Podobnou párovou hračku jsem ještě neměla tu možnost vyzkoušet. Používala jsem vibrátor se samotným erekčním kroužkem. Hledání samotných hraček zabíralo čas, který může být využit jinak. Díky této hračce mám 2v1, která nezabírá tolik prostoru.

První ošahání

Kroužek přišel v krabičce, která je ideální na přepravu. Na úschovu doporučuji pořídit látkový pytlík, který nezabírá tolik místa.

Provedení

Zpracování je z hladkého tmavěmodrého silikonu. Vibrační část se přizpůsobí tvaru nahých těl okamžitě. Na přivonění je cítit umělinou, ale tato vůně po pár vymytí zmizí.

Zjistěte kolik stojí Vibrační erekční kroužek Rumble Bee
ZJISTIT CENU

Použití v praxi

První použití splnilo naprosto účel a zajistilo parádní orgasmus. Použila jsem ho nejdříve sama. Vibrace mi dostatečně vyhovovaly a byl z toho skvělý večer. Druhý den jsem ho vyzkoušela s partnerem a skvěle při styku dráždil.

Pár čísel

  • Celková délka: 8,7 cm
  • Vnější průměr kroužku (v klidu): 5,1 cm
  • Vnitřní průměr kroužku (v klidu): 2,8 cm
  • Maximální průměr kroužku (po natažení): 5 cm
  • Hmotnost: 58 g

Celkové hodnocení

Kroužek krásně obepne penis a umožní partnerovi delší stimulaci. Silikon je v tomto případě jedině výhoda. Snadná omyvatelnost a voděodolnost jsou pro uživatele příjemným bonusem. Hračka krásně přilne ke klitorisu a zajistí nezapomenutelné okamžiky.

Klady

Zápory

Silikonový materiál - snadno omyvatelné Intenzita škrcení kroužku
Voděodolné provedení
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: