Na tenhle kousek jsme se dost těšili i báli zároveň. To už není vanilkové hraní, tohle nepatří ani do „romantických“ 50 odstínů šedi. Tady to zavání pořádným výpraskem a tvrdším sexem.

Deprivační maska, která jakoby vypadla z BDSM filmu…

Deprivační maska vás celého oslepí a ohluší. Nevíte, co se děje kolem vás, pravděpodobně to ale schytáte a váš protějškem bude zkoušet, co „láskyplně“ vydržíte. A to jak při samotném šukání, tak i hraní kolem.

Budete počítat rány důtkami? A co když se spletete? Uslyšíte, až si bude připravovat pořádné dildo pro vaše protáhnutí? A co dýchání? Nebudete ho mít omezené? TO vše se vám bude celou dobu honit hlavou.

Tou, kterou budete mít těsně obepnutou koženou kuklou a svět kolem vás zmizí. Budete vnímat jen své tělo a co se s ním děje – ať už dobrovolně, nebo ne – vy už o tom rozhodovat nebudete.

Na tak náročný kousek se tedy podíváme

Imitace kůže s výrazným prošíváním působí rozhodně luxusně. Vybrali jsme celou-černou variantu. Na výběr jsme měli ještě „klinik“ bílou masku, ale barevně v nás nic dobrého nelákala. Černá a bondage jdou u nás ruku v ruce. 3 řemeny (na krku s několika kovovými oky a napříč maskou pro ještě lepší těsnost) jde stáhnout dost těsně na hlavu a ještě zafixovat očkem – podobně jako běžná pouta. V balení nechyběly ani 3 mini zámečky pro opravdu solidní pocit „spoutání“.

A teď ti nasadíme kuklu….

1 šněrovačka, 3 řemeny pro stažení a jste uvnitř. První pocity jsou možná vyděšené, jak váš protějšek deprivační masku utahuje… ale zvyknete si. Ne, že byste tedy měli na výběr.

Nic nevidíte, nic neslyšíte, víte, že můžete dýchat jen malým otvorem u pusy. Víc nic. V kombinaci s pouty/lany je to hodně intenzivní zážitek. I jen psaní o něm a vzpomínání mi naplňuje kalhoty…

Zjistěte kolik stojí Kožená deprivační maska
ZJISTIT CENU

Po pár minutách se to vnímání zlepší. Moc toho sice neuvidíte, spíše vyrovnaněji a dobrovolně zavřete oči, ale už lehce slyšíte šramot kolem vás. I dýchání se vám zklidní, protože víte, že jste jako ve svém vlastním vesmíru. Kde existuje jen vaše tělo a prožitky. Žádné starosti, nervy… jen odevzdání se do rukou druhého.

VIDEO z redakčního rozbalování

Bezpečnost především!

Tuhle masku a celkově smyslovou deprivaci ROZHODNĚ nezkoušejte s někým, koho neznáte, ke komu nemáte PLNOU důvěru. Jste mu naprosto odevzdáni. A to bez výjimky.

Ideálně si domluvte bezpečnostní heslo (safeword), pohyb, cokoliv, čím naznačíte dominantovi, že už to dál nezvládáte.

Nezkoušejte s deprivační maskou hned něco divokého. Zkuste si ji klidně v klidu, bez hraní, jen tak si ji navléci, lehce přitáhnout a vnímejte se. Jak se chováte, jak se cítíte, jak vnímáte vše kolem. Dotýkejte se a vnímejte reakce svého těla. I o samotě a s nasazenou maskou je orgasmus zážitkem.

Bezpečnost především!

Jak to ještě zesílit? Roubík v puse, plně zamknuté řemeny, obojek na krku … tohle už není začátečnická hra, ale dost hraní na hraně. A samozřejmě o to lákavější. Ale jedině v rukou někoho zkušenějšího a dospělého.

Jestli hledáte nový stimul v sexu, něco nového, co vás posune… tak smyslová deprivace je hodně zajímavý směr. Nevidíte, neslyšíte, hůře se vám dýchá, … více vnímáte sebe sama a svět kolem zmizí. A přesně to vám splní tato maska. Stačí jen říci Ano a objednat…

Klady

Zápory

Velmi příjemná imitace kůže Velikost dolní části masky (měli jsme ji spíše na bradě než na krku)
Vnitřní polstrování
3 řemeny a dlouhá šněrovačka
Neskutečně silné odevzdání při D/S
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: