Po minulé recenzi dilatátorového setu ze silikonu jsem dostal (ach já hlupák co si ho sám znovu vybral) další kousek pro tuto specifickou hrátku. Ano je to další dilatátor močové trubice v penisu – evidentně si nedám odpočinek. Tento je oproti těm minulým o dost odlišný, už značka Sextreme ukazuje, že nebude zrovna milý a nevinný.

Nic vám neodpustí a nenechá vás vydechnout…

Je z pevné nerezové oceli, takže nečekávejte žádnou vstřícnou ohebnost – a díky svému materiálu je také vodivý (pravidelní čtenáři lascivní.cz vědí, že „nějaký elektrosex“ už byl vymyšlen a existuje…).

větší průměrv nejširším místě až 1,2 centimetru, je dutý (proč to vám odhalím níže) a má postupné výstupky. Takže jde vlastně o diametrálně jinou hračku, proto ji také testuji. Cíl je ale stejný, dopomoci vám k příjemným pocitům, které si užijete při pomalém zasouvání a vysouvání dilatátoru ve vaší močové trubici.

Jen pro milovníky alternativních (nebo už mainstreamových?) hrátek

Pro slabší povahy bych doporučil raději dále nečíst, protože tohle nebude slušný a nevinný článek, ale citelná inspirovačka pro milovníky BDSM hrátek a fetiše na lékařské vyšetření (aneb klinik/clinic hrátky).

Pevnost dilatátoru se projeví hned rovnou – žádné pružení si neužijete při zavádění a rozhodně nebude kopírovat tvar vašeho penisu (který statisticky řečeno nebude nikdy rovný, ale vždy nějak zakřivený – nestyďte se za to, je to normální).

Naopak vám ho při zavedení narovná, což přidá trochu trápení k tomu ostatnímu. Výhodu oproti silikonovým protějškům má v ocelovým kroužku, který zajistí jasnou kontrolu nad pohybem a zaváděním do penisu. Klouzající silikon s lubrikantem je v tomhle dost pozadu.

VIDEO z redakčního rozbalování

Dutý, ale dokáže se naplnit

Proč byly minulé dilatátory plné a tento je dutý? Důvod je jednoduchý – ten minulý set bych označil jako cvičící, ideálně na váš trénink a roztahování, abyste byli připraveni na… tenhle kousek. Ten už je hodně podobný těm, které můžete vídat v femdom videích, kdy znehybněný otrok je trápen právě dilatátorem, který rozhodně není nejmenší a hlavně nejcitlivěji zaváděný.

A hlavně je zavedený i v průběhu dráždění (a je jedno jestli ručním, vibračním či dokonce elektro stimulačním) až do konce. A právě při výstřiku je dutost dilatátoru klíčová – umožní totiž únik ejakulátu ven, takže vám nezpůsobí ještě nepříjemnosti, že nemá kudy jít na „zemský povrch“. Takže pokud máte dominantní partnerku/partnera, tak tímhle nerezovým šperkem vás dokáže trápit dost dlouho.

Zjistěte kolik stojí ocelový dilatátor penisu
ZJISTIT CENU

A to nemluvím ani o zapojení nějakých elektro impulzů, které jsou samozřejmě dost zákeřné – když si vezmete, že máte zavedenou jednu „elektrodu“ v penisu a druhou máte napojenou třeba na varlata, … Tak cesta impulzů je dost jasná a pro muže může být dost nepříjemná…

Ale vibrace (stačí jednoduchý vibrátor či masážní hlavice) procházející přes dilatátor do penisu ocení každý. Vyzkoušeno za vás (tedy ta druhá část – k té první nemám k dispozici generátor impulzů pro elektrosex, ale z videí s touhle tematikou si umíte představit, jak „příjemná“ je to kratochvíle – kór když se nemůžete bránit).

Pro blázny: dilatátory nejsou určené pro zasunutí při sexu – užívejte si ho samostatně při předehře (proti gustu žádný dišputát) či fetish hrátkách, ale v žádném případě ne při klasice. Močová trubice je poměrně dost citlivá a už tohle trápení dilatátorem jí dostatečně stačí. Rozhodně nezkoušejte klasické zásuny do partnerky s dilatátorem v sobě!

Jak jsem ho zvládl já?

Lehce ztrénován po minulé sadě byl tenhle kousek pro mě stejně velkou výzvou – pevný materiál je nesmlouvavý a chce to už citlivě poslouchat, jak váš penis na něj reaguje. Nechoďte přes bolest, jen pomalou kružte, drážděte, ono se to časem poddá (a tím nemyslím ani první hrátky, stejně jako u análního sexu je to klidně i o několika-týdenním trénování a roztahování – analogie je zde jasná).

Je o dost náročnější pro zavedení, ale ty výstupky jsou hodně zajímavé při klouzání tam a zpět – hlavně je můžete cítit zvenku při přejíždění přes kůži penisu. Na zajímavém prožitku to také přidá. Celkově je to solidní, masivní kousek, ale už je rozhodně určený pro citelně pokročilejší fanoušky kliniku a posouvání svých hranic. Není to kousek pro každého.

Klady

Zápory

Čisté, nerezové zpracování Neuhne a nehne při zavádění
Očko pro jasnou kontrolu Chybí vkusný obal pro uložení
Dutý pro ejakulaci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: