické a napoprvé jsem vyzkoušela tu nejlehčí.

Chodila jsem po bytě bez kalhotek a snažila se luxovat, ale činka pomaličku vylézala ven. Bohužel nejsem tak silná, jak jsem čekala, a nebo na sebe mám velké nároky.

Myslela jsem si, že ji v sobě hnedka napoprvé udržím klidně půl hodiny:)

Ale chce to trénink!

Údržba po tréninku je naprosto jednoduchá – omyju je mýdlem a to bohatě stačí. Tak teď se jen snažit zvládat těžší a těžší váhy a třeba se dopracovat k tomu, že zvládnu v sobě udržet dvě činky najednou nebo s nimi jít cvičit do gymu. Výzva přijata!

Klady

Zápory

Silikonový materiál Chybí pytlíček na přenos
Snadné zavádění Slabší design krabičky na uložení
Jednoduchá údržba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: