Erekční kroužky jsou skvělá věc, o tom se netřeba bavit. Když se s něčím zkombinují, je to ještě lepší. Moje manželka si zvláště oblíbila vibrační kroužky, takže když jsem jí ukázal tento kousek, nadšeně přikyvovala, že tohle zkusíme. Nemá vibrovat, ale dráždit malou vrtulkou? Kdo by nebyl zvědavý?

Balení mile překvapí

Když balíček přišel, mile překvapil. Luxusní krabička, návod s tipy k použití, všechno pěkné. Kroužek samotný na dotek hebký (jen kovovou plošku na horní části jsem nepochopil), jazýčky na vrtulce měkké, takže bylo od začátku jasné, že budou dráždit jedině příjemně.

Neváhali jsme a zkusili vše podle obrázků z návodu. Bradavky, penis, klitoris, na všech místech zanechávala vrtulka fajn pocity. Možnost volit z hned osmi způsobů rotace také potěšila.

Po předehře měla přijít hlavní premiéra. Kroužek se nasazoval snadno, a ačkoliv z hlediska zajištění lepší erekce už jsem měl v rukou lepší výrobky, jednalo se o slušný průměr.

Výrazné světlo

A pak nastal problém. Během předehry bylo venku světlo, ale mezitím se stihlo setmít. V okamžiku, kdy jsem kroužek zapnul ve tmě a rozsvítila se jeho modrá kontrolka, zjistili jsme, že v případě výpadku proudu by šel kroužek použít jako provizorní baterka.

„Hele, jsem světluška.“
„Světlušky nepíchají.“
„Já jsem kříženec s vosou. Chápeš, že tenhle dialog skončí v recenzi?“

Na jednu stranu zaručeně vidíte, kam směřuje vaše přirození, na druhou mám pocit, že rotace a světélko se dělí na přesné poloviny o baterii. Opravdu by stačila pouhá bludička. Na druhou stranu, pokud bych se měl podělit i o sluchové vjemy, kroužek je během provozu tichý. Tím potěšil, protože mnoho jiných pomůcek slibuje na obalu tichý chod, ale posléze se ukáže, že to není pravda.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Masivní provedení

Jak je tento kroužek výtečný k dráždění, tak si s ním bohužel příliš nezasouložíte. U vibračních kroužků kolikrát ženě stačí nasednout a další pohyby ani nevyžaduje. Tento kroužek je však příliš masivní.

Tělo na tělo se příliš nedostanete, takže ač i nyní dráždil více než příjemně, po nějaké době jsme jej sundali. Nemohli jsme se ani víc přimáčknout k sobě, protože působením tlaku se vrtulka zastavila. Jinými slovy, mezihra mezi předehrou a samotným sexem dobrá, ale vzhledem ke svým rozměrům kroužek překážel.

Za plus považuji vodotěsnost, protože prostor mezi jazýčky by se jinak čistil jen těžko.

Náročné použití

Ve výsledku se jedná o výrobek, u něhož se střetly dva skvělé nápady, samostatně použitelné velmi snadno, ale tvořící kombinaci, která vám sice přinese příjemné pocity, ale až do konce s vámi v posteli nejspíš nevydrží.

Klady

 •  

  Vodotěsné provedení

 •  

  Slušný erekční kroužek

 •  

  Příjemná předehra pro oba

Zápory

 •  

  Příliš velké rozměry

 •  

  Zbytečně silné světélko

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU