Na rovinu téhle recenze jsem se docela bál, protože dilatátor penisu je pro mě sice známé téma, ale jen z pozice pasivního diváka klinik/fetiš videí, kde je s ním obhospodařován nějaký svázaný a zamčený chudák.

Takže představa, že bych o okusil i já, mě sice rajcovala, ale také jsem se bál, protože tímhle směrem mě ještě nikdo nepenetroval. Je vtipné, jak se bojím lidi-midi malého kousku oceli, když vím, jaké průměry dokáže v různých úhlech zvládat a ještě se na ně rád pod dozorem narazím.

A o čem tu vlastně mluvím? O specifické hračce, která kombinuje erekční kroužek, dilatátor penisu a ruinování orgasmů. Jakože fakt tohle dohromady? Vlastně ano – je to silikonový kroužek, na kterém je na obloučku připevněný menší dilatátor močové trubice (ze stejného typu silikonu).

Oficiálním názvem je to Penis Plus with glans ring (Sperm Stoper) od You2Toys.

Jak se nasazuje?

Z tohohle jsem přirozeně měl největší strach. Jak ho přijme můj penis, tedy žalud? Rozhodně se moje hlava bála více než penis, protože ten byl tvrdé nadržený, protože nevěděl, co bude. Rozhodně potřebujete lubrikant – Slon, od kterého máme tento Sperma Stopper na recenzi, doporučuji sterilní lubrikant (máme ho také v recenzích, viz odkaz), ten by měl být základem, ale my jsme poprvé použili klasický lubrikant na vodní bázi.

Ale raději čisté a nové balení, takže by měla být zajištěná určitá bezpečnost. Nebezpečím u těchto hraček typu dilatátory je buď poranění močové trubice (nic příjemného), tak zanesení nějaké bakterie právě do ní. A to se musí eliminovat právě jak očistou samotné hračky (vyvařit doporučuji – a ochladit pak samozřejmě), tak i lubrikací, bez které se stejně nehnete.

Zúžená špička je základem úspěchu

Oceňuji zde zúženou a lehce zaoblenou špičku, protože ta je rozhodně výzvou pro zasunutí. Nemáte nikam spěchat, určitě jděte dle svých pocitů, takže v prvních zážitcích s dilatací bych nedoporučoval být zavěšený jako netopýr a svázaný do kozelce. Prostě si to zkuste o samotě v klidu jako domácí úkol = na praktikování v BDSM seancích s přísným protějškem bude dostatek času, až to sami se sebou zvládnete.

Na fotkách je dobře vidět, že materiál je příjemně měkký silikon, takže se dobře „ohne“ a přizpůsobí vašemu penisu. Přesto stále jděte po citu a opatrně v klidu.

Pár čísel

 • Celková délka: 6.5 cm
 • Dilatátor na délku: 4.5 cm
 • Průměr dilatátoru: 0.3 – 0.8 cm (od špičky k zakončení)
 • Průměr kroužku: 3 mm (pružnější)

Od výrobce mám info, že některým mužům je zavádění příjemnější a jednodušší bez erekce – u mě jsem to nedokázal otestovat, protože když jsem k hračce přišel v zvadlém stavu, tak to moc dlouho nevydrželo. Bohužel, zkusím to doplnit do této recenze v budoucnu, jestli se mi to náhodou někdy podaří, ale moc tomu nevěřím upřímně.

PO zavedení

Kroužek pěkně zafixoval stopper pod mým žaludem a hezky ho obkroužil jako dekorace – zkusím domluvit s šéfredaktorem, jestli by se u této recenze nehodily naše čím dál oblíbenější 18+ (in natura) fotky. Na rovinu jako na začátku – je těžko předatelný projev, kdy jste zašpuntování tímto směrem (prdelku znám díky zamykatelné nerezové anální hrušce či kolíkům – brzy čekejte recenzi). U orgasmu sice cítíte uvolnění při napnutí, ale nečekaně nic se nedostane ven.

Takže ta příjemnost orgasmu není tak zažitá a běžná, jakou si ji u sebe pamatujete. Takže stoper se dá použít jako součást tréninku či ruinování orgasmu. Teoreticky by šel použít i v kombinaci s nějakou klíckou, ale pro močení by se samozřejmě musel uvolnit, ale šikovní na vymýšlení trestů jste dostatečně – známe vás z poradny a komentářů zde u nás:)

A co se stane se nevystříknutým sperma? Nevypaří se nečekaně – poté pomalu ho můžete vidět kapat/stékat z penisu až po vyjmutí stopperu. Což taky není obvyklý průběh, který někoho může zajímat. Rozhodně je to nezvyklá hračka, takže pokud rádi experimentujete, můžete si ho napsat na svůj seznam zvrhlých přání.

Klady

 •  

  Příjemnost silikonového materiálu

 •  

  Zúžená špička

 •  

  Pružnost silikonu co obepne žalud

 •  

  Netradiční prožitky při ne/výstřiku

Zápory

 •  

  Průměr spíše pro středně pokročilé

 •  

  Krabička neobsahuje obal/pouzdro na uchování hračky

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU