Roubík Slave4master Killer Gag je rozhodně intenzivní BDSM hračka, která nejen trestá, ale také trénuje vašeho submisivního partnera v technice deepthroat. Moje recenze vám představí tento unikátní roubík a jeho vlastnosti, aby i začátečníci v BDSM mohli pochopit, jak jej používat a jaký zážitek nabízí.

Co je to roubík Slave4master Killer Gag?

Tenhle kousek je rozhodně určený pro intenzivnější BDSM hrátky, který testuje dávivý reflex submisivního partnera.

Kožený roubík (to je ta venkovní část, co překrývá poté ústa) má gumový míček, který lze posouvat směrem k zadní části krku partnera, čímž se trénuje jeho schopnost zvládat hluboké hrdlo (neboli deepthroat).

Materiál a konstrukce?

Roubík je vyroben z standardně vypadají černé kůže a má kožený řemínek, který se zapíná kolem hlavy. Míček je vyroben z gumy a má průměr 4,6 cm. Už tady vidíte, že to není zrovna malý průměr a třeba dívky (typicky mají menší ústa) by mohly mít problém ho zvládnout.

Může to být ale pro někoho právě záměr = tímhle průměrem ji potrestat. Lze jej každopádně zasunout do hloubky až 10 cm, což rozhodně submisivovi (jakéhokoliv pohlaví) dá rozhodně zabrat a upřímně jen tak se k tomu asi nedostanete.

Použití roubíku

Pro začátek je důležité mít s takovým výcvikem souhlas submisivního partnera – je to náročnější praktika a určitě by měl vědět co ho čeká. V hlubším zásunu by mohl panikařit.

Zjistěte kolik stojí Roubík Slave4master Killer Gag
ZJISTIT CENU

Vložte míček do úst partnera a pevně připevněte kožený řemen za jeho temenem – oček je dostatek, takže byste měli najít ideální délku. Poté můžete pomocí kličky posouvat míček směrem dovnitř krku. Během použití je důležité sledovat reakce partnera a respektovat jeho hranice.

Samozřejmě začněte s míčkem hned u kraje roubíku, ať si na něj zvykne – pak postupně zkoušejte co zvládne:)

VIDEO z redakčního otevírání:

Bezpečnostní doporučení

Při používání roubíku Slave4master Killer Gag je důležité dbát na bezpečnost.

Ujistěte se, že máte s partnerem dohodnuté bezpečnostní slovo nebo signál, který okamžitě ukončí hrátky.

Před použitím se také ujistěte, že váš partner nemá žádné zdravotní problémy, které by mohly být spojeny s dýcháním nebo dávivým reflexem. Tady jdete rozhodně na hranu, co jste ohledně roubíku či hlubokého hrdla zkoušeli. Ten pocit (zkoušeli jsme ho oba) není srovnatelný s běžným dávením třeba ptákem či dildem.

Před použitím roubíku se ujistěte, že jste se s subinkou otevřeně bavili o svých fantaziích, hranicích a možných obavách.

Komunikace je klíčem k úspěšnému a bezpečnému BDSM zážitku.

Čištění a péče

Udržujte svůj roubík Slave4master Killer čistý a v dobrém stavu tím, že jej po použití otřete vlhkým hadříkem nebo antibakteriálním čistícím prostředkem pro sexuální hračky.

Ujistěte se, že je roubík před dalším použitím zcela suchý. Skladujte jej na suchém a temném místě, ideálně v textilním pytlíku nebo obalu, který zabraňuje poškození materiálu.

Proč zvolit Slave4master Killer Gag pro trénink?

Tento roubík je ideální pro ty, kteří hledají intenzivní BDSM zážitek, který zkouší hranice dávivého reflexu.

A musím s subinkou uznat, že tohle jen tak nezažijete, ta kontrola nad zásunem, to že můžete regulovat tu hloubku – posouvat ten zážitek doslova o milimetry dál a sledovat reakce a prodýchávání u subinky…

Tohle je něco, co jsem měl objevit určitě dříve, než po tolika letech.

Závěrem

Roubík Slave4master Killer Gag je intenzivní BDSM hračka, která přináší vzrušující zážitky pro spíše pokročilé milovníky tohoto žánru.

Vyloženě vanilkové milence či partnerce bych tohle nedoporučil jako první roubík, mohlo by to být děsivé představení jinak fantastických „tvrdší“ hrátek. Pro ty pokročilejší je ale to ideální kousek.

S kvalitním materiálem, nastavitelnou hloubkou míčku a možností tréninku deepthroat techniky je tento roubík skvělou investicí do vašeho BDSM arzenálu.

Klady

Zápory

Unikátní kontrola nad hloubkou Průměr kuličky sám o sobě je větší než průměr
Začínáte klasicky u zubů, ale můžete jít hluboko
Regulujete hloubku po milimetrech
Kombinace kůže, oceli a kaučuku
Kožený řemínek s dost očky pro stažení na hlavě
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Pěkně náročné vypadající mrška, jen škoda té ceny, na druhou stranu je to unikát protože takovýdle kousek jsem ani formu neviděl takže rozhodně Palecz nahoru.

Zdravíme a souhlasíme – cena je vyšší, než jsme u bdsm roubíků zvyklí, ale tady to vychází z robustnosti a zpracování – nebáli bychom se výdrže – plus jde i o bezpečnost kvůli tomu šroubování do krku.

Spolupracujeme: