Tato recenze bude hodně jednoduchá a rychlá, protože na recenzování nemáme nic komplexního, co by umělo vibrovat, nahřívat se, přirážet či dávat elektro impulzy vašim erotogenním zónám.

Bude to čistě jednoduché, ale přesto praktické – v testu máme totiž kožené vodítko. Což bylo otázkou, jestli ho nemáme dát dohromady v rámci recenze s obojkem, který měla testerka také souběžně, ale…

Prachobyčejné vodítko na „psa“ – nebo ne?

Nakonec jsme ho dali zvlášť, protože vodítko ze svého principu je univerzální, takže ho nemusíte mít jen s tím konkrétním (byť krásně lesklým a nerezovým) obojkem z druhé recenze. Ale s jakýmkoliv jiným.

Klíčová část k obojku

V případě nouze si můžete pomoci a jednoduchý obojek si vytvořit například z bondage lana, ale reálnému kousku se za nás nic nevyrovná. Ať už díky polstrování, výšce, materiálu, či možnosti nastavení skrze očka. Ale to jsme trochu odběhli, pojďme na konkrétní vodítko.

Jaké vlastně je?

V základu je kožené, tvořené vícero očkama, které umožňují jednodušší složení a zároveň i flexibilnější používání. Plus daná očka lze zneužít i k tomu, že nebudete mít subinku v „rukou“ díky konečnému poutku, ale třeba ji karabinou připevníte k topení, posteli, či jinému vhodnému nábytku.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • celková délka: 125 cm
  • použitelná délka po poutku: 118 cm
  • šířka pásků: 0,7 cm
Zjistěte kolik stojí Kožené vodítko
ZJISTIT CENU

Náročný úkol z praxe

A tím jí dáte jen určitý perimetr, v kterém se může pohybovat. S tím se váže (haha) i trochu zákeřná praktika – neboli vynucené kouření či lízání.

Subinka je tedy napevno přivázaná k nějakému objektu, postavíte se k ní tak, aby byla na hraně, kam se může dostat a jejím úkolem není nic horšího, než se ještě více (za cenu vlastního nepohodlí, lehkého přiškrcení) dostat k vašemu naběhlému penisu, či klínu Paní (dle libosti a vašich možností – vodítko je univerzální kousek).

A když se nedostatečně snaží, je jednoduché ji popohnat třeba důtkami (pro stylové sladění by měly být také kožené – třeba tyto) přes prdelku, záda či zákeřně přes kundičku.

Další inspirace u dospěláckých videí

A kdybyste jó nevěděli co s ním (což ale moc nepřepokládáme – v našem úkolníčku/trestníčku je vícero nápadů na tresty/úkoly), tak si zkuste vyhledat třeba na pornhubu „Extrémní nedbalý deepthroat – Submisivní teen na vodítku“, či „Teen v sexy kombinézu šuká tvrdě na vodítku“.

Zpracování – rukodělné

Líbí se nám, že tohle vodítko od „Slona“ je vyrobené v ČR, takže jejím koupením podporujeme šikovné „kinky“ české ručičky. Je tvořené vícero koženými segmenty – podle fotek určitě vidíte, že jsou poměrně úzké, ale na funkčnost to nemá žádný vliv, naopak pomáhá to v určité lehkosti či elegantnosti kousku.

Aneb s tímhle si můžete klidně vyjít ven do lepší společnosti 😉 s vlastním otrokem/otrokyní. Určitě by tam bylo více holek na vodítku. Věřte, že budete mít úspěch – třeba na českém Fetish Weekendu, v Ateliéru (neboli Aťasu), Prague Shibari Festivalu, na AdeMa Fetish Party, či zahraničním Fetish Zoo v Dresdenu, VENUS festivalu, German Fetish Ball Weekendu, nebo na jiných „kinky“ erotických akcích.

Klady

Zápory

Kvalita kůže Nenašli jsme
Česká výroba
Více segmentů pro pružnost/skladnost
Elegantní provedení
Příjemná cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: