Tahle drobná elegantní tkanička ke mně dorazila zabalená pouze v průhledné plastové fólii a bez příbalového letáku. Nechci být puntičkář, ale základní informace o zemi výroby nebo použitém materiálu by se hodila.

První dojem z důtek Little devil

Na důtkách Little devil není nic složitého. Svazek příjemných tenkých gumových provázku prochází přes dva černé korálky a průhlednou trubici, kterou při hrátkách držíte v ruce. Ale vlastně jako celek to může stejně fungovat a přitom je to stále jednoduché.

Na jednom konci jsou provázky rozpuštěné, na druhém je provázána černá tkanice pro uchycení na ruku disciplinátora nebo disciplinátorky. Důtky jsou rajcovní, jednoduché a vkusné. Celková délka je 26 cm.

Na moji partnerku zapůsobily spíše nedůvěřivým dojmem: tohle že má štípat? No… uvidíme.

Zkoušíme důtky Little devil

O co nevinněji důtky na první pohled působí, o to více si je brzy užijete. Zatímco se partnerka věnovala orální péči o můj úd, začal jsem ji lehce švihat přes zadeček. Hned se jí to začalo líbit, při cumlání mého ptáka pěkně skučela.

Zjistěte kolik stojí Silikonové důtky Little Devil
ZJISTIT CENU

Chce to cvik a chuť si hrát. Tyhle malé důtky umí pěkně štípat, jen co je pravda! gumové provázky mohou jemně hladit, aby pak v nestřežený okamžik švihly a způsobily tolik vytoužený bolestivý vzruch.

Kombinace hlazení a štípání je myslím právě to, co práci s důtkami činí tak zajímavou.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Cena

Něco málo přes dvě stovky za důtky Little devil je dle mého soudu pohodová cena. A rozhodně nezruinuje žádného milovníka tvrdších hrátek. Byť je relativní, jestli tyhle důtky jsou schopné něčeho vyloženě tvrdšího, stále ta velikost je spíše roztomilá, než hrozivá.

Suma sumárům

Drobné rajcovní důtky Little devil jsou něco, za co se vyplatí utratit peníze, ať už jste začátečník, nebo pokročilý příznivce lehčích BDSM hrátek.

Doporučuji všem, kteří si chtějí hrát s pěknými a funkčními, přesto jednoduchými věcmi.

Klady

Zápory

Materiál Chybí příbalový leták
Jednoduchost a styl
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: