Anální hry se stávají v posledných letech velmi módními a čím dál tím víc oblíbenými. Téměř v každém časopise, či už internetovém nebo klasickém, zaobírajícím se erotikou, najdeme články věnující se hodnocení, postupům a radám jak „na to“.

Hračky přizpůsobené těmto praktikám tvoří obrovskou část nabídky sexshopů – a to různých tvarů, velikostí a materiálů. Dnes jsme proto pro vás připravili recenzi análního kolíčku B Ball UNO od Fun Factory.

Při prvním rozbalení se kolíček tváří velmi nenápadně a možná až trochu nudně, ale všichni víme, že první zdání může často lhát.

Čím více ho sušíte, tím více je hebčí a chlupatější…

Kolíček je hlavně menší, velmi vhodný pro začátečníky. Má tva kuličky s větší silikonou patkou, která brání vklouznutí hračky úplně do těla. Je vyrobený ve dvou barevných verzích, černo-šedé a černo-růžové. Jeho velká část je vyrobená ze silikonu s dvěma pásky po stranách z ABS plastu. Kolíček je uvnitř dutý a má v sobě ještě další poměrně těžkou kuličku, která právě způsobuje vibrace při pohybu.

Zjistěte kolik stojí kulička B-Ball Uno
ZJISTIT CENU

Nepěkně bohužel působí chloupky, které se přichytávají na kolíček – v době, kdy ho nepoužíváte a jen tak někde leží. Nemyslím tím samozřejmě, že by vám při zavádění vytrhával pubické ochlupení, ale po čištění vám může solidně oholit ručník. Je to způsobené kombinací materiálu, který na sebe díky elektrostatické energii přitahuje chloupky z látky. Černá barva kolíku tomuto problému dává ještě vyniknout, proto když ho položíte na kobereč či pohovku, nemáte kolíček, ale huňatou kuličku.

Rozměry:

  • délka 7,2 cm,
  • délka kuličky 4 cm,
  • max. šířka 3,5 cm.

Noste ho denně a nikdo to nebude ani tušit

Na první pohled působí hračka běžně, ale o to více vás v akci dokáže překvapit. A napříč oválnému buclatějšímu tvaru se velmi dobře zavádí. Silikon je materiál, který hůře klouže a je nutné použít lubrikant (díky silikonu může být jen na vodní bázi). Úzká a dlouhá patka nezabraňuje jen vklouznutí kolíčku do anusu, ale je velmi pohodlná i na delší nošení a velmi dobře se na ní sedí.

Takto se kolíček může stát vítaným rozptýlením během nudných oslav, přednášek či práce u počítače. Kulička vsazená do těla kolíčku je velmi dráždivá a provokuje během chůze. Při vaginálním pohlavním styku sem ale vibrace tohoto zasunutého análního kolíčku téměř necítila. Od začátku jsem se bála, že bude hračka při orgasmu vyklouzávat, ale ať jsem se snažila jakkkoliv, ani jednou nevyklouzla

Když shrnem svoje dojmy, je tento kolíček velmi příjemná a dráždivá hračka. Na orgasmus u zkušených stačit nebude, ale ne dlouhodobé dráždění a stupňování vzrušení je skvělá. Pokud vám nebude vadit malý chlupatý problém, vřele ji vám doporučím!

Klady

Zápory

Vhodná pro začátečníky Chytá chloupky a vlákna
Nevypadává
Pohodlná na delší nošení
Široká (a tedy bezpečná) patka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

chcem sa spýtať na nejakú preferovanú značku lubrikantu na vodnej báze pre silikónové hračky s dlhou trvácnosťou.
Ono pri dlhšom používaní viac ako 2 hod. sa stratí rozkoš z danej hračky a bolo by potrebné znova naniesť lubrikant.

Ďakujem

Hezký den,

já osobně jsem velice spojojená s tímto lubrikantem: https://www.lascivni.cz/lubrikacni-gel-superglide-premium nebo Pjur – to jsou také velice kvalitní lubrikanty.

Sexshop pak případně nabízí novinku (kterou nemáme zatím vyzkoušenou!) – jedná se o silikonový lubrikační gel, který LZE použít na silikonové hračky: https://www.lascivni.cz/boom-sexgel-silikonovy

Spolupracujeme: