Na erekčních kroužcích asi nic nového nevymyslíme. Můžou být větší, menší, pevné kovové, poddajné gumové, hladké, hrbolaté… atd… Každý je známe a určitě nemálo z nás napadlo, jak se v té široké škále tvarů, materiálů a velikostí zorientovat a vybrat ten správný model pro sebe. Myslím, že jsem právě nalezl variabilní řešení díky kroužku Perfect Speed 17. Ten nám k recenzi poskytl sexshop Růžovýslon.cz.

Jak se nastavuje 17 velikostí penisu… díky kroužku

Jak už název prozrazuje, kroužek, nebo výstižněji obojek lze nastavit až na 17 velikostí. Díky tomu by padl snad i tyčce od lízátka. Termoplastická guma nám zas říká, že materiál nestudí, je krásně ohebný, ale pevný; příjemně přilnavý, ale bez nechtěné depilace.

Pár čísel

  • celková délka: 27 cm
  • min. průměr: 4,5 cm
  • max. průměr: 5,9 cm

Výrobce dále slibuje rychlost v „nandat/sundat“, ovšem k tomu mám později pár výtek. Co se mi ale dost líbí, že kroužek může posloužit jednak tedy pro erekci pevnou jako skála, nebo také k zaškrcení, kdo to rád. Mě podvazování baví a v tomto ohledu je to šikovná věcička.

„…přiskříp jsem si bimbulu…! Co říkáš..? …BIMBASÉÉÉ“

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak se říká, ke sladkému patří i hořké. V praxi na vás totiž hned zpočátku čeká pár těžkostí. S trochou zručnosti, a párem šikovných rukou, to ale nemusí být nutně trvalá vada. Snažil jsem se utáhnout pásek pod varlaty přes kořen penisu. Byl to celkem delší proces a to se nepovažuji za nijak neschopného.

Zjistěte kolik stojí Škrtící kroužek Speed 17
ZJISTIT CENU

K mému zklamání jsem si skřípnul kůži dřív (v místě, kde se pásky překrývají) než jsem si vůbec rozmyslel míru utažení a znovu hned několikrát, než se mi povedlo připnout „cvoček“ do vybrané dírky – to je vlastně to nejtěžší, trefit se. Když jsem přežil všechna „AU“, kroužek hezky seděl a dál už mi s ním bylo fajn.

Sundáte ho jednou rukou

Co ale považuji za neocenitelné, v případě nouze lze kroužek sundat jedním hmatem. Nechám si ho proto ve své výbavičce a zkusím ještě zapracovat na technice při nasazování.

Klady

Zápory

Velikost pro každého Chce to vyšší dívčí pro instalaci
Díky správné tloušťce neřeže Cena je zbytečně vysoká
Příjemný a odolný materiál
Snadná údržba
Rychle se sundává
Variabilní použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Prosim opravit nadpis. Krouzek se naStavuje a ne natavuje (.. diky chybejicimu S).. Nebo je tavna pistole k tomu treba ? 🙂 mate to tam 2x s tou chybou.

Děkujeme mockrát za opravu 🙂 máte pravdu.

Spolupracujeme: