Na rovinu téhle recenze jsem se docela bál, protože dilatátor penisu je pro mě sice známé téma, ale jen z pozice pasivního diváka klinik/fetiš videí, kde je s ním obhospodařován nějaký svázaný a zamčený chudák.

Takže představa, že bych o okusil i já, mě sice rajcovala, ale také jsem se bál, protože tímhle směrem mě ještě nikdo nepenetroval. Je vtipné, jak se bojím lidi-midi malého kousku oceli, když vím, jaké průměry dokáže v různých úhlech zvládat a ještě se na ně rád pod dozorem narazím.

A o čem tu vlastně mluvím? O specifické hračce, která kombinuje erekční kroužek, dilatátor penisu a ruinování orgasmů. Jakože fakt tohle dohromady? Vlastně ano – je to silikonový kroužek, na kterém je na obloučku připevněný menší dilatátor močové trubice (ze stejného typu silikonu).

Oficiálním názvem je to Penis Plus with glans ring (Sperm Stoper) od You2Toys.

Jak se nasazuje?

Z tohohle jsem přirozeně měl největší strach. Jak ho přijme můj penis, tedy žalud? Rozhodně se moje hlava bála více než penis, protože ten byl tvrdé nadržený, protože nevěděl, co bude.

Rozhodně potřebujete lubrikant – Slon, od kterého máme tento Sperma Stopper na recenzi, doporučuji sterilní lubrikant (máme ho také v recenzích, viz odkaz), ten by měl být základem, ale my jsme poprvé použili klasický lubrikant na vodní bázi.

Ale raději čisté a nové balení, takže by měla být zajištěná určitá bezpečnost. Nebezpečím u těchto hraček typu dilatátory je buď poranění močové trubice (nic příjemného), tak zanesení nějaké bakterie právě do ní.

A to se musí eliminovat právě jak očistou samotné hračky (vyvařit doporučuji – a ochladit pak samozřejmě), tak i lubrikací, bez které se stejně nehnete.

Zúžená špička je základem úspěchu

Oceňuji zde zúženou a lehce zaoblenou špičku, protože ta je rozhodně výzvou pro zasunutí. Nemáte nikam spěchat, určitě jděte dle svých pocitů, takže v prvních zážitcích s dilatací bych nedoporučoval být zavěšený jako netopýr a svázaný do kozelce.

Prostě si to zkuste o samotě v klidu jako domácí úkol = na praktikování v BDSM seancích s přísným protějškem bude dostatek času, až to sami se sebou zvládnete.

Zjistěte kolik stojí Sperm stopper dilatátor penisu
ZJISTIT CENU

Na fotkách je dobře vidět, že materiál je příjemně měkký silikon, takže se dobře „ohne“ a přizpůsobí vašemu penisu. Přesto stále jděte po citu a opatrně v klidu.

Pár čísel

  • Celková délka: 6.5 cm
  • Dilatátor na délku: 4.5 cm
  • Průměr dilatátoru: 0.3 – 0.8 cm (od špičky k zakončení)
  • Průměr kroužku: 3 mm (pružnější)

Od výrobce mám info, že některým mužům je zavádění příjemnější a jednodušší bez erekce – u mě jsem to nedokázal otestovat, protože když jsem k hračce přišel v zvadlém stavu, tak to moc dlouho nevydrželo.

Bohužel, zkusím to doplnit do této recenze v budoucnu, jestli se mi to náhodou někdy podaří, ale moc tomu nevěřím upřímně.

VIDEO z redakčního rozbalování

PO zavedení

Kroužek pěkně zafixoval stopper pod mým žaludem a hezky ho obkroužil jako dekorace – zkusím domluvit s šéfredaktorem, jestli by se u této recenze nehodily naše čím dál oblíbenější 18+ (in natura) fotky.

Na rovinu jako na začátku – je těžko předatelný projev, kdy jste zašpuntování tímto směrem (prdelku znám díky zamykatelné nerezové anální hrušce či kolíkům – brzy čekejte recenzi). U orgasmu sice cítíte uvolnění při napnutí, ale nečekaně nic se nedostane ven.

Takže ta příjemnost orgasmu není tak zažitá a běžná, jakou si ji u sebe pamatujete. Takže stoper se dá použít jako součást tréninku či ruinování orgasmu. Teoreticky by šel použít i v kombinaci s nějakou klíckou, ale pro močení by se samozřejmě musel uvolnit, ale šikovní na vymýšlení trestů jste dostatečně – známe vás z poradny a komentářů zde u nás:)

A co se stane se nevystříknutým sperma?

Nevypaří se nečekaně – poté pomalu ho můžete vidět kapat/stékat z penisu až po vyjmutí stopperu. Což taky není obvyklý průběh, který někoho může zajímat. Rozhodně je to nezvyklá hračka, takže pokud rádi experimentujete, můžete si ho napsat na svůj seznam zvrhlých přání.

Klady

Zápory

Příjemnost silikonového materiálu Průměr spíše pro středně pokročilé
Zúžená špička Krabička neobsahuje obal/pouzdro na uchování hračky
Pružnost silikonu co obepne žalud
Netradiční prožitky při ne/výstřiku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: