Jaké je to na sebe nechat (či muset nechat) kapat vosk? Jak moc to bolí? Či zda vůbec? A s čím se právě „wax-play“ – neboli hrátky s voskem – dají kombinovat? To mě zajímalo právě u téhle sady 4 kusů BDSM Fetish Fantasy svíček.

Trest či odměna?

Pokud znáte naše dřívější recenze svíček, tak všechny do jedné patřily do ranku masážních erotických svíček. Tahle sada je už dle názvu a vzhledu úplně z jiného oboru pornografie. Zapomeňte na něžnosti, klouzání tělo na tělo a připravte se spíše na temnou situaci u Dominy.

Tyhle jsou jasným nástrojem na testování vašeho těla – aneb z jaké výšky může váš protějšek kapat rozteklý vosk, aby z vás dostal to, co potřebuje? Přiznání, omluvu, poslušnost, či větší strach? S tou výškou se dá dobře hrát a samozřejmě i s místem, kam kapky dopadají.

Čím se liší od klasických svíček na svícení?

Oproti klasickým svíčkám, mají tyhle nižší bod tání, takže sice to s nimi bolí (a když umíte mířit, tak solidně), ale není to tortura, která by vám nechala popáleniny. Je to spíše citlivý bod, který pár vteřin ucítíte a můžete si užívat tu bolest, která celkem rychle mizí.

Ale přichází pocit a strach, co kdyby nešlo o osamělé kapky padající na vaše nahé tělo a ještě z dostatečné výšky, ale co kdybyste dostali solidní dávku třeba na klín? Bradavky? To už nepatří mezi vanilkové hrátky, a může sloužit jako solidní trest na neposlušnost – ať už subinky, tak subíka.

VIDEO rozbalení v redakci:

V praxi

Svázaný do kozelce, takže libovolně polohovatelný a s ptákem hodným vytesání do kamene. Věděl jsem, že to schytám, protože JEJÍ deníček MÝCH chyb bobtnal a k němu i seznam úkolů a trestů. A kapání rozpáleného vosku na mou nahou chloubu rozhodně do první skupiny nepatřil.

Nemá smysl uhýbat

A odměna to byla hlavně pro ni, když jsem se snažil uhýbat a o to více ji bavilo, že se stejně v kozelci moc daleko nedostanu. Kór když byl v kombinaci s mým „oblíbeným“ análním hákem takže ten mě stahoval ještě do většího pokoření a ublížení.

Zjistěte kolik stojí BDSM svíčka Fantasy Fetish
ZJISTIT CENU

Aneb čím více jsem uhýbal, tím více se mi dral do ztrápené prdelky, pro kterou to měl být ten večer jen začátek, ale o tom asi až jindy… v jiné formě textu, nejspíše v trestné erotické povídce.

Bradavky a níže

Jednotlivé kapky směřovala buď na bradavky, které se za chvíli obalily v krůpějích ztuhlého vosku, takže už další přilévání nemělo smysl, tak zkoušela, jak jsem citlivý na odhalených bocích. Reakcí jí bylo další moje protestování, ale jak se blížila ke klínu, bylo to horší.

To už i jí bylo jasné, že je to na hraně snesitelnosti, ale vzhledem k naší důvěře a mojí masochistické povaze, jsme neměli safe-word, neboli bezpečnostní slovo. Takže konec trýznění nebyl v mých rukou a to si ona ještě více užívala.

Líbí se jí vosk?

No jasně, však jsem pro ni musel tuhle recenzi sepsat, aby mi ji zkontrolovala a za případné chyby ztrestala dalším kapáním těchto svíček. Líbí se jí, že jsou 4, takže cenovka je nepochopitelně nízká – oproti zábavě s „wax-play“, nebo hrátkám s voskem/svíčkami.

A mně?

Mně se líbí ta náročnost a upravitelnost – neboli můžete jednoduše ovládat kam kápnete, kolik toho tam půjde a z jaké výšky… to zkoumání bylo hodně intenzivní, ale zábavné. A následky jsou minimální. Jsou to BD S/M svíčky, takže nepálí jako reálné. Ty budou na řadě až… no někdy určitě když jsem viděl tu zvrácenou nadšenost v jejím kapání!

Klady

Zápory

4 kousky v balení Nenašli jsme
Intenzivní prožitek
Jednoduché kapání
Pomaleji hoří
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Spoutaná.cz Sexshopík.cz Další inspirace Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: