Po delší době tu máme partnerskou recenzi a nečekaně ještě partnerské hračky – vibrátoru, který se dá používat jak o samotě, tak s partnerem v rámci předehry i klasického sexu. Jak se na něj dívají Darkmína a Reaven z sexblogu Darkmína.cz? Více v samotné recenzi.

Reaven

Za mě musím říct, že jsem se na tento vibrátor těšil. Doma již jeden partnerský vibrátor máme. Proto mě poměrně zarazilo, že se vlastně o klasický vibrátor vlastně nejedná, ale spíše o takový lepší vibrační kroužek na penis. No dobře o hodně lepší vibrační kroužek. Ale asi bychom to měli vzít postupně.

V balení

V balení najdete mimo samotného vibrátoru dálkové ovládání, nabíječku a manuál. Tedy vše důležité. Než se vrhnu na samotný vibrátor, zastavím se u dálkového ovládání a nabíječky.

Mám hrozně rád hračky na dálkové ovládání, proto mě ovládání potěšilo. Ovládání skvěle padne do ruky, má krásné modré podsvícení (které tedy svítí jen pokud je vibrátor zapnutý) a se samotným vibrátorem funguje skvěle. Má dvě tlačítka pro zapnutí a změnu vibrací, nic víc vlastně není třeba.

Stejná nabíječka pro oba

Co se mi ale líbí je, že se nabíjí stejnou nabíječkou jako samotný vibrátor. Můžete tedy říct sbohem bateriím. Navíc USB nabíječka je magnetická, takže žádné složité zastrkávání koncovky a navíc to znamená, že se nemusíte bát vody.

To samé samozřejmě pak platí i pro samotný vibrátor.

Pojďme, ale k samotnému vibrátoru. Ten je, jak je poslední dobou již u takovýchto hraček zvykem, z toho krásného silikonového materiálu, který je tak příjemný na dotek. Na vrchu je pouze jedno tlačítko na zapnutí/vypnutí, případně změnu vibrací.

Vibrátor má tvar do U, kdy má speciálně vytvarované koncovky, které mohou dráždit buď partnerku, nebo varlata muže.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Proč jsem psal, že za mě se spíše jedná o lepší vibrační kroužek na penis je, že tento vibrátor, nepřijde vůbec do partnerky. Muž si ho nasadí na penis, právě jako vibrační kroužek.

Až teď mi vlastně dochází ten název Good Vibes Only:)

Drží dobře

Vibrátor na penisu drží dobře a nemá tendence spadávat nebo sjíždět. Já bych možná, ale přeci jen ocenil, kdyby penis více svíral. Vibrátor je opravdu poměrně tichý a to i přesto, že vibrace jsou dost cítit a to především když ho spolu s partnerkou pevně sevřete mezi vašimi těly.

Vibrátor obsahuje asi 9 různých módů vibrací. I když první tři jsou vlastně jen klasické vibrace jen s různou intenzitou. To, že intenzita vibrací nejde měnit ručně u každého módu je za mě však mínus.

Chápu však, že prostor na další tlačítka byl omezený.

Zjistěte kolik stojí Partnerský vibrátor Sexy Elephant Good Vibes
ZJISTIT CENU

A jak si tento vibrátor užívám?

Překvapilo mě, že jsem ho docela cítil, i když jsem ho měl jen nasazený. Takže jsme toho s Darkmínou ihned využili. Já tak skončil spoutaný na posteli a Darkmína mě ovládala z vedlejšího pokoje.

A musím říct, že jsem si to docela užíval.

Naopak při sexu samotném vibrace už tolik nevnímám. Nejvíc si vibrace při sexu užívám, když si Darkmína na mě nasedne, tím jsou vibrace nejintenzivnější. Pak už jen stačí, když se jen pohybuje v bocích bez nasedání.

Darkmina

Za mě musím říct, že já z vibrátoru tak nadšená nejsem, bohužel 🙁 vzhledově vypadá moc hezky, to ano. A i na dotek je velmi příjemný. Ale při sexu mě moc nedělal. Vibrace jsem cítila, ale moc to se mnou nedělalo.

To ale neznamená, že to tak budou mít všichni, myslím, že naopak většina z něj bude nadšená.

Líbí se mi na něm, že jeho údržba je snadná, že je voděodolný a také jeho USB nabíječka a dálkové ovládání. A právě s dálkovým ovládáním byla vážně zábava, mohla jsem s ním Reavena ovládat:)

Co ještě dodat? Myslím, že Reaven už napsal všechno. Takže pokud chcete vyzkoušet nějaký párový vibrátor, zkuste tento.

Klady

Zápory

Materiál Není možnost měnit intenzitu vibrací manuálně
Voděodolnost
Dálkové ovládání
Tchý a výkonný
Nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: