Tahle recenze byla pro mě dost obtížná, protože jsem musel překonat určitý stud/odpor. Nečekal jsem, že budu někdy překonávat svůj odpor ke klinik hrátkám.

Nechci je znevažovat, ale mě blízké nejsou, takže dilatátor penisu (přesněji močové trubice) mi nepřišel jako erotická hračka, ale spíše jako lékařská pomůcka. Ale i přesto jsem se překonal a jsem docela rád. Hranice se musí posouvat, a ty v sexu obzvláště.

Co je vlastně dilatátor?

Je to zpravidla pevnější tyčinka (různých průměrů), která slouží k roztažení močové trubice (ano, takže si ji musíte do sebe zavést). V rámi erotických hrátek se s dilatátorem setkáte nejčastěji v BDSM hrátkách (kdy otrok dostane za trest dilatátor do penisu), nebo clinic/klinik hrátkách.

Ty druhé zmíněné jsou dost blízké původnímu použití – přeci jenom si hrajete na vyšetření a „doktory“, takže tam se nějaký dilatátor, gynekologické zrcátko, klystýr či podobné pomůcky raz dva ztratí.

U náročnějších hrátek se dá zavedený dilatátor kombinovat i s vibracemi (od vibrátoru či masážní hlavice) nebo elektrostimulací (pro to musí být vyrobený z nerezové oceli, aby ideálně vedl impulzy).

Ještě abych nezapomněl, tak dilatátor se samozřejmě nehodí jen pro „trápení“ penisu, ale své využití najde i u ženského protějšku. Ale teď už k samotné recenzi.

VIDEO z redakčního rozbalování

Velikosti nejsou bohužel vstřícné pro začátečníky

Dostal jsem v balíčku hraček na recenzování set 3 kusů silikonových dilatátorů v jednoduchém plastovém obalu (který má sloužit i jako jejich provizorní úkryt). Už rovnou mi bylo sympatické, že materiál je jemný, lehce ohebný, takže by se dalo čekat, že zavádění bude jednodušší.

To jsem sice pravdu měl, ale nepříjemně mě překvapily průměry – 6, 8 a 10 mm. Pro začátečníka si myslím, že by byla potřeba tak 3-4 mm. Aby poznal, k čemu vlastně taková pomůcka slouží a nebyl odrazený (jako já) hned od začátku. Ale když já dostanu hračku, tak se moc zaleknout nemůžu, takže jsem šel na to.

Zjistěte kolik stojí Set 3 silikonových dilatátorů penisu
ZJISTIT CENU

Jak si ho zavést (a později i užít)

Na internetových diskuzích jsem se dočetl, že je ideální dilatátor vyvařit ve vroucí vodě, aby se zbavil všech bakterií a nečistot, protože citlivá močová trubice je hodně náchylná na nemoci.

Takže přelití vodou přišlo a „vyvařený“ kousek jsem položil vedle sebe na čistý talířek. Připravil jsem si k tomuto chutnému „menu“ i lubrikační gel, bez kterého by to rozhodně nešlo.

Už jsem psal, že i nejmenší průměr je hodně silný, tak zde to stejně zopakuji – budete mít pocit, že se do vás nevejde, ať lubrikujete jak chcete. Tady to chce hodně trpělivosti a nadšení pro věc, protože musíte pomaloučku tupou špičkou dilatátoru kroužit u ústí trubice na žaludu, než jemně povolí a vy budete moci jít pomalu hlouběji.

Zde opravdu pomalu, protože kvůli svému průměru to moc lehce nepůjde a vy si to chcete přeci užít. Osobně první hrátky s dilatátorem moc příjemné nejsou, jsou to naprosto nové pocity mít v penisu něco neznámého a pevného.

Proč se vlastně dilatátor zavádí?

Ty příjemné (tolik opěvované na internetových fórech) pocity přicházejí až poté, co jste v klidu s tím, že máte vyplněný penis a začnete s dilatátorem jemně klouzat dovnitř a ven.

To je rozhodně zvláštně příjemný pocit, který se nedá moc s čím popsat. Je to rozhodně příjemná odměna za to „prvotní“ trápení – to vzniklo zde rozhodně z toho, že nejmenší průměr je 6 mm, ale třeba 4 mm by byly ideální pro nevinný start dilatátorského nadšence. Osobně přiznávám, že jsem doposud zvládl jen první nejmenší velikost a je otázkou, jestli si trumfnu i na ty další….

Resumé roztahovacího panice

Dost specifická hračka, u které oceňuji zpracovánímatný silikon je decentně pružný a nemá na povrchu žádné vroubky, takže ničím nedráždí při zasouvání.

Nevýhodu vidím v průměrech, které jsou dle mě vhodné až pro zkušenějšího „roztahovače“ a pro začátečníka jsou velkou výzvou. Odměnou je ale netradiční dráždění, které se nedá asi jinou metodou nahradit či simulovat.

Klady

Zápory

3 různé velikosti Chybí základní 3-4 mm průměr
Jemný matný silikon Chybí decentní obal pro dilatátory
Jednoduchý tvar pro zavádění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: