Jako moje první kuličky se mi dostaly pod ruku „Je Joue Ami‘‚. Vnější krabička má tmavě zelenou barvu, která na mě budila dojem pohodlí a klidu.

Po otevření na mě vykouklo, na černém podkladu, jedno závaží a k tomu dvě venušiny kuličky. Všechny tři věcičky mají fialovou barvu, kterou mám hodně oblíbenou, takže za mě ještě lepší první dojem.

Balení navíc obsahuje jednu miniaturní brožurku, kde jsou informace a doporučení, jak danou hračku použít. Bohužel přeložené do češtiny jsem to tam hledala marně. Pokud člověk umí anglicky, tak si popis balení a její použití dokáže přečíst.

Dokonce ještě v dalších čtyřech jazycích (čínské písmo mě celkem pobavilo). Celé balení je doplněno letáčkem, kde jsou další produkty od této značky.

Není kulička jako kulička…

Každá kulička má své označení – Ami1, Ami2 a Ami3. Jsou seřazené od nejlehčích po nejtěžší.

Nejlehčí Ami1 je jen jedna kulička (samostatné závaží) a ta má 54,4 g.
Prostřední váhu má Ami2, která je na první pohled největší a váží 72,6 g.
Ami399,2 g, což si každý lehce může tyto parametry najít v návodu.

Když se zaměřím na materiál, tak se mi velmi zalíbil. Na dotek mi přijdou velmi příjemné a povrch je až překvapivě hebký. Při prvním rozbalení a dalším zkoumání a používání jsem nezaregistrovala žádnou výraznou vůni či zápach.

Venušiny kuličky mají tvar doslova jako malé přesýpací hodiny, které jsou zakončené dostatečně dlouhou šňůrkou ze stejného materiálu. Vše je zhotoveno ze silikonu, takže mi to přijde parádní po hygienické stránce, než třeba kuličky na provázku.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Silikonem mezi dvěma kuličkami se dá kroutit a ohýbat, ale to jsem nějak nepobrala, k čemu by to mohlo být dobré.

Jen si hraj…

U úplně prvního vyzkoušení mi asistoval přítel. Neměla jsem ještě s kuličkami žádnou zkušenost, tak jsme oba byli zvědaví, jak a co mi to bude dělat. Jestli si dobře pamatuji, tak první jsme vyzkoušeli Ami1.

Zavedení bylo lehké a snadné, kulička hnedka vklouzla dovnitř. Pokud by někdo měl problém se zavedením, tak si myslím, že samotné opláchnutí koule nebo kuliček vodou by mělo stačit, aby to šlo jako po másle. S gelem jsme to nezkoušeli, ale někdo by to mohl potřebovat.

Jedna po druhé ve mně mizely

Chvíli jsem se s tím nakrucovala a chodila po bytě, ale nějak mě to nudilo, tak jsme zavedli Ami2. Když mi zasouval jednu kuličku a přes zúžení druhou, byla to pro mě už víc vzrušující zábava. Ale ještě lepší bylo vytahování:)

S tím si dokázal celkem dlouho vyhrát i on, protože mě se to samozřejmě líbilo. Ami2 jsem si nechala zavedenou napoprvé asi hodinu. Hnedka po zavedení jsem s ní zkoušela chodit. Myslela jsem si, že v sobě ucítím chvění závažíček uvnitř kuliček.

Nic se nedělo. A ani při skákání. Tak jsme si řekli, že to chce delší nošení a šla jsem s tím uklízet. Za celou dobu uklízení jsem kuličky nijak neregistrovala.

Maličko mě vzrušovaly…

I když po nějaké době jsem měla šimravý nebo možná maličko vzrušený pocit v oblasti zavedené kuličky. Což bych si tak vysvětlila, že došlo k většímu prokrvení dané části. Jinak při nošení i skákání nejsou slyšet a nijak mi nevyklouzávaly.

Zjistěte kolik stojí Venušiny kuličky Ben Wa Je Joue
ZJISTIT CENU

Jediné, co mi opravdu vadilo a dost jsem cítila, byly dlouhé silikonové šňůrky. Jsou na mě moc tvrdé a tuhé a jelikož část zůstává venku, tak mě tlačily a to mě otravovalo. Po vyndání si přítel přečetl v anglickém návodu, že se s nimi dá posilovat.

Pro začátečnice stačí při nošení zatínat svaly pánevního dna a tím by mělo zesílit. Pro pokročilejší je zajímavější varianta a to ta, že když je kulička vevnitř a začne se pomalu vytahovat, tak na posilování je dobré zatínat stejné svaly a snažit se ji udržet v sobě.

Mohou vás i unavit

Po několikanásobném zavedení a vytahování se zatínáním, jsem cítila mírnou „únavu“. Nebo nevím, jak přesněji to popsat:) Tímto stylem posilování jsem už měla pocit, že ty kuličky něco u mě konečně dělají.

Je stejně vtipné, že jsem kdysi četla, že jako začátečnice bych měla postupně trénovat, abych se dostala na těžší váhy. A já mohla ve výsledku přejít hnedka na tu nejtěžší. Myslím si, že až po delším nošení a trénování by se dostavily nějaké výsledky.

Chce to trpělivost a pravidelnost

Na to jsem ale strašná, abych se dokopala k tomu je nosit pravidelně nějakou dobu a mohla porovnat, jestli v sexu je to lepší popř. stejný. Napadlo mě, si je vzít do práce, kde jsem většinou v pohybu.

Akorát by se hodil do obsahu balení alespoň malý pytlíček, do kterého bych si je dala a mohla dát do kabelky a kdekoliv na záchodě si je zavést.

Na téhle hračce je vlastně super, že ji můžete mít i při běžném životě – ne jen v posteli – a nikdo si ničeho nevšimne🙂 Tahle myšlenka mě vzrušovala víc než pocit zavedené hračky v sobě.

Klady

Zápory

Hedvábný povrch Není návod v českém jazyce
Lehce omyvatelné Tuhé šňůrky pro vytažení
Snadné zavedení Chybí pytlíček na „cesty“
Nejsou slyšet
Hygienické oproti provázkovým kuličkám
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: