Také tak rádi používáte lubrikační gel? Pokud ano, je tento to pravé pro vás. A to množství, celých 300 ml jen pro vás!

Přímo předurčen k tomu, aby byl používán co nejvíce. Lehce se stane vašim favoritem. Je čirý, bezbarvý, trochu hustší bez výrazného zápachu, což je jistě pro většinu lidí klad. Nebude vás tedy obtěžovat jakákoliv nepřirozená vůně.

Zároveň postrádá chuť, bude tedy dobrým parťákem i při orálních hrátkách.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jednoduché roztírání

Skvěle se dávkuje a roztírá tam, kam právě potřebujete. Jelikož je na vodní bázi, lze ho použít se širokým spektrem různých pomůcek a zároveň například s kondomem. Já beru jako plus, že nezanechává skvrny a dobře se omývá. Má prostě kvality klasických Waterglide lubrigelů, které jste jistě znali. Tato značka je dost profláklá a na trhu působí roky, takže zde neprohloupíte.

Zjistěte kolik stojí Waterglide lubrigel hřejivý
ZJISTIT CENU

Líbí se mi dávkování, které je zde řešené odklapávacím víčkem s otvorem, takže se dá dost přesně nanášet a zavírat. Otevření chcet trochu síly, takže se jen tak sám neotevře, což taky hodnotím pozitivně.

A co bonus?

Ten má rád každý. Tento gel obsahuje hřejivé složky, které podpoří větší citlivost vašich partií. Ne však nijak extrémně, takže se nebojte efektu pálení, jak tomu občas bývá u jiných gelů.

Typicky jako i ostatní warming gely ale není vhodný pro anální hrátky. Berte to tak, že sliznice klína je mnohem odolnější, než ta prdelková, kde i slabé pálení by mohlo být extrémně nepříjemné. Takže to ani nedoporučuji zkoušet. 🙂

Díky němu si užijete nový rozměr vašich hrátek i třeba oživení jinak zcela standardního sexu. Jistě stojí za vyzkoušení. Oceňuji i poměr / cena výkon, protože velikost balení vám na chvíli rozhodně vydrží. I kvůli tomu, že ne vždy se chcete zahřát gelíkem, ale jen partnerem. A ten by vám s dostatečnou péčí měl zajistit vlastní zvlhčení, že tohodle pomocníka budete potřebovat jen občasnaě.

Klady

Zápory

Množství Nenašel jsem
Bez vůně a chuti Nevhodný pro anální sex
Hřejivý efekt
Jednoduché dávkování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: