Speciální typ bondage úvazu (v češtině se nazývá kozelec – v angličtině mnohdy i jako hogtied), při kterém je svazovanému spoutáno zápěstí za zády a provazem/pouty/páskem je připevněno ke kotníkům.

Svázaný tímto úvazem je poté bezmocný, protože z hogtie (kozelce) je velice obtížné se dostat. Při hogtie je možné po svázání submisiva zavěsit – je však nutné posílit úvazy o střední část těla, aby nedošlo k zaškrcení cév na rukou a nohou.

Hogtie na videu

Hogtie, tzv. prasečí úvaz nebo kozelec, je název, pocházející ze zemědělství, kdy se tímto způsobem svazovala hospodářská zvířata, řeč je o poměrně nebezpečné technice, mnoho sexuálních partnerů totiž úvaz propojuje se smyčkou na krku, čímž mohou trestaného udusit…

Tento úvaz je často využíván v BDSM erotických videíchtřeba od KINKu, které je tím vyhlášené.

Každá nad sebou občas chce pevnou mužskou ruku, …

Jedná se o další sexuální praktiku, okopírovanou spíše z útrpného práva a ženských snů, kdy si každá žena tak trochu podvědomě přeje být naoko unesena, držena, trýzněna a znásilněna.

Jakmile si kozelec vyzkoušíte na vlastní kůži, zjistíte, že úniku od následné vydrážděné rozkoše proti své vůli, ani obrany není.

… aneb Buďte občas zvrhlá!

Poloha není ani 10x pohodlná, o to větší je ale umocnění jednotlivých pocitů v kontrapozici s rozkoší. Bezmocnost dělá hodně s našimi smysly – sice se bojíme, ale přesto nás láká co se s námi stane. Budeme znásilněné? Jak trýznivě? A vlastně kam? Těch možností je poměrně dost – nebo spíše přesně 3. A to s naší hlavou dělá jen pouhé svázání…

A co teprve třeba zaslepení uší či dokonce překrytí uší? To je teprve ta nejsilnější slast a psychická bezmost.

Variace na kozelec

Pokud je do kozelce svázán člověk, nohy a ruce jsou svázány dohromady za zády. Velice nebezpečná varianta kozelce, která se používá zejména při mučení a usmrcení oběti je ta, kdy má jedinec ruce svázané za zády a nohy jsou přivázané k sobě a připoutané provazem ke krku.

Tento způsob usmrcení oběti se jmenuje „Italský provazový trik“ a využívala jej především Mafie nebo také český sériový vrah Roubal.

Spolupracujeme: