Podobnou párovou hračku jsem ještě neměla tu možnost vyzkoušet. Používala jsem vibrátor se samotným erekčním kroužkem. Hledání samotných hraček zabíralo čas, který může být využit jinak. Díky této hračce mám 2v1, která nezabírá tolik prostoru.

První ošahání

Kroužek přišel v krabičce, která je ideální na přepravu. Na úschovu doporučuji pořídit látkový pytlík, který nezabírá tolik místa. Což je i varianta, kterou preferuji nejčastěji – ač musíte mít ty sáčky/obaly dobře popsané, jinak hledání konkrétní hračky je dost náročné = už se zásoby dobře rozrůstají.

Provedení

Zpracování je z hladkého tmavěmodrého silikonu. Vibrační část se přizpůsobí tvaru nahých těl okamžitě. Na přivonění je cítit umělinou, ale tato vůně po pár vymytí zmizí. Je to jinak čistý silikon, takže hypoalergenní materiál, který je vhodný pro každého.

Jeho specifikum ale vyžaduje, abyste používali jen lubrikanty na vodní bázi = ať už Waterglide, Whoop.de.doo, Goliate či další, které jsme pro vás už v redakci testovali.

Zjistěte kolik stojí Vibrační erekční kroužek Rumble Bee
ZJISTIT CENU

Použití v praxi

První použití splnilo naprosto účel a zajistilo parádní orgasmus. Použila jsem ho nejdříve sama. Vibrace mi dostatečně vyhovovaly a byl z toho skvělý večer. Druhý den jsem ho vyzkoušela s partnerem a skvěle při styku dráždil.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • Celková délka: 8,7 cm
  • Vnější průměr kroužku (v klidu): 5,1 cm
  • Vnitřní průměr kroužku (v klidu): 2,8 cm
  • Maximální průměr kroužku (po natažení): 5 cm
  • Hmotnost: 58 g

Celkové hodnocení

Kroužek krásně obepne penis a umožní partnerovi delší stimulaci. Silikon je v tomto případě jedině výhoda.

Snadná omyvatelnost a voděodolnost jsou pro uživatele příjemným bonusem. Hračka krásně přilne ke klitorisu a zajistí nezapomenutelné okamžiky. Jestli mám nějakého cestovního kamaráda, tak je to přesně tenhle = doporučuji. Díky za možnost testování:

Klady

Zápory

Silikonový materiál - snadno omyvatelné Intenzita škrcení kroužku
Voděodolné provedení
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Doporučíte mi silikonové kroužky?

To mě jen napadlo ty kroužky teď stejně ženu dlouho nemám jen tu sabrinu

A co znamená, že kroužek drží až za varlaty?

Rozumím, můžete vycházet při výběru z našeho porovnání https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/erekcni-skrtici-krouzky/ – tam jsou kroužky, které jsme reálně testovali a můžeme je tedy doporučit – se všemi klady a zápory, které k nim máme. Tam budou ty silikonové hrát prim, je to i náš oblíbený materiály díky hypoalergennosti a pružnosti = takže se hezky přizpůsobí tvarem.

A s těmi varlaty je to tak, že ten kroužek se může přesunout typicky ke kořenu – takže ještě před varlata, nebo některé naopak jsou stavěné – pružností a průměrem na to, že obejmou penis jak před varlaty, tak za nimi.

Spolupracujeme: