Pokud máte rádi fetiše, BDSM, a další (dnes už méně) okrajové součásti sexuálních hrátek, jistě vám neutekl ani latex. Ten krásně hladký, lesklý materiál, který tak těsně obepíná tělo sličných subinek, subíků či oproti tomu Domin, Paní, …

Pro mnohé z nás je to fantastický materiál, který má stále v sobě neskutečný rajcovní náboj. Když už ho znáte z praxe, víte, že je jak druhá kůže, která krásně kopíruje křivky svého nositele a skvěle přenáší jakékoliv doteky či vnější vjemy.

Latexová vášeň a fetiš

A kdo ho zkusí, málokdy už ho nikdy nechce nasadit. Přesně naopak…a právě pro majitele latexových kousků – ať už doplňků v podobě rukavic, masek, punčoch, podvazků, bot, legín, body či dokonce catsuitů, je určena tato recenze. Protože obsahuje něco, co potřebuje každý milovník latexu – péči a lesk v jednom = olej na leštění latexu od známého Pjuru.

V praxi

Sprej je skvělý díky tomu, že je sprej = takto komplikované souvětí jste jistě ještě nečetli. Ale jak je hloupé, tak je pravdivé. Obsah nádobky je skvělý, to bezesporu, ale hlavně dávkovač ve formě spreje z něj dělá jednoduchého pomocníka pro latexové začátečníky i zkušené harcovníky.

Zjistěte kolik stojí Olej na leštění latexu Pjur Cult Ultra Shine
ZJISTIT CENU

A to je vše „přátelé“

Je to krátké, ale výstižné, protože nemám co více dodat – za mě je to první kontakt s pečujícím výrobkem pro latex a za mě mohu jen doporučit. Protože neobsahuje žádné parfémy a konverzační látky, takže je pěkně čistý a funkční a pokud je to pro vás důležitý argument, tak je netestovaný na zvířatech a souběžně neobsahuje ani žádné živočišné komponenty, takže je „vegan friendly“.

Fotografie z použití na mé skromné sbírce latexu (návlecích Be Bizzare a CockMaster) dodám jistě brzy, ale teď mě tlačil čas…a ten zavedený kolík, ale o tom asi až jindy…Tedy jestli se dostanu ven…Odkud, že? To vám snad taky povím, pokud mi to ONA dovolí.

Klady

Zápory

Pečuje o latexového Cenovka
Zajišťuje vysoký lesk
Jednoduché dávkování díky spreji
Bez zápachu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: