Masky jsou rozhodně svéráznou erotickou pomůckou – mohou být dobrým kouskem pro role-play, neboli hraní rolí, nebo v tomto případě ponížit protistranu na úroveň samotné hračky. Jen objektu, který nám slouží pro rozkoš a nevidíme za ním žádnou osobu…její potřeby, strach, touhy.

Vše splyne do sebe a zbude nám jen lačný otvor, který je připravený na vše, co si pro něj přichystáme.

Zní to zajímavě pro obě strany, ne? Nám určitě!

Jednoduchá maska, co má x efektů

Na test jsme si vybrali velmi jednoduchou, ba až minimalistickou masku. Žádné pořádné přezky, masivní kůže, … vlastně nic, je to jen lehce lesklá látka (lycra pro fajnšmekry), která má na jedné straně kulatý otvor pro ústa (fantastický nápad) a na druhé straně zip s vnitřním lemem. Takže v souhrnu toho moc není, co bychom mohli zhodnotit.

Líbí se nám právě ta jednoduchost, ba i lehkost, se kterou uděláme ze svého protějšku jen hračku na orální šukání. Tomu se milování snad ani nedá říkat, protože najednou máte proti sobě (ideálně klečící) neznámou osobu, která vás bude libovolně kouřit a sát a bude se těšit z každého vašeho dotyku a dráždění.

18+ fotky z testování (se stříkacím dildem King Cock)

Deprivace pro začátek

Moc to nevypadá, ale i takhle jemná a slabá maska, slouží i ke smyslové deprivaci. Neboli omezení jednotlivých smyslů. Zde je jasné, že to jsou oči, neboli předmět šukání nevidí nic, ale také toho slyší méně.

Ne nic, jako u masivních deprivačních masek, co jsme testovali dříve, ale je to dobré jako první stupeň, pro odřezávání vaší hračky z naší reality. Ale pro ten prvotní vjem, kdy nic nevidí, dokáže jen volně dýchat – což se brzy změní blížící se penisem, či nějakým hezky tvarovaným dildem

Nebo stačí otvor překrýt dlaní a o zábavné zmítání protějšku je postaráno. Není to na to vůbec zaměřená, ale může být prvním krůčkem také k breatheplay, protože máte jednoduché zakrytí úst. Ale na to bacha, je to nebezpečná praktika.

VIDEO rozbalení v redakci:

Alternativně můžete masku zvenku (pro variabilní sundávání/nasazování) doplnit o roubík – ať už klasický kuličkový, nebo když už se to nabízí, tak s nějakým vnitřním dildem. Takže protějšek je oslepený maskou a ještě musí cumlat/sát, nechat se nadavovat dildovým roubíkem.

Hodně lákavá představa.

Orální znásilnění pro pokračování

Praxe především – při nasazování oceňuji podšití, takže ani delší vlasy se nezapletou do zipu, takže nasazení otázkou chvíle. Stačí další chvilka na srovnání dírky pro ústa a už můžete lačné rtíky zkoušet prstíkem, či už připraveným „falusem“ – ať už živým, nebo umělým – to záleží na vaší vybavenosti a arzenálu.

Zjistěte kolik stojí BDSM maska
ZJISTIT CENU

Protistrana je lehce deprivovaná, takže můžete zkusit i další trápení třeba bradavek – voskem, ledem, … nic netuší, co přijde. Nebo si můžete z protějšku udělat prostě „orální čubku/služku“, která vám hezky podrží až do konce…

Možností je hodně a přitom je to kus dobře ušité černé látky s 1 zipem a vystřižením – tak jednoduché, až geniální!

Co na „orální“ otrockou masku říkáme?

Za mě, je to fantastický kousek, který je mnohem používanější, než jsme vůbec čekali. Ale oba jsme si ho oblíbili pro jeho jednoduché a rychlé nasazení a jeho efekt v hrátkách je opravdu citelný.

Prostě z druhého udělá anonymní objekt, postavu, či chcete-li šukací předmět, který prostě dychtivě a lačně přijímá vše, co na něj přichystáte. Za těch pár korun je to věc, která by všem lehce „kinky/zvrhlým“ párům neměla chybět.

Klady

Zápory

Skvěle sedne Menší deprivace
Podšitý zip, co netlačí
Jemná deprivace
Anonymizuje váš protějšek
Obšitý otvor na ústa
Lycrový materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: