Bodystocking jsou odvážné sexy overaly/kombinézy s provokativními rozparky, jedná se o vyloženě intimní oděv spíše na doma nebo pro tanečnice do erotických klubů, než jako „spodní prádlo“ pod hlavní oděv do společnosti.

Říká se mu i catsuit – čili kočičí obleček

Můžeme ho také najít pod názvem catsuit. Bodystocking představuje většinou síťový overal, který má různé otvory a sexy výřezy. I přesto, že má bodystocking na českém trhu poměrně dlouhou historii, stále je velmi tajuplnou a neobjevenou záležitostí.

Což je velká škoda, protože pokud toužíte po svůdném prádle, které by navíc vylepšilo vaši figuru, je bodystocking tou nejlepší volnou.

Bodystocking je velice lichotivé prádlo v podobě celotělových punčocháčů. Oblečky jsou vyrobeny z velice jemné síťoviny, nejčastěji v kombinaci s krajkou, která lehce obepne celé vaše tělo, zároveň ho zpevní, zformuje a podpoří vyniknutí vašich křivek.

Bodystocking je pravým důkazem, že erotická móda nemusí být vždy jen vulgární, ale také elegantní a vkusná.

Erotický bodystocking pro hraní

Bodystocking jako takový zastupuje funkci spíše k podnícení sexuálních tužeb, vyrábí se povětšinou z krajky, v bizarní verzi i z latexu (zde jde pak spíše o pojmenování catsuit).

Klady

Zápory

Průhledné i rafinovaně střižené kousky Musí dobře padnout u pevnějších materiálů jako latex
Dokáží skrýt i tělesné nedostatky Některé mají až vulgární vzhled (nebo je to plus? :))
Sexy na každé ženě
V případě rychlého sexu se dají vhodně roztrhnout
Obepínají celé tělo
Kožené/latexové se hodí pro BDSM seance
Aktuální ceny a možnost diskrétně je objednat, si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshopp.cz Růžovýslon.cz

V krajce lze v zápalu vášně takový overal rázem znehodnotit roztržením, aby se k holému tělu ženy snadněji a rychleji dostalo, nejen z těchto důvodů toto „prádlo“ raději disponuje otvory v látce na patřičných místech.

Alternativou k tělovým punčoškám jsou různé korzety, podvazky či další součásti dámského sexy kostýmku – třeba i pro hraní rolí.

Dámské bodíčko

Co se týče těchto kombinéz ve verzi neprodyšného a odolného latexu, zde bez zmíněných otvorů k tělu ženy ani Pán Bůh nedostane, upnuté latexové overaly se těžko oblékají, ještě hůře pak svlékají, výhodou jsou verze se zipem po celé délce těla. Využití této speciální verze najdete při B-D-SM praktikách.

A co „kočičí oblek“

Je to stále stejná jednodílná přiléhavá kombinéza alá overal, vyráběná pouze z elastistých materiálů (latex, lycra, lack, PVC, kůže, spandex nebo šifon), se zipem vpředu nebo vzadu po celé délce těla.

Kočičí druhá kůže…

Zde jde o vytříbený požadavek v intimní sféře, oblek díky svému povrchu na omak, spadá do speciálního odvětví fetiše a jsou jím opatřeny především ženy v dominantní pozici při sexuálních hrátkách, tedy dominy, vybavené navíc vysokými latexovými kozačkami, devítiocasou kočkou a jinými pomůckami s účelem způsobit bolest trýzněnému.

Latexový catsuit

Dotek kůže catsuit kombinézy je pak dotekem slasti po bolesti, a to ať už rukou, penisem nebo jazykem. Samotná existence tohoto oděvu se datuje až do 40. let 20. století, tak daleko sahá lidská touha po netypickém vzrušení.

Catsuit však můžete potkat v konzervativní verzi a v reklamních barvách i při sportu (rychlobruslení, boby, lyžování, cyklistika apod.) nebo na Halloween, kde zastupuje oblek „Catwoman“ z Batmana.

Vyberte si ze sexy bodystocking prádelka
ZJISTIT CENU

Spolupracujeme: