Anální hrátky vyžadují nějakou přípravu. Aspoň v mém případě. A proto se u mě vyskytl tento kolík. Balení, ve kterém přišel kolík, bylo levné. Obyčejně vyhlížející krabička, žádný extra design, nic krásného. Po vybalení na mě vykoukly dva balonky spojené docela tuhou hadičkou.

Jak balónek na nás působí?

Balonek pro nafouknutí kolíku je gumový, s šroubovacím ventilkem, takže stačí mít uzavřený ventilek a párkrát zapumpovat, případně již nafouklý kolík odšroubováním ventilku vypustit. Třiceticentimetrová tuhá hadička i po delší době drží víceméně původní tvar. Anální kolík je jako dětský balonek, jen se silnější stěnou.

Díky tloušťce balonku a hadičky je zavádění snadné. Stačí trochu gelu a kolík je uvnitř.

Každé zapumpování je znát. Je pak zajímavé experimentovat s nafukováním a vyfukováním (kolik nafouknutí se vám líbí), s nafouknutím a postupným vytahováním.

VIDEO z redakčního vybalování

Pár čísel:

  • Průměr hlavičky před nafouknutím 1.9 cm
  • Maximální nafouknutí 12.5 cm (průměr kolíku)
  • Délka kolíku před 7.6 cm
  • Délka po maximálním nafouknutí 20 cm
  • Celková délka hadičky 34 cm

Zavedený i při sexu

Zkoušeli jsme kolík i při sexu (v jejím análku, zatímco já byl ve vagině), jak moc je cítit a vzhledem k tomu, že se jen nafoukne balonek a trošku roztáhne stěnu, nějak extra citelné to nebylo. Když jsem nepřirážel a jen se na to soustředil, tak jsem poznal, že tam něco trošku víc tlačí, ale to bylo tak všechno.

Zjistěte kolik stojí Nafukovací anální kolík Ass Expander
ZJISTIT CENU

Nebylo to špatné, ale myslel jsem, že to bude poznat víc. Samotná hračka není úplně špatná a docela mě bavila, ale pár věcí bych jí vytkl.

Jednak onu tuhou PVC hadičku, která stále má plus mínus stejný tvar jako v krabičce a obával bych se po určité době chřadnutí materiálu a poté jejímu zlomení. Ale možná vydrží dlouho. Další výtku bych měl k připojení balonku na hadičku.

Ten je tam nasazen a lepidlo, které jej mělo držet na místě, moc nefungovalo a po pár použitích balonek začal lehce upouštět vzduch a pokud nebyl v análu, vlastně ani nešel nafouknout. Abych neztratil balonek kdesi uvnitř, tak jsem jej přilepil lepidlem na gumu a plast, což drží docela pěkně:)

Klady

Zápory

Nafukování a vyfukování je snadné i jednou rukou Trošku chatrnější provedení
Dostatečně dlouhá hadička
Snadné zavádění a údržba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: