Co se týká venušiných kuliček, je to poněkud zvláštní kategorie erotických hraček. Jejich primárním účelem není dosažení orgasmu, mají podložené zdravotní přínosy, při nošení je většinou téměř necítíte, a přesto jsou tak silně spojovány s ženským potěšením. Jak to? Kuličky Lelo Luna Noir jsou zhmotněným vysvětlením.

Kuličky pod lupou

Zpracování kuliček je dobře promyšlené. Jedná se o dvě samostatné kuličky, z nichž jedna má na sobě šňůrku pro snadnou manipulaci. Třetí částí je spojovací část, díky které kuličky tvoří jeden celek. Díky tomu můžete dle své chuti nosit buď obě kuličky v celku, nebo si vzít jen jednu.

Video z rozbalování:

Vychytaná hygiena

Co u kuliček velice oceňuji, je jejich snadná údržba, jelikož povrch kuliček i spojovací části je hladký a dobře čistitelný. U kuliček bývá velkým úskalím právě šňůrka, která bývá často porézní, a tedy útulné hnízdečko pro bakterie a nechtěné neviditelné hosty. U kuliček Lelo Luna Noir výrobce uvádí, že se se jedná přímo o hygienickou šňůrku.

Darujte kuličky!

Pánové pozor! Rádi byste svou partnerku potěšili lechtivým překvapením, ale nejste si jistí, jak zareaguje? Pokud v tomto směru se ještě neznáte tak dobře a chcete trochu zaexperimentovat, možná se vám honí hlavou otázky – co by ji potěšilo?

 • Povrch: hladký
 • Velikost: 75 x 30 x 10 mm
 • Kulička: 29 mm
 • Váha: 2 x 37 gramů
 • Dva v jednom – doslova!

Co je vzrušující a co už nevhodné? Nebo jste se svou partnerkou již naopak dlouho a chcete ji elegantním a smyslným dárkem dát najevo, že je pro vás jedinečná – v tom případě směřujte svou pozornost na kuličky Lelo Luna Noir.

Vzrušení na první pohled

Kuličky svým zpracováním jsou protkány jakousi aurou smyslnosti. Černá barva jim sluší a tvoří elegantní a tajemný závoj, který kuličkám sluší a zaujme na první pohled.

Celkový dojem podtrhne balení – a to jak černá krabička, tak i sametový pytlíček pro hygienické uložení. Tato kombinace dělá z „obyčejných“ kuliček velmi atraktivní dárek, který zaujme. A ženy, nebojte se ho darovat také samy sobě!

Příjemné a vzrušující

Kuličky Lelo Luna Noir potěší nejen oči, ale i tělo. Při běžném nošení jsou pohodlné, netlačí a nepřekáží. Zároveň však díky vnitřním kuličkám občas ucítíte zavlnění a příjemné zašimrání, díky čemuž vás po dobu nošení udržují jemně eroticky naladěnou. Svou menší velikostí jsou praktické také pro společné hrátky s partnerem.

Klady

 •  

  Příjemný efekt

 •  

  Hygienické provedení

 •  

  Elegantní balení - vhodné jako dárek

 •  

  Krásný design

Zápory

 •  

  Vyšší cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU