Vibrační kroužek je pomůcka, kterou vyzkoušel snad každý. Není divu, když dost často visí v drogérii vedle prezervativů a jedná se o poměrně lacinou záležitost. Sám jsem kdysi z obchodu odcházel s jedním takovým a těšil se na večer.

Jaký je v reálu vibrační kroužek na penis Predátor?

Byl to tenoučký silikonový kroužek, ve kterém byl zasazený motorek o poměrně slušném výkonu, za ty peníze dobrá investice. Do rukou se mi teď dostal kroužek jménem Predátor plnící stejnou funkci, ale už podle vzhledu slibující víc. Pojďme tedy porovnat lacinou variantu s tímto výrobkem.

Predátor samotný je z měkkého materiálu příjemného na dotek, přičemž také potěší design s malými „chapadélky“, která při použití směřují k poštěváčku. Velmi snadno se nasazuje a musel jsem ocenit, že kroužek samotný je poměrně široký. Tenký z drogerie vždy na začátku vyvolával pocit trochu nepříjemného škrcení, než si sedl.

Plus při sundávání se stávalo, že se do něj zamotal chlup a člověk musel být velmi opatrný, aby neškubl a nezačal výt bolestí. To u Predátora (taky tak zbožňujete ten název?) nehrozí ani jedno, je vyrobený, aby byl pohodlný pro oba zúčastněné. Už chvilku po nasazení jako kdybych ani necítil, že ho mám na sobě.

VIDEO z redakčního rozbalování

Motorek, který má výkon více než dostačující, je celý schovaný uvnitř silikonové části a je z něj vidět pouze vypínač. Díky poddajnému materiálu se ale dá vyndat velmi snadno ven, takže jeho vyjmutí kvůli čištění nezabere víc než pár sekund. Silikonová část může kvůli zmíněným „chapadélkům“ působit, že se čistí špatně, ale opak je pravdou. Pro počáteční zbavení se nečistot ji stačilo dát pod proud vody a pořádně promnout palci.

Všechny výstupky ochotně uhnuly a veškeré uschlé tělesné tekutiny, které se tam dostaly během použití, byly hned pryč. K motorku se nikdy nic nedostalo, což je příjemná změna oproti lacinému kroužku z drogerie, u něhož jsem musel vyndávat a pečlivě čistit i ten. Po několika použitích takový výrobek vypadal docela nechutně, zatímco Predátor vypadá stále, jako když jsem ho poprvé vyndal z krabičky.

Jak se vyjímá motorek?

Ještě se rychle vrátím k vyjímání motorku. Ten má rozměry menší než mikrotužková baterie a je napájen třemi knoflíkovými bateriemi typu LR41. Do výrobku již vložené se nám vybily poměrně obratem, ale v balení jsou další tři náhradní, které i po aktivním testování stále fungují a jen čas nám řekne, kdy se vybijí. Vyjmutí motoru, výměna baterií a vrácení zpátky je otázka minutky.

Zjistěte kolik stojí Škrtící kroužek Zemalia
ZJISTIT CENU

Ačkoliv jsem zatím jen chválil, bohužel také dojde na jedno negativum, a to poměrně zásadní. Když chcete na kroužku zapnout vibrace, spustí se ihned poté, co stisknete tlačítko. Aby ovšem výrobek vibroval pořád, musíte jej na vteřinku dvě přidržet. To člověka zpočátku trochu zmátlo, ale problém s tím nebyl. Ten spíš nastal pak při samotném použití. Chvílemi jsme si s ženou mysleli, že má kroužek různé módy vibrací, ale internet i informace na krabičce jasně sdělily, že mód je pouze jeden.

Musíte se soustředit na ovládání

Pravda je totiž taková, že výrobek je jako pistolník z divokého západu, jehož kolt má lehkou spoušť. Možná se jedná o problém konkrétně mého kusu, ale přece jenom, kroužek je během použití doslova ve středu dění a je neustále mačkán. Přimáčknout citlivé tlačítko a ovlivnit tak chod vibrací se nám sem tam povedlo, přičemž dvakrát jsme takto nechtěně přístroj úplně vypnuli. Dokud jsme si jen a pouze vychutnávali vibrace, bylo vše v pořádku, ale jako když některé konkrétní polohy a rychlejší pohyby kroužku nepřály.

Zrovna to byla škoda, protože co se intenzity vibrací týká, přístroj je značka ideál. Jenže když se uprostřed toho nejlepšího najednou tenhle přídavný zdroj rozkoše zastaví, je to nepříjemné vytržení. V tomto jediném ohledu byl laciný kroužek z drogerie lepší. Jeho vypínač, taková vytahovací páčka, sice šel ztuha, ale taky byla potřeba podstatně větší síla, aby se vypnul. Přerušení tam nehrozilo.

Jako celek je tedy Predátor opravdu výborný, několikanásobně lepší, než levné varianty z drogerií. Ale jak jsem zmínil výše, vychutnáte si ho spíš při klidnějším a pomalejším sexu. Pokud máte rádi něco divočejšího, připravte se, že možná budete muset rukama sklouznout do rozkroku a narychlo znovu zapínat.

Klady

Zápory

Celkový design Příliš citlivý vypínač, během použití můžete přístroj nechtěně vypnout
Snadná údržba
Intenzita vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: