Vždy mě zajímalo, jaké by to bylo se procházet po venku a prožívat při tom rozkoš, kterou by mi působily venušiny kuličky. Doteď jsem však neměla odvahu si je koupit. Avšak teď se mi dostaly do rukou venušiny kuličky od německé značky Fun Factory, které mám zrecenzovat, takže směle do nich.

K recenzi jsem dostala výrobek označovaný jako SMARTBALLS Teneo duo (v černo/růžovém provedení). Jedná se o dvě venušiny kuličky (každá o průměru 3,6 cm) spojené za sebou. Povrch je tvořen 100% lékařským silikonem, takže jsou na omak velmi příjemné a jemné. Povrch je protkán vystouplými liniemi, které mají zintenzivňovat jejich pobyt v ženském lůnu. Jestli jsou výstupky tak patrné, to se dozvíte níže.

Venušiny kuličky po rozbalování

Tyto venušiny kuličky SmartBalls od Fun Factory mají také tu výhodu, že se dají lehce očistit, či zbavit bakterií. Takže se nemusíte bát, že kuličky by na sobě měly nežádoucí breberky.

Zjistěte kolik stojí venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo
ZJISTIT CENU

Samozřejmě v každé venušině kuličce je umístěna další kulička, která je však těžší a při pohybu vašeho těla se překulují a vytvářejí tak netradiční „vibrace“ ve vašem lůnu.

Jak se venušiny kuličky používají?

Pokud vlastně nevíte, k čemu slouží venušiny kuličky, tak čtěte dále. Kuličky mají za účinek jak libé pocity, ale také zdravotní účinek není marný. Kuličky při pomáhají posilovat pánevní dno, což v mnoha případech zabrání inkontinenci, nebo zlepší váš sexuální život. Díky zavedeným kuličkám se mohou provádět tzv. Kegelovy cviky (zmíním se o nich v některém z další článků).

A teď k samotné kuličkové recenzi

Při zavádění kuliček SmartBalls mě potěšil důlek u druhé kuličky, díky kterému jsem mohla prstem lehce zasunout obě kuličky do sebe. Nejjednodušší aplikace mi přišla, když jsem si jednou rukou rozevřela pysky (jak já to slovo nesnáším!) od sebe a druhou rukou (přesněji jedním prstem) jsem kuličky zavedla. Ze mě koukala samozřejmě jen tkanička díky které se daly kuličky lehce vyprostit z mého sevření.

Teď však k účinkům samotných kuliček při jejich používání, chůzi, běhu apod. Při chůzi se kuličky v rozkroku tak líně převalují, ale já jsem to cítila jako dost výrazný stimul, který se mi dost líbil. Byl to rozhodně zvláštní pocit dráždění, který jsem ještě neměla tu „čest“ poznat. Bohužel.

Když jsem se dostatečně nabažila chůze s kuličkami, zkusila jsem vyjít ven do světa. A tam si trochu zaběhat. Po velmi příjemné masáži mého lůna, která nastala prakticky ihned po rozběhnutí si příště rozmyslím, jestli bude vhodné například dobíhat autobus, kterými ujíždí, a já budu mít v sobě kuličky.

Fotky:

Jak jsem zmínila nahoře, tak venušiny kuličky Fun Factory SmartBalls mají poměrně členitý povrch a zajímalo mě, jestli ho budu pociťovat i po aplikaci kuliček. Upřímně řečeno výstupky nejsou tak výrazné, abych vnímala pouze jejich tření o stěny vagíny, ale jsou lehce patrné. Pro jejich „smůlu“ jsem si všímala spíše pohybu kuliček, než samotnému povrchu.

Klady

Zápory

Netradiční stimulace Nenalezla jsem
Zdravotní účinky na pánevní dno
Příjemný materiál
Decentní design
Bohužel tento typ kuliček je vyprodaný, doporučujeme jejich novou verzi:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

🙂 …já jim říkám „rtíčky“ a nikdy jsem za to po ústech nedostal…;-)

Já říkám pyskům(ble) labky, z latinského labie;).
Nevím, kdo vytvářel názvy ženských pohlavbních orgánů, ale přijde mi, že láskou k ženám netrpěl.

S modely Uno a Duo jsem neměla problémy s hlučností.

Je pravdou, že jsem jiné modely (třeba i levnější) neměla k dispozici.

Ale celkově všechny hračky od Fun Factory patří ke špičce, takže vám je můžu doporučit.

Ahojky, o koupi venušiných kuliček uvažuji již delší dobu a tak tedy vybírám. Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo od Fun Factory dle recenzí, včetně té, na vaši stránce vypadají velmi slibně, avšak mě zajímá také hlučnost při jejich užívání. Jsem ochotná si za nehlučnost připlatit. Chci se proto zeptat, jak jsou na tom s hlučností právě Smartballs Teneo Uno… Předem děkuji za odpověď

Děkuji za tip – opravdu to je na poslech příjemnější 🙂

…hezčí výraz pro pysky je třeba vějířky, alespoň nám doma to lahodí uchu více…

Spolupracujeme: