Pojem dog play označuje sexuální praktiku, která se týká hraní rolí. V tomto případě je submisivní jedinec v pozici psa a dominantní partner nebo partnerka je jeho páníčkem, trenérem, psovodem apod. Hra na psa – překvapivě vzrušující hrátka pro mnoho submisivních jedinců (převážně muže).

BDSM hra na poslušného psa

Při této BDSM kratochvíli je sub (či subinka) v převleku psa – může mít masku s čenichem, tlapky na končetinách, převlek se srstí, dokonce i ohon v podobě análního kolíku.

Osoba představující psa může také štěkat, hrát si, chodit poslušně na vodítku, jíst z misky, lízat, co mu jeho Pán přikáže, atd.

Jak se dá hrát na pejska v sexu?

Hloubka zapojení do hry vždy závisí na vzájemné dohodě obou partnerů – od lehkého naznačení, kdy se jedná spíše o zpestření sexuálních hrátek, až po věrné ztvárnění psa se všemi jeho vlastnostmi.

V tomto případě se již jedná spíše o fetiš spadající do kategorie BDSM. V krajních případech se může dokonce jednat i o jakýsi životní styl, kdy člověk znázorňující psa svou roli téměř neopouští.

Takto „vyšperkovaný“ napodobuje chování reálného psa, může být na vodítku i „venčen“ venku (tato hrátka se mnohdy označuje jako puppylay). Případně je nechán volně s dalšími doggie milovníky na b-d-s-m srazech a slezinách.

VIDEO z rozbalování vhodného kolíku s ocasem

Jaké pomůcky se nejvíce používají pro „pejsky“

Při dog play se nejčastěji využívají různé obojky, psí hračky, náhubky, boudy, misky nebo různé pamlsky sloužící jako odměna.

Dog play může být také součástí BDSM praktik, při kterých je jedinec vystavován ponížení tak, že je považován za zvíře. V dog play se nemusí jednat jen o napodobování psů, ale obecně i napodobení psovitých šelem (nejčastěji vlka nebo lišky).

Mezi nejčastěji používané pomůcky patří:

  • obojek a vodítko – nejčastěji se užívá kožený nebo gumový široký obojek, často bývá také vybaven zámkem; u trvalejších vztahů bývá často volen kovový obojek připomínající spíše šperk,
  • oblečení – při soukromých hrátkách bývá jedinec v roli psa zpravidla nahý; při veřejných setkáních bývají intimní partie zakryty spodním prádlem, těsným sportovním oblečením, latexovou kombinézou nebo plyšovým kostýmem Fursuit,
  • hračky pro psa (např. kousací a aportovací hračky)
  • a doplňky (misky na vodu a žrádlo, klece, deky, náhubky apod.).
Při BDSM jsou používané také další pomůcky:

Spolupracujeme: