Loverings, anebo kroužky pro pány. Taky by se daly popsat škrtící kroužky, které mají mužům prodloužit a zkvalitnit erekci. Jestli svým slibům dostály, se dočtete níže.

Škrtící kroužky v recenzích

Mám tu na recenzi a porovnání 4 škrtící kroužky od německého výrobce Fun Factory. Všechny tyto kroužky jsou vyrobeny z 100% lékařského silikonu, takže o kvalitu nouze nebude. Tento materiál se používá u všech hraček tohoto výrobce erotických pomůcek a jedno je jisté. Lepší materiál pro hračku nebyl snad ještě použit. Zanechme však superlativů ohledně materiálu a pojďme se postupně podívat na všechny škrtící kroužky nazvané Loverings (prstýnky lásky – přeloženo).

Fun Factory Lovering Flame

Škrtící kroužek Fun Factory Flame

Pánové v Fun Factory mají jistě smysl pro humor, když škrtícímu kroužku, který má vás nabudit a ještě více rozpálit dali tvar plamene s otvorem. Výrazné růžky plaménků a rudá barva – to jsou znaky škrtícího kroužku Flame. Materiál je příjemný a roztažnost otvoru je poměrně velká, takže se bude hodit na všechny velikosti „chlapáků“.

Coby z pohledu používání jsem neměl žádné výtky proti tomu škrtícímu kroužku. Nikde neškrtil, ale také výsledek nebyl moc velký. Určité prodloužení erekce sice bylo a vydrželo i chvíli po výstřiku, ale jako úžasný výsledek to nemůžu označit.

Fun Factory Lovering Wayne Wings

Škrtící kroužek Fun Wayne Wings

Další škrtící kroužek pro pány na paškále je Wayne Wings (Waynovy křídla?). Znovu je materál ze silikonu, tentokrát je však měkčí než u předešlého kroužku, což by mohli pochvalovat pánové, kteří mají k dispozici větší „nářadí“.

Křidýlka po bocích škrtícího kroužku mají mít stimulační a dráždivý účinek, ale při klasické souloži to není tak patrné. Účinek je výraznější například pro polohách na boku, kdy křidélka škrtícího kroužku opravdu při dorazu masírují partnerku. Při klasických polohách je účinek „křidýlek“ spíše mizivý. Jinak účinek na erekci mi nepřišel moc výrazný, spíše účinek tohoto škrtícího kroužku je v dráždění partnerčiny vagíny při přírazech.

Fun Factory Lovering Rain

Škrtící kroužek Fun Rain

Škrtící kroužek pro pány s názvem Rain je zajímavý svým netradičním tvarem. Výrazné výstupky po obvodu kroužku dokážou partnerku opravdu rozdovádět při přírazech, takže účinek je opravdu patrný. Stejně tak jsem byl spokojený s intenzitou „zaškrcení“, které mělo určitý účinek na tvrdost erekce.

Nasazení na penis je jednoduché, stačí kroužek vzít za výstupky a roztáhnout do stran a poté jen nasadit. Z všech 4 škrtících kroužků od Fun Factory mi přišel tento nejpropracovanější, přestože škrtící účinek nebyl zas tak výrazný.

Fun Factory Lovering 8ight

Škrtící kroužek Fun 8ight

Název tohoto škrtícího kroužku, který zde mám k recenzi, vzniknul od tvaru, který kopíruje linie číslice 8. Kroužek má tedy dva otvory, takže se hodí jak pro menší „velikosti“, tak pro větší. Každý si jistě najde tu správnou „dírku“ kde mu bude nejlépe.

Do druhého neobsazeného otvoru lze vložit přiložený masážní hrbolek (ano hrbolek, tak je nazýván v oficiálních materiálech). Tento silikonový výstupek má při přírazech do partnerky dráždit její klitoris, či pokud otočíte kroužek o 180 stupňů, tak by měl dráždit citlivou hráz.

Pokud při zasunutí nadoraz začnete penisem obdařeným tímto Fun Factory kroužkem kroužit do stran, či nahoru/dolů, tak si to partnerka opravdu užívá. Při klasickém sexu totiž ani jedno místečko (klitoris, hráz) není drážděna, pokud si nevypomáháte prstíky.

Zaškrcení penisu je poměrně optimální, protože si každý vybere otvor, který mu více sedne. Výsledné prodloužení či zkvalitnění erekce jsem nepozoroval, měl jsem na práci spíše pozorování partnerky, co s ní dělá „masážní hrbolek“.

Výsledek recenze

Suma Sumárum mi nejzajímavějším škrtícím kroužkem pro pány od Fun Factory přišel poslední recenzovaný, tedy Lovering 8ight. Jeho dvojitý kroužek a masážní hrbolek se rozhodně povedl.

Těsně za ním je však Lovering Rain, který svými výraznými výstupky po boku rozhodně udělal svoji práci (na partnerce). Zaškrcení nebylo tak optimální jako u našeho vítěze, ale lehký účinek na erekci se dostavil po nasazení.

Zjistěte aktuální cenu a dostupnost erekčních/škrtících kroužků:
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: