Anální kolíky jsou skvělá věc. Zadeček je velmi citlivý a jeho drážděním si můžeme způsobit dvakrát takovou slast. Pocit vyplnění je pro mnohé také velmi příjemný a navíc pro nás jako pro dámy mít ucpané obě dírky je něco super.

Ještě lepší pokud jednu z nich vyplňuje náš drahý, který pak má díky kolíku větší pocit těsnosti a je také mnohem více drážděn. A vůbec proč nezakolíkovat i jeho?

A co je ještě super? Venušiny kuličky. Super zdravá a dráždivá věc pro nás holky. Jeho nošením podporujeme pánevní dno, posilujeme ho, prokrvujeme, předcházíme tím inkontinenci v pozdějším věku. A navíc dráždění mechanickou vibrací nás tak drží více při chuti a zvyšuje nám i následný prožitek.

A co je úplně nejlepší? Anální venušiny kuličky, nebo snad Venušin kolík? V každém případě je to pořádné rošambo!

Z téhle hračky jsem naprosto nadšená!

Kolík B-Balls Duo je řešený jako staré známe Venušiny kuličky od Fun Factory. Dvě kuličky spojené stejným materiálem, takže nedochází k zašpinění a udržování nečistot v hračce. Oproti klasickým Venušiným kuličkám je ale ta horní menší, aby dobře vklouzávaly, druhá kulička je trošku větší. Jak už jsem psala, obě kuličky jsou spojené stejným materiálem z jakého jsou vyrobeny samy.

Doplnění:

  • materiál: lékařský hypoalergenní matný silikon a ABS plast,
  • celková délka: 12,6 cm,
  • průměr menší kuličky: 3,2-3,3 cm,
  • průměr větší kuličky: 3,6-3,7 cm,
  • patka: 5 cm na šířku a průměrem 2,2 cm
  • váha: 87 gramů.
Zjistěte kolik stojí dvojité anální kuličky B-Balls
ZJISTIT CENU

Samozřejmě stejným materiálem je udělána i patka kolíku. Zdá se být možná zbytečné na to upozorňovat, ale anální kuličky, které jsou běžně spojeny provázkem, jsou velmi nehygienické, ten provázek už v podstatě nikdy nevyčistíte, drží se v něm bakterie, stejně tak ve vnitřních částech kuliček a v místech připojených na patku či kroužek. Naopak takovéto kolíky a kuličky, které jsou vyrobeny celé z jednoho materiálu jsou na údržbu mnohem lepší a hygieničtější.

Přímo z akce

Tak k samotné hračce. S použití trochy lubrikačního gelu kuličky snadno vklouzávají, je ale třeba namazat obě. Není třeba se bát, spoj se neohýbá a lze tak obě kuličky snadno vtlačit. Díky tomu, že kuličky jsou samy výrazně tvarované a že koule je sama o sobě výrazný tvar je zavádění příjemný a intenzivní zážitek, nejsou zde žádné hrubé drážky které by dřely, nebo se zadrhávaly. Patka je úzká a podlouhlá, takže nikde netlačí a prostě zapadne mezi půlky. Se zavedeným kolíkem lze tedy pohodlně sedět i chodit a nikdo nic nezjistí…

Princip mechanických vibrací kolíku, je naprosto úžasný nápad. Mechanické vibrace jsou způsobeny menšími těžkými kuličkami uvnitř, které rotují s každým pohybem a hračka tak „vibruje“. Vibrace jsou mnohem příjemnější a přirozenější než ty klasické „na baterky“. A to je super!

Ale je tu ještě jedna věc, co je lepší než samotný Venušin kolík. Zavést si tento kolík a zároveň Venušiny kuličky.

Tedy, pokud jste dáma, muži si musí vystačit pouze s kolíkem 😉

Klady

Zápory

Spojení kuliček z silikonu Prostě nemám
Naprosto diskrétní
Nejenom pro holky
Ideální pro venkovní hrátky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

U tohoto kolíku je trochu problém čištění po delší době nošení. Přece jenom tělo nějak funguje a členitost kuliček je potenciální problém. Vydávat tak v soukromí, nebo se znalým a zkušeným partnerem, kterého jen tak něco nepřekvapí. Možná by hladký povrch nebyl na závadu. Členitost totiž pro stimulaci nikterak nepomáhá, na to je moc jemná.

Ostatní informace z recenze nelze než potvrdit.

Z mojí zkušenosti – a tlačíme to téma kdekoliv po webu i v podcastu – anální hračky jen v kondomu. 🙂 Prostě jednodušší zavádění, jednoduší vyndávání a čištění? Nazdar a sbohem do koše. Za mě nic lepšího jsme za ty roky ještě nevymysleli. A hračka je neustále v „bezpečí“ latexového obalu a členitost si užijete díky zavedení = mám přesně zkušenost z tohoto kousku ze včerejška po 4 hodinách. Kondom a vyřešeno. Rozhodně mi to dává smysl a nedělal bych to jinak.

Je škoda, že verze se dvěma kuličkami nemá stejnou patku jako ta verze s jednou. Ve tvrdší a po delším nošení tlačí. Viděl jsem ale na internetu i fotky, kde byla stejná patka, což by bylo skvělé.

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu – upřímně rozdílnosti variant jsme si nevšimli. Zkontrolujeme to při nejbližší možnosti u testerů, ale přísahali bychom, že jsou identické. Možná se změnila výrobní technologie a máte jinou šarži? Jinak by nám i z pohledu výrobce přišlo zvláštní, že mají více typů patek u téměř identických produktů, spíše to kvůli nákladům bude stejné.

Autorka neuvadza ziadne zapory, ale na internete je dost uzivatelov, ktori maju vyhrady k:
– malej paticke u verzie s dvoma gulickami – hrozi riziko jej zasunutia dovnutra
– cisteniu, pretoze sa v drazkach uchytavaju necistoty a je potrebne si k tomu pripravit kefku

Bolo by trosku potrebne popracovat na kvalite recenzie – chyba aj taky zaklad ako je napriklad material, z ktoreho je predmet vyrobeny a pod. (teda, ak neratame medzi plusmi uvedenu vyhodu, ze je „Spojení kuliček z silikonu“). V podstate som sa dozvedel, ako dobre su analne gulicky a koliky, ale o produkte samotnom nic.

Drzim palce do dalsich recenzii a kritiku berte len ako inspiraciu na zlepsenie 🙂

Především děkuji za poznatky.

Určitě máte pravdu v tom, že by bylo vhodné se zaměřit i na technické parametry, byť především jen informativně, protože mužská část populace a spousta na detail zaměřených jedinců má rádo v tomto přehled. Avšak především v recenzích se snažím zaměřit na užitek. Na to zda je hračka vhodná, zda splňuje co slibuje, a co vše se s ní dá dělat. Ano nás ženy příliš technické parametry neberou. Ale přiznejme si, když budete vyset ze skály, taky vás nebude zajímat z čeho je lano vyrobeno, ale jen to jestli vás udrží. Ve stejném duchu píšu i recenze, tedy zda stojí za to si danou hračku pořídit.

Jako autorka musím v první řadě podotknout, že zápory jsem u této hračky nenašla.
Patička kolíku rozhodně není malá, jak je popsáno v recenzi, je úzká a dlouhá a „zapadne mezi půlky“, což je i vidět i na fotografiích. Pokud tato patka někomu vklouzne dovnitř, je dost pravděpodobné, že taková osoba si ani podobný kolík pořizovat nebude, protože jí prostě nestačí.

Pokud jde o čištění, je to jedna z věcí, na které jsem opravdu háklivá a upozorňuji na to. Tato hračka nemá žádné výrazné drážky, které se musí čistit kartáčkem, na rozdíl od jiných, je zde jisté tvarování, ale to žádné nečistoty nedrží, po vyjmutí jsem hračku vždy umyla v ruce a vydezinfikovala. Žádný kartáček, žádné drhnutí. Samozřejmě je zde potřeba alespoň nějaká základní hygiena, jako nenechat hračku zaschnout, ale hned umýt, a hračku zavádět pokud jsme vyprázdněni, nebo předtím použít intimní sprchu.

Navíc má aktuální poznámka – po více jak dvou měsících hračka stále ještě neváže pachy.

O produktu samotném a jeho použití je v podstatě celý článek, dozvěděli jsem se, že je celý ze silikonu, tedy jeden celistvý materiál, dozvěděli jsme se, že se jedná o spojení dvou hraček a to análního kolíku a Venušiných kuliček – tedy, že kolík má tvar dvou spojených koulí, které mechanicky vibrují, což je pro tělo přirozenější dráždění, které probíhá jen při pohybu. Že dobře vklouzávají, spoj se neohýbá, neláme a že je potřeba lubrikovat.

Že při zavedení této hračky se do ženy vejde ještě další hračka, že je velmi zajímavé s touto hračkou kombinovat. A že si i muž konečně může vyzkoušet celodenní dráždění, jako to dělají už ženy staletí s Venušinýma kuličkama.

Samozřejmě pokud tuto hračku vlastníte a máte s ní konkrétní zkušenosti a víte o nedostatcích, budu za tyto informace ráda, protože můžete mít úplně jinou zkušenost a tím i pobídku na co se více zaměřit.

Hezký den,

děkujeme za zpětnou vazbu k recenzi 🙂 Autorka bohužel už není začátečnice a beru vaši připomínku, že recenze je spíše zážitkovější, než vyloženě exaktní. Ale o její názor bychom se nebáli, roky pracovala v sexshopu, a jen pro nás recenzovala více jak 25 hraček.

Mé doplnění k recenzi: materiálem (jak je zvykem u FF) je čistý lékařský silikon a souhlasím s tím, že tento typ hračky (vycházející z původního tvaru a designu venušiných kuliček Smarballs Teneo Duo) může být problematičtější na čištění díky drážkám.

U velikosti patky bych si dovolil nesouhlasit – ta je citelně široká a silná a širší než největší spodní kulička, takže pokud by vám zaklouzla i ta, tak už nevím jaká ochrana by zde měla být proti zaklouznutí. Za mě je rozhodně dostačující jako bezpečností prvek.

Celkově: V podstatné části komentáře máte rozhodně pravdu a děkujeme za konstruktivní výtku.

Spolupracujeme: