Znehybnění, potažmo klasická bondáž jsou pro nás hodně sexy témata – máme vyzkoušené, že extrémně zintenzivňuje každé D/s hrátky a rozhodně patří mezi nejčastější naše postelové hrátky. Takže ulehčení, které nabízí tenhle Sinner (v překladu je to hříšník) postroj, jsme si nemohli nechat ujít.

V jednoduchosti je to několik spojených kožených pásků, které umožňují váš submisivní protějšek velmi silně spoutat. A to docela nepříjemně, protože znehybní jeho ruce za zády – při klasickém použití jako z krabičky od výrobce.

Na těle samotném drží díky hornímu obojku (takže jako výchozí bod svírá krk) a pásku přes boky – oba mají typická ocelová očka, která znáte z pásků – takže máte na výběr vícero intenzit přitažení jak nahoře, tak dole.

Pár čísel

  • Obvod kolem krku: 28–43 cm
  • Obvod v pase: 60–101 cm
  • Obvod zápěstí: 15–24 cm

Zápěstí jako taková jsou pak držena za zády v poměrně nepříjemné poloze – kolmo k hornímu koženému pásku – lokty jsou v cca 90 stupňovém ohybu, takže poměrně striktně přitažená a pevně držící u zad díky bočnímu pásku.

Přesné přitažení

Také tyto pásky obsahují očka pro přitažení. A jak už tušíte, či vidíte na fotkách či našem rozbalovacím videu, čím více bude tahat rucemi za zády, tím více se sami budete tahat za krk.

Takže je to sebetrápicí kousek, kdyby se chtěl subík či subinka nějak kroutit při výprasku, nebo při vidině blížícího se nepříjemného trestu či úkolu (hluboké hrdlo, vosk, důtky, …).

Univerzální pro oba

V tomhle postroji jsme se s partnerkou vystřídali oba a rozhodně je to neskutečně zábavný kousek – univerzální díky množství oček a rozhodně intenzivní.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Armbind

Do stejné situace se dostanete například i díky klasickému bondage úvazu typu Armbind (viz náš dřívější foto/video návod), ale tohle je ještě striktnější díky úhlu znehybněných rukou – a díky provázanosti přes boky a krk.

Zjistěte kolik stojí Postroj s pouty Sinner
ZJISTIT CENU

Drží dokud vás neuspokojí

Dostat se z toho je spíše pro kouzelníky, než klasické subíky. Dokud ho nevyprostíte ven, tak prostě musí držet cokoliv si pro něj vymyslíte. A můžete si ho i za ten úvaz směřovat třeba v pokoji, či v rámci samotné postele.

Takže ve výsledku: docela nenápadná změť kožených pásků, které ale v rukou BDSM nadšence je hodně intenzivním pomocníkem pro potrápení své submisivní hračky.

A z naší zkušenosti zmiňujeme, že se jen tak neohraje a neznudí – používáme ho velmi často, protože nasazení do samotných pout, je velmi rychlé a efektní = rychlejší než klasický bondážní úvaz. A rychlost je občas dobrá vlastnost.

18+ fotky z testování a trestání

Více variant?

A dá se situace odlehčit, že ruce nejsou za zády, ale na břiše, ale to není tak intenzivní prožitek pro oba, takže to zkuste klidně poprvé. Věříme ale, že si ten striktní zádový úvaz pro svého hříšníka oblíbíte více.

Klady

Zápory

Robustní zpracování Nemám na rovinu žádné
Očka pro přitažení
Možnost použít na záda i zepředu
Příjemná cenovka
Pro muže i ženy
Rychlost nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Moc pěkný úvaz, líbí se mi jak může být dopředu i dozadu, i ta podobnost s vaším bondage návodem, který je sice letitý, ale stále funkční. Ale tohle nevyžaduje nutnost znát a místováno, jen to rychle nasadit a dá ti zabrat.

Děkujeme, souhlas Armbind od letité redakční testinky je stále pěkný:) ANeb: Pojď ji trochu svázat – bondage NÁVOD na Armbinder

Spolupracujeme: