Pojem dog play označuje sexuální praktiku, která se týká hraní rolí. V tomto případě je submisivní jedinec v pozici psa a dominantní partner nebo partnerka je jeho páníčkem, trenérem, psovodem apod.

Hra na psa – překvapivě vzrušující hrátka pro mnoho submisivních jedinců (převážně muže).

BDSM hra na poslušného psa

Při této BDSM kratochvíli je sub (či subinka) v převleku psa – může mít masku s čenichem, tlapky na končetinách, převlek se srstí, dokonce i ohon v podobě análního kolíku.

Osoba představující psa může také štěkat, hrát si, chodit poslušně na vodítku, jíst z misky, lízat, co mu jeho Pán přikáže, atd.

Jak se dá hrát na pejska v sexu?

Hloubka zapojení do hry vždy závisí na vzájemné dohodě obou partnerů – od lehkého naznačení, kdy se jedná spíše o zpestření sexuálních hrátek, až po věrné ztvárnění psa se všemi jeho vlastnostmi.

V tomto případě se již jedná spíše o fetiš spadající do kategorie BDSM. V krajních případech se může dokonce jednat i o jakýsi životní styl, kdy člověk znázorňující psa svou roli téměř neopouští.

Takto „vyšperkovaný“ napodobuje chování reálného psa, může být na vodítku i „venčen“ venku (tato hrátka se mnohdy označuje jako puppylay). Případně je nechán volně s dalšími doggie milovníky na b-d-s-m srazech a slezinách.

VIDEO z rozbalování vhodného kolíku s ocasem

Jaké pomůcky se nejvíce používají pro „pejsky“

Při dog play se nejčastěji využívají různé obojky, psí hračky, náhubky, boudy, misky nebo různé pamlsky sloužící jako odměna.

Pojmenování

Účastník akce s pejsky se někdy označuje jako doggo.

Dog play může být také součástí BDSM praktik, při kterých je jedinec vystavován ponížení tak, že je považován za zvíře. V dog play se nemusí jednat jen o napodobování psů, ale obecně i napodobení psovitých šelem (nejčastěji vlka nebo lišky).

Mezi nejčastěji používané pomůcky patří:

  • obojek a vodítko – nejčastěji se užívá kožený nebo gumový široký obojek, často bývá také vybaven zámkem; u trvalejších vztahů bývá často volen kovový obojek připomínající spíše šperk,
  • oblečení – při soukromých hrátkách bývá jedinec v roli psa zpravidla nahý; při veřejných setkáních bývají intimní partie zakryty spodním prádlem, těsným sportovním oblečením, latexovou kombinézou nebo plyšovým kostýmem Fursuit,
  • hračky pro psa (např. kousací a aportovací hračky)
  • a doplňky (misky na vodu a žrádlo, klece, deky, náhubky apod.).
Při BDSM jsou používané také další pomůcky:

Spolupracujeme: