Anální kolíky jsou skvělá věc. Zadeček je velmi citlivý a jeho drážděním si můžeme způsobit dvakrát takovou slast. Pocit vyplnění je pro mnohé také velmi příjemný a navíc pro nás jako pro dámy mít ucpané obě dírky je něco super.

Ještě lepší pokud jednu z nich vyplňuje náš drahý, který pak má díky kolíku větší pocit těsnosti a je také mnohem více drážděn. A vůbec proč nezakolíkovat i jeho?

A co je ještě super? Venušiny kuličky. Super zdravá a dráždivá věc pro nás holky. Jeho nošením podporujeme pánevní dno, posilujeme ho, prokrvujeme, předcházíme tím inkontinenci v pozdějším věku. A navíc dráždění mechanickou vibrací nás tak drží více při chuti a zvyšuje nám i následný prožitek.

A co je úplně nejlepší? Anální venušiny kuličky, nebo snad Venušin kolík? V každém případě je to pořádné rošambo!

Z téhle hračky jsem naprosto nadšená!

Kolík B-Balls Duo je řešený jako staré známe Venušiny kuličky od Fun Factory. Dvě kuličky spojené stejným materiálem, takže nedochází k zašpinění a udržování nečistot v hračce. Oproti klasickým Venušiným kuličkám je ale ta horní menší, aby dobře vklouzávaly, druhá kulička je trošku větší. Jak už jsem psala, obě kuličky jsou spojené stejným materiálem z jakého jsou vyrobeny samy.

Doplnění:

 • materiál: lékařský hypoalergenní matný silikon a ABS plast,
 • celková délka: 12,6 cm,
 • průměr menší kuličky: 3,2-3,3 cm,
 • průměr větší kuličky: 3,6-3,7 cm,
 • patka: 5 cm na šířku a průměrem 2,2 cm
 • váha: 87 gramů.

Samozřejmě stejným materiálem je udělána i patka kolíku. Zdá se být možná zbytečné na to upozorňovat, ale anální kuličky, které jsou běžně spojeny provázkem, jsou velmi nehygienické, ten provázek už v podstatě nikdy nevyčistíte, drží se v něm bakterie, stejně tak ve vnitřních částech kuliček a v místech připojených na patku či kroužek. Naopak takovéto kolíky a kuličky, které jsou vyrobeny celé z jednoho materiálu jsou na údržbu mnohem lepší a hygieničtější.

Přímo z akce

Tak k samotné hračce. S použití trochy lubrikačního gelu kuličky snadno vklouzávají, je ale třeba namazat obě. Není třeba se bát, spoj se neohýbá a lze tak obě kuličky snadno vtlačit. Díky tomu, že kuličky jsou samy výrazně tvarované a že koule je sama o sobě výrazný tvar je zavádění příjemný a intenzivní zážitek, nejsou zde žádné hrubé drážky které by dřely, nebo se zadrhávaly. Patka je úzká a podlouhlá, takže nikde netlačí a prostě zapadne mezi půlky. Se zavedeným kolíkem lze tedy pohodlně sedět i chodit a nikdo nic nezjistí…

Princip mechanických vibrací kolíku, je naprosto úžasný nápad. Mechanické vibrace jsou způsobeny menšími těžkými kuličkami uvnitř, které rotují s každým pohybem a hračka tak „vibruje“. Vibrace jsou mnohem příjemnější a přirozenější než ty klasické „na baterky“. A to je super!

Ale je tu ještě jedna věc, co je lepší než samotný Venušin kolík. Zavést si tento kolík a zároveň Venušiny kuličky.

Tedy, pokud jste dáma, muži si musí vystačit pouze s kolíkem 😉

Klady

 •  

  Spojení kuliček z silikonu

 •  

  Naprosto diskrétní

 •  

  Nejenom pro holky

 •  

  Ideální pro venkovní hrátky

Zápory

 •  

  Prostě nemám

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU